Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
1.0 1 6365 0
09.11.2017

Jak zostać mistrzem PvP w minecraft?

PvP to skrót Player versus Player z Angielskiego Gracz kontra Gracz to nie łatwa sztuka, ale przy odpowiednim treningu wszystko jest możliwe.W tym artykule pokaże wam kilka porad dotyczączych PvP.

1.Strefa:
Strefa to wciskanie i puszczanie "W" w czasie walki. Przeciwnik jest wtedy dalej odrzucany dalej niż gdybyś cały czas trzymał sprint. Dodatkowo ciężej jest nas trafić, ale nawet jeżeli to, przeciwnik nie odrzuci cię tak daleko.

2.Texture pack:
Zmienienie texture packa pozwala na zmniejszenie lagów. Granie na zwykłym texture pack default skazuje Cię na porażkę, ponieważ granie na tym texture pack pozwala na większe spadki FPS. W poszukiwaniu texture packa wpisz w przeglądarkę "Minecraft texture pack PvP wersja, która cię intersuje" Należy wyłączyć również shadery, które dodają wygląd, ale zwiększa lagi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3.Strefa lewo prawo:
Kiedy walczysz i twój przeciwnik patrzy się w prawo ty przesuń się w lewo i zaatakuj go i na odwrót. Zawsze spróbuj zakładać strefe. Po uderzeniu zmień kierunek strefy. Jeśli jesteś zbyt blisko przeciwnika naciśnij s i odsuń się od niego, żeby w niego nie wejść, bo wtedy strefa się nie uda.

4.Pole widzenia
Pole widzenia najlepiej ustawić na "90".Jeżeli gracie na rozdzielczości 1280p na 720p to najlepszy wybór, ale pamiętaj, że to twój wybór i możesz je ustawić tak jak chcesz.

5.Jedzenie koksa na 5 hp
Większość ludzi je koxy na 2-3 Hp, jednak może to przynieść zgubę, jeżeli przeciwnik będzie miał miecz zaklęty na sharpness lub będzie miał efekt strength może być po tobie. Ludzie na serwerach PvP praktycznie zawsze mają takie enchanty i może być to zgubne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Te pięć porad napewno pomogą ci w staniu się lepszym w PvP, ale pamiętaj najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać, bo bez tego nic się nie uda. Pamiętaj, że klepa to nic nadzwyczajnego i nie musisz unikać jej jak ognia, przy odrobinie wprawy zostaniesz niepokanany. Ale nie bądź zbyt pewny siebie walka z kilkoma przeciwnikami naraz może nie skończyć się dobrze. Na początek polecam walkę na serwerze Vertez.pl (Ip:Vertez.pl) większość ludzi tam to nooby więc powinieneś wygrać tam wszystkie walki. Nie polecam jednak zaczynać na serwerze Kohi bo to jeden z najbardziej znanych serwerów na świecie i grają tam sami specjaliści.
Mam nadzieje, że porady były pomocne. To mój pierwszy artykuł, więc przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne czy interpunkcyjne (jeżeli takowe się pojawią), jeżeli pomogłem skomentuj i udostępnij
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TaLiAreA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
2

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
3

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
4

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
5

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
6

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
7

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
8

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
Chat