Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
4.0 2 1394 0
12.03.2018

Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Minecraft, gra którą chyba każdy zna. Popularność zdobyłą około 2012 r. Najpopularniejszym trybem był survival. Ludzie trudzili się by zdobyć choćby żelazo. A teraz na serverach PVP / Mega Drop, 64x diamentów zdobywa się w ok. 5 min.

Servery PVP / Mega Drop, to servery w których początkowy zestaw jest już całkiem dobry gdyż najczęściej posiada Enchant z ostrością 4. Na takich serverach możliwe jest bardzo szybkie zdobywanie minerałów do tworzenia zbroi i narzędzi np. miecza, kilofa.

Enchant to dodatkowe ulepszenia ,które pozwalają na np. podpalenie wrogów, zadawanie większych obrażeń. Do ulepszania potrzebny poziom ,który zdobywa się kopiąc kamień lub inne minerały, bądź zabijając potwory. Potwory- tak zwane MOBY występują jako: szkielet - strzela z łuku, zombie - podchodzi i atakuje rękoma, creeper - wybucha w pobliżu nas. Jest jeszcze wiele więcej mobów dodawanych w następnych wersjach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
To ,że Minecraft nie jest już tak popularny jak kiedyś nie oznacza wcale, że nie ma YouTuberów którzy go nagrywają. Są to np. Kendal, Sajek1996, Vertez lub ISuperMWK.

Mam zamiar powrócić do Minecrafta gdyż niedługo wyjdzie Wersja 1.13 z czego się bardzo cieszę bo dodane zostaną nowe moby, nowe bloki, nowa mechanika wody i w końcu będzie animacja pływania.

Szkoda ,że w wersji 1.9 PVP zostało zmienione. Kiedyś po prostu klikało się myszką i zadawało obrażenia, teraz zwykłe obrażenia zostały zmniejszone a dopiero po odczekaniu chwili zadawało się zwiększone obrażenia. Ale nadal można powrócić na starszą wersje na której są tworzone serwery Mega Drop/ PVP. Dobrze, że Mojang nie usuwa poprzednich wersji .Kiedyś to byłooo… :P . Gdyby usuwał było by więcej serwerów survival niż PVP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Minecraft jest grą która ma mnóstwo podróbek czy to na telefon, czy na komputer. We większość nie da się po prostu grać. Lecz czasem da się znaleźć grywalną podróbkę ,niestety ja dawno nie szukałem takiej gry więc nie jestem w stanie podać przykładu. Najczęstszymi błędami podróbek jest zbyt mały świat, dostępność tylko jednego trybu rozgrywki np. creative, zbyt mało bloków lub bardzo nie grywalne sterowanie [/ ‘_’].

Minecraft jest grą którą można modyfikować. Na oryginalnym luncherze modyfikacje trzeba pobierać z internetu. Większość darmowych (bo zapomniałem dodać że oryginalny minecraft jest płatny) luncher’ów modyfikacje ma wbudowane od razu (wystarczy tylko zainstalować). Modyfikacje dodają np. nowe minerały, nowe bronie i zbroje, nowe moby, nowe biomy i nowe wymiary (<-to zaraz).

Minecraft posiada obecnie trzy wymiary:
1. Wymiar podstawowy na którym pojawiamy się po rozpoczęciu rozgrywki.
2. End czyli miejsce w którym trzeba zabić smoka w przeciwnym wypadku nie uda nam się wyjść do normalnego świata (portal trzeba znaleźć pod ziemią).
3. Nether czyli ognista kraina w której nie da się rozlać wody (portal buduje się z obsydianu i zapalniczki)

Koniec :D

Pisał: mitrefo pro banan:D AKA Mitrefo! AKA YoungHinc

ELOOOO
4.0 (głosów: 2)
Art napisany przez mitrefo pro banan :D

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
2

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
3

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
4

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
5

CSGO Prime (B2P) WLASNE USTAWIENIA CELOWNIKA ORAZ VIEWMODELU W CSGO!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
6

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
7

Chcesz zdobywać więcej bananków? W tym artykule z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Poradnik Kasia678
8

Shakes & Fidget Recenzja gry "Shakes & Fidget"

Recenzja huraganszef
9

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz 2

Video DEADSHUTFIRE
10

BlockStarPlanet Jak szybko wbić level na Blockstarplanet?

Poradnik Fire cookiex
Chat