Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
1.0 5 979 0
11.12.2017

Trzy tryby w Minecraft warte uwagi

Witajcie w artykule, w którym przedstawię wam trzy z wielu trybów serwerów Minecraft. Czemu akurat trzy? Dlatego, że wybrałem te, które według mnie najbardziej zasługują.

Pierwszym trybem jest PvP. Jak sama nazwa mówi, chodzi tu o walkę z przeciwnikiem. Walka może być 1v1, 2v2, itp, a nawet każdy na każdego. Do wyboru może być mapa płaska, ale i taka z wieloma pułapkami, np drzewkarkami oraz beczkami. Gdy wrzucimy przeciwnika do beczki, to ginie on z powodu upadku, gdyż spada ok 100 kratek w dół. Drzewkarka to schody zawijające się dookoła. Czasem można znaleźć przepaść między nimi. Po zepchnięciu gracza z niej, on również ginie od upadku. Są też różne ekwipunki. Przykładowo, w ekwipunku można znaleźć mikstury, złote jabłka, albo sam miecz. Tryb jest dobry dla tych, którzy lubią walkę z innymi graczami, ale także dla tych, którzy grają na serwerach typu gildie. O nich mowa za chwilę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak jak pisałem wcześniej, teraz opiszę serwery typu 'gildie'. Chodzi w nich o posiadanie frakcji. Po utworzeniu frakcja otrzymuję dany obszar, który jest zabezpieczony, tzn. osoby postronne nie mogą nic budować, ani niszczyć. W środku tego obszaru jest smocze jajo, które ma najczęściej 3 życia. Członkowie innych frakcji mogą zabrać życie, a po zabraniu wszystkich, dana frakcja zostaje zniszczona. Tutaj właśnie przydaje się umiejętność walki, ponieważ na sto procent przyjdzie potrzeba obrony swojej gildii. Przy zapraszaniu nowych członków należy zachować ostrożność. Niektórzy mogą zrobić 'oszusta', czyli po dostaniu się do bazy mogą opuścić członkostwo i zabić gospodarzy. W najgorszym przypadku złodziej może uciec, a my możemy pożegnać się z naszymi bogactwami. Czasem mogą ponieść nas emocje i trzeba się odprężyć. Warte uwagi są serwery z mini grami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Trzeci typ serwerów opisany przeze mnie to właśnie mini gry. Gracz może wybrać areny z pojedynczymi mini grami oraz z tzw 'party'. Party jest to arena, na której rozgrywanych jest wiele gier. Gry w trycie party różnią się od tych, które są pojedyncze. Dla przykładu, trybu 'Survival Games' nie spotkamy w 'party'. Ten typ serwerów cechuje się dużą ilością graczy. Jest on tak popularny, bo gracz w każdej chwili może wyjść nie licząc się z tym, że np jego baza zostanie zniszczona. Najpopularniejsze są serwery zagraniczne. Gra na nich nawet parę tysięcy osób w jednej chwili! Niestety, większość z nich wymaga konta premium.
To były trzy typy serwerów Minecraft przedstawione przeze mnie w tym artykule. Dziękuję, że dotrwałeś aż do końca. Jeżeli uważasz, że zasługuję na ocenę, to możesz ją zostawić. Do usłyszenia!
1.0 (głosów: 5)
Art napisany przez virusekbanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
5

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
8

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
9

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
10

F1 2019 - Recenzja - Informacje

Recenzja Golcuniuniu
Chat