Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 2082 0
09.07.2017

Opis świata minecraft

Świat minecraft jest naprawdę ogromny. Minecraft jest grą, polegającą na zdobywaniu surowców i budowaniu różnorodnych budynków. Dzięki nieograniczonym możliwością możemy zdobyć prawie wszystko. Surowce oraz świat różnią się od siebie w określonych miejscach - występują tak zwane biomy. Każdy biom wyróżnia się od innego. Występują biomy np. zimowe, w których cały krajobraz pokryty jest śniegiem, a każda rzeka jest zamrożona. Występują tam również ośnieżone drzewa - tylko świerki, a bardzo rzadko dęby na śnieżnych równinach. pod zamarzniętą taflą lodu znajduje się bardzo dużo gliny, a w zalesionych miejscach przeważają czerwone kwiaty oraz pieczarki. Trawa ma ciemny kolor. Występują również bardzo rzadkie lodowe kolce. Zastępują one drzewa i są od nich wyższe, a oczka wodne są w całości pokryte lodem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następnym biomem jest biom górski. Występują tu w olbrzymich ilościach zasoby węgla. Góry w minecraft są bardzo wysokie. Najczęstsze zwierzęta, które tam wstępują to krowy i kury, mimo że jest ich tam bardzo mało. Wielkie góry przykrywa ciemno zielona trawa oraz paprocie. Występowanie drzew jest niewielkie, jednak można spotkać na wierzchołkach szczytów świerki i dęby. Kiedy góry stykają się z oceanem powstają ogromne klify, zakończone w wodzie. Z takich klifów możemy zaobserwować wydostającą się z gór wodę lub lawę - występuje najczęściej pod wielkimi górami i na pustyni. Występują tutaj bardzo rzadkie krajobrazy takie jak klify, latające wyspy, wodospady lub wąwozy. Na najwyższych szczytach pada śnieg. Biom górski jest idealnym biomem na wybudowanie domku widokowego na szczycie, a kopalnie są obfite w surowce.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Biom równinny - jest to biom prawie całkowicie porośnięty trawą. Możemy tutaj spotkać każdy rodzaj kwiatów. Przemierzając łąki często możemy trafić na wioski wieśniaków, które najczęściej występują na tym biomie. Na całkowitych równinach nie rosną drzewa, jednak gdy równiny stają się bardziej wypukłe możemy zauważyć pojedyńcze dęby oraz brzozy. Tylko tutaj możemy znaleźć najwięcej owiec. Z równinnej ziemi wyłaniają się różnorodne jaskinie i tylko tutaj możemy znaleźć konie i osły. Występują tutaj oczka wodne, a spotkanie z oceanem jest łagodnie i często pokryte ziemią z piaskiem. Ten biom jest idealny, jeśli chcemy wybudować domek, ponieważ jest ofity w surowce, oraz jeśli chcemy budować ogromne budynki lub eksperymentować z budownictwem, ponieważ występuje tutaj najwięcej równego terenu niż w innych biomach
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins - czyli jak zacząć?

Tutorial Gremlininio
2

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
3

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
4

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
5

Eldarya Eldarya - Świat pełen magi

Recenzja Weronikamis
6

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
7

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
8

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
9

Fortnite - Jak grać lepiej? Poradnik budowania. Poradnik 1

Poradnik Dawid81771
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Fame na MSP

Poradnik Lolz1232
Chat