Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 2907 0
03.11.2017

Recenzja gry Minecraft

Witam czytelników
Witam na mojej 2 recenzji gry. Dzisiaj zajmiemy się grą BARDZO popularną grą Minecraft, tytułu chyba nie trzeba przedstawiać. Kiedyś Większość Youtuberów nagrywało Minecrafta np: Blow. Już się nie zajmuje grami. Ale nie o tym dzisiaj będziemy rozmawiać.
Więc Zaczynamy.

Minecraft, jest grą survival i Sandbox. Gdy stworzymy pierwszy świat, znajdziemy się w lesie,pustyni i innych biomów zależy gdzie się zrespimy. Naszym oczom okazuję się duży kwadratowy świat. Gdy generuję się świat razem z nim robią się Dungeony niestety nie ma ich zawiele ale mogę wymienić. Wioska Villagerów, Iglo, Opuszczona kopalnia (Przynajmniej ja tak to nazywam) i kilka innych większych i mniejszych. Tryb Creative pozwala nam wziąść Wszystkie bloki z gry, no... prawie wszystkie, nie które trzeba wziąść z komendy. Jak wspominałem ta Gra to jest Sandbox, czyli możemy robić to co chcemy. Fajne w tej grze jest Budowanie. Budować można co się chcę, gdzie się chcę itp. Dla tej gry są też dostepnę mody,shadery.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tego obrazka chyba nie trzeba przedstawiąć, kto grał w grę zwaną Minecraft chociaż raz widział ten obrazek. Na zdjęciu widzimy postać, którą gramy, Nazywa się Steve, Można też zagrać drugą postacią Alex. Przypatrzmy się co robi Steve. Jak widać siedzi na koniu, w ręce trzyma Diamentowy miecz, ma sobie nałożony diamentowy hełm, chyba każdy wie ze diamenty to najcenniejszy surowiec w Minecraftcie. Z tyłu bohatera. mamy Iron Golema czyli żelazny golem. Jest on bardzo mocny i odporny na ataki, atakuje prawie wszystkie moby oprócz creepera. Obok golema widać wieśniaka lub inaczej Villagera. Możemy z nimi handlować np. 20 pszenicy za 1 krzesiwo. Widzimy też krowę co prawdopodobnie patrzy się na konia. Gdy zabijemy krowę dostaniemy skórę, z której możemy stworzyć zbroję. Obok krowy widzimy kurczaka, nic specjalnego ale jego pióra przydadzą się nam do zrobienia strzał.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czyżby mob? Czyżby budowla? Tak, to budowla. Piękna prawda? Wspominałem, że minecraft to Sandbox czyli możemy budować to co chcemy. A to jest jedna z budowli. Budowla przedstawia smoka, który stoi na skałach i patrzy się wprost na nas. Twórca tej budowli grał na trybie creative, czyli jest prawie nieśmiertelny i ma dostęp prawie do wszystkich bloków. Oczywiste jest to, że możemy zbudować to co chcemy, a nie jakiegoś tam smoka, możesz zbudować co dusza zapragnie, ale oczywiście trzeba umieć budować w minecraftcie, szczerze dla mnie to takie łatwe nie jest. Próbowałem taką budowle zbudować, podobnego smoka, ale cóz... nie wyszło mi i wyglądało to okropnie, nawet nie wiem czy mam ciąglę ten świat z tym mojej budowli. Nie wiem co tu jeszcze napisać, więc trochę popiszę, bo mi brakuje kilku liter. Dziękuje za czytanie
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Damix_1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
2

Rocket League (B2P) Rocket League - połączenie piłki nożnej z motoryzacją

Recenzja Szefciu1223
3

World of Tanks Słowniczek "slangu" WOT

Poradnik GBZP
4

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
5

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 4 Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
6

Legend Online Recenzja gry Legend Online

Recenzja Norbicki
7

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
8

Jak urozmaicić rozgrywkę w The Sims

Poradnik Tekka
9

Agar io Czyżby mowa o Agar.io? Kilka słów recenzji

Recenzja Kasia678
10

Margonem Jak szybko zarobić pieniądze?

Poradnik Untouched
Chat