Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 5 14545 0
01.09.2017

Jak ładnie budować? Wszystko na temat ładnego budowania!

Witam. W tym poradniku przedstawię wam kilka łatwych sposobów, żeby ładnie budować.

1. Nie próbuj pokazać, że jesteś bogaty, bo budowle ze złota, diamentów oraz szmaragdów nie wyglądają dobrze! Ale poczekaj! To nie oznacza, że musisz budować z ziemi lub żwiru.

2. Nadaj kształt swojej budowli, żeby nie wyglądała ona jak jeden wielki sześcian/ prostopadłościan. Zmień w niektórych miejscach wysokość, zrób coś węższe lub szersze. To na pewno poprawi wygląd budowli.

3. Dodaj troszkę głębi (Kiedy robisz okna użyj szyb! Nie szkła nawet taka mała zmiana potrafi zmienić wszystko). Zrób lekko odstający dach. Zbuduj odstającą ramę z drewna. Wszystko wtedy nabierze "kolorów".

4. Dostosowuj odpowiednie bloki budowlane do biomu. Na biomie pustynnym używaj np. piaskowców i cobblestone. Na terenach jungli buduj z drewna junglowego i z kamiennych ...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
... cegieł. Nie buduj jednak ciągle z jednego bloku! Twoja budowla powinna się składać przynajmniej z 2 rodzajów bloków, np. piaskowca i kamiennych cegieł, a nie tylko piaskowców! Pamiętaj to też wpływa na wygląd twojej budowli!

5. Detale - jeden z najważniejszych sposobów na upiększenie budowli. Wystarczy dodać np. dym lecący z komina, trochę liści/ doniczek z roślinami, płotków i już wszystko zmienia postać rzeczy! Kilka schodków, murków lub lian. To naprawdę pomoże!

6. Pamiętajcie o prawach fizyki. Nie róbcie jakiś wystających elementów bez podpór. Zawsze budowla lepiej wygląda jeśli jest wiarygodna. Pomyślcie jak wyglądałby wiszący pokój bez podpór w prawdziwym świeci? Nie uważasz, że dziwnie?

7. Dookoła budowli zrób jakieś jezioro, posadź kilka kwiatów, zrób drużkę prowadzącą do budowli!

8. Dostosuj dach do terenu, np. wysokie dachy pasują do terenów górskich.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując: Nie próbuj popisywać się bogactwem domki z emeraldów, złota i diamentów są brzydkie. Nie rób wielkiej bryły. Nadaj temu kształt! Nadaj trochę głębi budowali. Dostosuj odpowiednie bloki do odpowiednich biomów. Nie buduj bez przerwy z jednego bloku. Kilka detali nie zaszkodzi! Jakieś kwiatki lub kowadła/płotki dodadzą uroku. Wiszące elementy wspomóż podporami. Otoczenie też odzwierciedla się na wyglądzie domu/ budowli. Dach ma również znaczenie!

I tym sposobem zakańczam ten artykuł dziękuje za przeczytanie go i mam nadzieję, że się podobało w razie jakichkolwiek problemów zapraszam do pisania do mnie wiadomości prywatnych! Z chęcią udzielę odpowiedzi na wasze pytania :D! I przepraszam za słabą rozdzielczość zdjęć, ale nie mogę znaleźć sposobu na polepszenie jej jakości. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to chętnie posłucham :)!
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez aligdansk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
2

Dark Orbit Jeżeli masz ochotę zagrać w dobrą grę to napewno nie będzie to ta gra

Recenzja Banujek
3

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
4

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
5

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
6

Yandere Simulator- recenzja

Recenzja bananasx
7

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
8

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
9

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
10

Star Stable STAR STABLE | AKTUALIZACJA 14.02.2024/07.02.2024

Tutorial pytelcnie990
Chat