Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
4.0 2 1288 0
12.03.2018

Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Minecraft, gra którą chyba każdy zna. Popularność zdobyłą około 2012 r. Najpopularniejszym trybem był survival. Ludzie trudzili się by zdobyć choćby żelazo. A teraz na serverach PVP / Mega Drop, 64x diamentów zdobywa się w ok. 5 min.

Servery PVP / Mega Drop, to servery w których początkowy zestaw jest już całkiem dobry gdyż najczęściej posiada Enchant z ostrością 4. Na takich serverach możliwe jest bardzo szybkie zdobywanie minerałów do tworzenia zbroi i narzędzi np. miecza, kilofa.

Enchant to dodatkowe ulepszenia ,które pozwalają na np. podpalenie wrogów, zadawanie większych obrażeń. Do ulepszania potrzebny poziom ,który zdobywa się kopiąc kamień lub inne minerały, bądź zabijając potwory. Potwory- tak zwane MOBY występują jako: szkielet - strzela z łuku, zombie - podchodzi i atakuje rękoma, creeper - wybucha w pobliżu nas. Jest jeszcze wiele więcej mobów dodawanych w następnych wersjach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
To ,że Minecraft nie jest już tak popularny jak kiedyś nie oznacza wcale, że nie ma YouTuberów którzy go nagrywają. Są to np. Kendal, Sajek1996, Vertez lub ISuperMWK.

Mam zamiar powrócić do Minecrafta gdyż niedługo wyjdzie Wersja 1.13 z czego się bardzo cieszę bo dodane zostaną nowe moby, nowe bloki, nowa mechanika wody i w końcu będzie animacja pływania.

Szkoda ,że w wersji 1.9 PVP zostało zmienione. Kiedyś po prostu klikało się myszką i zadawało obrażenia, teraz zwykłe obrażenia zostały zmniejszone a dopiero po odczekaniu chwili zadawało się zwiększone obrażenia. Ale nadal można powrócić na starszą wersje na której są tworzone serwery Mega Drop/ PVP. Dobrze, że Mojang nie usuwa poprzednich wersji .Kiedyś to byłooo… :P . Gdyby usuwał było by więcej serwerów survival niż PVP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Minecraft jest grą która ma mnóstwo podróbek czy to na telefon, czy na komputer. We większość nie da się po prostu grać. Lecz czasem da się znaleźć grywalną podróbkę ,niestety ja dawno nie szukałem takiej gry więc nie jestem w stanie podać przykładu. Najczęstszymi błędami podróbek jest zbyt mały świat, dostępność tylko jednego trybu rozgrywki np. creative, zbyt mało bloków lub bardzo nie grywalne sterowanie [/ ‘_’].

Minecraft jest grą którą można modyfikować. Na oryginalnym luncherze modyfikacje trzeba pobierać z internetu. Większość darmowych (bo zapomniałem dodać że oryginalny minecraft jest płatny) luncher’ów modyfikacje ma wbudowane od razu (wystarczy tylko zainstalować). Modyfikacje dodają np. nowe minerały, nowe bronie i zbroje, nowe moby, nowe biomy i nowe wymiary (<-to zaraz).

Minecraft posiada obecnie trzy wymiary:
1. Wymiar podstawowy na którym pojawiamy się po rozpoczęciu rozgrywki.
2. End czyli miejsce w którym trzeba zabić smoka w przeciwnym wypadku nie uda nam się wyjść do normalnego świata (portal trzeba znaleźć pod ziemią).
3. Nether czyli ognista kraina w której nie da się rozlać wody (portal buduje się z obsydianu i zapalniczki)

Koniec :D

Pisał: mitrefo pro banan:D AKA Mitrefo! AKA YoungHinc

ELOOOO
4.0 (głosów: 2)
Art napisany przez mitrefo pro banan :D

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
4

Recenzja gry "Terraria"

Recenzja GraczBananowy
5

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
6

Smite Wukong vampire build - MIAZGA!!! + bonusik

Poradnik SecondDeltaclav
7

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
8

CSGO Prime (B2P) CS ma zalety jak i wady

Poradnik Lexixus
9

Crossout Dominacja w świecie szalonych mechaników

Recenzja szeremere
10

Co można robić w grze momio+ moja historia z momio

Recenzja zuziakiki 123
Chat