Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 8962 0
12.01.2018

Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#4] (1.10.2)

Przed rozpoczęciem chciałbym tylko dodać, że jest to mój przedostatni artykuł o modach, ponieważ kończą mi się pomysły i chęci. Może mod, który według was powinien tu być pojawi się w ostatnim artykule.

W tym artykule opiszę modyfikację, które dodają do gry nowe zbroje, bronie i narzędzia.

9. Emerald & Obsidian mod (screen poniżej)
W artykule nie mogło tego zabraknąć. (Nie) Bądźmy oryginalni. Ta modyfikacja dodaje nam narzędzia i zbroje z... obsydianu i szmaragdów (kto by się tego spodziewał). Oprócz tego są dostępne ulepszone wersje narzędzi (reinforced) oraz kilka nowych broni.

8. Spartan Shields
Tarcza została dodana w 1.9 (po zmianie systemu walki). Jednak jeden rodzaj jest strasznie monotonny. Więc czemu by nie dodać nowych rodzajów? Spartan Shields dodaje ich bardzo dużo. Niewiele z nich możemy scraftować bez dodatkowych modów, takich jak np.: Botania, Ender IO (spoiler do następnego artykułu). Każda tarcza ma określoną siłę ochrony. Różni się ona w zależności od materiału tarczy.

7. Block Armor
Mieliście kiedyś kłopot, bo potrzebowaliście zbroi, a nie mieliście materiałów? Teraz będzie inaczej Block Armor pozawala tworzyć zbroję z tego co macie pod ręką. Nawet z dirta. Same zbroje nie dają dużo ochrony (obsydianowa z tego moda jest taka sama, albo gorsza od żelaznej), ale fajnie wyglądają. Niektóre dają specjalne możliwości: widzenie w ciemności, odporność na ogień, itp.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
6. Armor Plus
Sprawa podobna jak wyżej. Tylko tym razem zbroi jest mniej. Lecz niektóre naprawdę chronią (Lava Armor = Diamond Armor). Również niektóre dają specjalne możliwości. Ale tym razem mod daje więcej - nowe bloki, nowe bronie, a nawet zbroję i narzędzia pod RF (da się je naładować).

5. Super Multi-Drills
Chcieliście mieć kiedyś własne wiertło w Minecraft'cie? Takie do kopania. Teraz możecie! Modyfikacja dodaje kilka rodzajów uniwersalnych wierteł. Można nimi wykopać każdy blok (oprócz tych niezniszczalnych). Same wiertła działają na RF. W modzie dostępne są różne baterie.

4. Crossbows Mod
Jak sama nazwa wskazuje - mod, który dodaje do gry kusze. Kusze dzielą się na trzy rodzaje: lekkie, zwykłe, ciężkie. W zależności od rodzaju kusza ma różną wytrzymałość. Oprócz tego kusze można wykonywać z wielu materiałów. Wielu czyli pięciu. Oprócz tego mamy do wyboru przeróżne strzały. Oprócz zwykłych (5 materiałów) są np.: wybuchające, teleportujące, itd. Kusze możemy ulepszać specjalnymi ulepszeniami, np.: automatycznym przeładowaniem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Portal Gun (screen powyżej)
Ktoś postanowił odtworzyć w Minecraft'cie Portal Gun z Portal'a. Udało mu się. Fizyka portali jest taka sama jak w oryginale. Różnią się tylko tym, że nie widać przez nie tego co jest po drugiej stronie. Mamy dostępne sześć różnych - trzy z gry Portal/Portal 2 oraz trzy wymyślone na potrzeby moda. Podobno w plikach modyfikacji można odblokować jeszcze dwa - Bacon Gun i Potato Gun. Ja sam tego nie sprawdzałem.

2. Draconic Evolution
Czy nie uważałeś kiedyś, że diamentowe rzeczy są zbyt słabe? Jeżeli tak to ten mod przychodzi ci na pomoc. Dodaje potężne smocze narzędzia i potężną smoczą zbroję. Wszystkie robione są z draconium lub awakned draconium. Grając z tym modem zabijanie smoka to codzienność. Modyfikacja dodaje do gry również nowego bossa - potężniejszą wersję smoka. Pokonanie go - nawet z ulepszoną zbroją - jest bardzo trudne. Draconic Evolution to mod dla wymagających, którzy uważają, że zwykły Minecraft oferuje zbyt mało.

1. Tinkers' Construct
A na pierwszym miejscu modyfikacja dosyć znana i popularna. Ze względu na swoje możliwości. Możemy w niej robić własne narzędzia z różnych materiałów. Możemy również łączyć różne materiały, np.: rączka z żelaza, "głowa" kilofa ze złota, a łączenie z papieru. Oprócz tego mod dodaje własny piec oraz magazyn na płyny. Masa nowych możliwości.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gerluk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

strona scrap.tf

Recenzja TheMaślak
2

Transformice Jak szybciej wbić level w Transformice?

Poradnik yeonrie
3

TikTok - Android TiKToK - o co z tym chodzi?

Poradnik p0c0c1
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet, czyli gra dzieciństwa.

Recenzja kaylaa
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
7

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
8

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
9

CSGO Prime (B2P) Ninjas in Pyjamas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Chat