Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
4.4 57 3329 0
07.08.2017

Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Mało popularny serwer? Czas to zmienić.
Cześć i czołem! W tym poradniku pokaże wam jak przyciągnąć graczy do swojego serwera.

Spróbuje wszystko opisać jak najdokładniej.

1.Serwer nie może być takie jak inne.
Pewnie nie raz widziałeś jakiś serwer Gildie + Drop, czy coś w tym stylu. Takich serwerów jest po prostu nieskończenie wiele. Wszędzie faworyzacja, VIPy dające najlepsze rzeczy (czasami zwykły gracz nie jest w stanie ów takich zdobyć). Jeżeli chcesz, żeby serwer coś osiągnął to nie może być taki jak inne. Stop - to może być serwer z gildiami, ale do tego coś jeszcze... Może smoki? Jakieś levele? Bossowie? Niestety, nie ja tu jestem od wymyślania.

2. Dobra administracja.
Administracja to podstawa, zła odstrasza graczy. Sam kiedyś (około 5 lat temu zniechęciłem do polskich serwerów), po tym jak dostałem zbanowany bezpodstawnie ale na takich serwerach "Admin ma zawsze rację" (nawet jak jej nie ma). Administracja nie może faworyzować żadnych graczy. Bo dziwnie gracze się czują gdy ktoś biega po świecie i zabija jednym kliknięciem. Najlepiej również, gdy właściciel/główny admin jest najstarszy. Wtedy widać, że panuje nad swoim zespołem. Administracja też nie może być zbyt młoda - 12 lat to minimum, choć czasami trudno znaleźć ogarniętych młodych ludzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Brak lagów.
Niektóre serwery są tak obciażone, że nie da się zrobić ani jednej rzeczy. Jeżeli zauważasz, że twój serwer zaczyna być obciążony, spróbuj to rozwiązać. Może to być spowodowane złymi pluginami, albo po prostu zbyt dużą ilością graczy. Po staraj się ulepszyć maszynę serwera.


4. Ciekawy świat.
Najlepiej gdy świat jest ciekawy, jest dużo modów/pluginów, które generują np. nowe biomy. Spawn też powinienem być dopracowany.

5. Mikropłatności.
Mikropłatności to bardzo ważna sprawa. Nie mogą dawać za dużo, ale też nie mogą dawać za mało. Ważne, aby nie dawały tego - czego gracz bez kupna nie może mieć. Może skrzydła? Albo czapki? Zwierzaki? Kolor nazwy na czacie? Poradzisz sobie... Ważne, aby nie przegiąć!

6. Forum serwerowe.
Forum serwerowe daję użytkownikom dużo możliwości. Rekrutacja do grup? To świetny pomysł. W grupie zawsze lepiej, bardzo możliwe, że dzięki temu gracz zostanie dłużej na serwerze. Ponadto, użytkownicy będą mogli dawać sugestie administracji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7. Old-School/Wspomnienia.
Eh... Gdy ta stara muzyka z minecrafta gdzieś leci... Aż się łezka w oku kręci, Nooo, przynajmniej mi. Przypomnij graczom jak to się kiedyś grało. Może jakieś stare tryby, których teraz nie ma? Ludzie zawsze pamiętają stare czasy lepiej.
8. Brak cheaterów.
Cheaterzy - to co najgorsze może przytrafić się serwerowi. Zadbaj o dobry AntiCheat, lub paczkę (np. blazingpack, dzięki niej bardzo trudno wejść na serwer na cheatach), lub ekipę sprawdzająca.
9. Reklama serwera.
W reklamie nie może być jakiegoś dobrego montażu z amerykańską muzyką. W Polsce wzięło się to z Ameryki, ale takie reklamy nie są dobre. "Jedyny w swoim rodzaju". "Wszystko OK". Nie! Powiedz prawdę o serwerze w takiej reklamie, to trafi do oglądającego.
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
To by było na tyle tego poradniku. Nie zapomnij ocenić artykułu, cześć! :)
4.4 (głosów: 57)
Art napisany przez ketty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
3

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
4

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
7

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
8

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
10

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
Chat