Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0.0 0 646 0
09.07.2017

Opis świata minecraft

Świat minecraft jest naprawdę ogromny. Minecraft jest grą, polegającą na zdobywaniu surowców i budowaniu różnorodnych budynków. Dzięki nieograniczonym możliwością możemy zdobyć prawie wszystko. Surowce oraz świat różnią się od siebie w określonych miejscach - występują tak zwane biomy. Każdy biom wyróżnia się od innego. Występują biomy np. zimowe, w których cały krajobraz pokryty jest śniegiem, a każda rzeka jest zamrożona. Występują tam również ośnieżone drzewa - tylko świerki, a bardzo rzadko dęby na śnieżnych równinach. pod zamarzniętą taflą lodu znajduje się bardzo dużo gliny, a w zalesionych miejscach przeważają czerwone kwiaty oraz pieczarki. Trawa ma ciemny kolor. Występują również bardzo rzadkie lodowe kolce. Zastępują one drzewa i są od nich wyższe, a oczka wodne są w całości pokryte lodem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następnym biomem jest biom górski. Występują tu w olbrzymich ilościach zasoby węgla. Góry w minecraft są bardzo wysokie. Najczęstsze zwierzęta, które tam wstępują to krowy i kury, mimo że jest ich tam bardzo mało. Wielkie góry przykrywa ciemno zielona trawa oraz paprocie. Występowanie drzew jest niewielkie, jednak można spotkać na wierzchołkach szczytów świerki i dęby. Kiedy góry stykają się z oceanem powstają ogromne klify, zakończone w wodzie. Z takich klifów możemy zaobserwować wydostającą się z gór wodę lub lawę - występuje najczęściej pod wielkimi górami i na pustyni. Występują tutaj bardzo rzadkie krajobrazy takie jak klify, latające wyspy, wodospady lub wąwozy. Na najwyższych szczytach pada śnieg. Biom górski jest idealnym biomem na wybudowanie domku widokowego na szczycie, a kopalnie są obfite w surowce.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Biom równinny - jest to biom prawie całkowicie porośnięty trawą. Możemy tutaj spotkać każdy rodzaj kwiatów. Przemierzając łąki często możemy trafić na wioski wieśniaków, które najczęściej występują na tym biomie. Na całkowitych równinach nie rosną drzewa, jednak gdy równiny stają się bardziej wypukłe możemy zauważyć pojedyńcze dęby oraz brzozy. Tylko tutaj możemy znaleźć najwięcej owiec. Z równinnej ziemi wyłaniają się różnorodne jaskinie i tylko tutaj możemy znaleźć konie i osły. Występują tutaj oczka wodne, a spotkanie z oceanem jest łagodnie i często pokryte ziemią z piaskiem. Ten biom jest idealny, jeśli chcemy wybudować domek, ponieważ jest ofity w surowce, oraz jeśli chcemy budować ogromne budynki lub eksperymentować z budownictwem, ponieważ występuje tutaj najwięcej równego terenu niż w innych biomach
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
7

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
8

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
9

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
10

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
Discord