Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
1.0 5 1899 0
11.12.2017

Trzy tryby w Minecraft warte uwagi

Witajcie w artykule, w którym przedstawię wam trzy z wielu trybów serwerów Minecraft. Czemu akurat trzy? Dlatego, że wybrałem te, które według mnie najbardziej zasługują.

Pierwszym trybem jest PvP. Jak sama nazwa mówi, chodzi tu o walkę z przeciwnikiem. Walka może być 1v1, 2v2, itp, a nawet każdy na każdego. Do wyboru może być mapa płaska, ale i taka z wieloma pułapkami, np drzewkarkami oraz beczkami. Gdy wrzucimy przeciwnika do beczki, to ginie on z powodu upadku, gdyż spada ok 100 kratek w dół. Drzewkarka to schody zawijające się dookoła. Czasem można znaleźć przepaść między nimi. Po zepchnięciu gracza z niej, on również ginie od upadku. Są też różne ekwipunki. Przykładowo, w ekwipunku można znaleźć mikstury, złote jabłka, albo sam miecz. Tryb jest dobry dla tych, którzy lubią walkę z innymi graczami, ale także dla tych, którzy grają na serwerach typu gildie. O nich mowa za chwilę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak jak pisałem wcześniej, teraz opiszę serwery typu 'gildie'. Chodzi w nich o posiadanie frakcji. Po utworzeniu frakcja otrzymuję dany obszar, który jest zabezpieczony, tzn. osoby postronne nie mogą nic budować, ani niszczyć. W środku tego obszaru jest smocze jajo, które ma najczęściej 3 życia. Członkowie innych frakcji mogą zabrać życie, a po zabraniu wszystkich, dana frakcja zostaje zniszczona. Tutaj właśnie przydaje się umiejętność walki, ponieważ na sto procent przyjdzie potrzeba obrony swojej gildii. Przy zapraszaniu nowych członków należy zachować ostrożność. Niektórzy mogą zrobić 'oszusta', czyli po dostaniu się do bazy mogą opuścić członkostwo i zabić gospodarzy. W najgorszym przypadku złodziej może uciec, a my możemy pożegnać się z naszymi bogactwami. Czasem mogą ponieść nas emocje i trzeba się odprężyć. Warte uwagi są serwery z mini grami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Trzeci typ serwerów opisany przeze mnie to właśnie mini gry. Gracz może wybrać areny z pojedynczymi mini grami oraz z tzw 'party'. Party jest to arena, na której rozgrywanych jest wiele gier. Gry w trycie party różnią się od tych, które są pojedyncze. Dla przykładu, trybu 'Survival Games' nie spotkamy w 'party'. Ten typ serwerów cechuje się dużą ilością graczy. Jest on tak popularny, bo gracz w każdej chwili może wyjść nie licząc się z tym, że np jego baza zostanie zniszczona. Najpopularniejsze są serwery zagraniczne. Gra na nich nawet parę tysięcy osób w jednej chwili! Niestety, większość z nich wymaga konta premium.
To były trzy typy serwerów Minecraft przedstawione przeze mnie w tym artykule. Dziękuję, że dotrwałeś aż do końca. Jeżeli uważasz, że zasługuję na ocenę, to możesz ją zostawić. Do usłyszenia!
1.0 (głosów: 5)
Art napisany przez virusekbanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
2

CSGO Prime (B2P) Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Poradnik JestemKacper
3

Kowboje na atomie. Recenzja Fallout New Vegas

Recenzja Tybero
4

Warframe Kiedy F2P pokonało giganta

Recenzja Kub77a
5

Neverwinter Typowe MMO, w cieniu klasyki.

Recenzja Tybero
6

World of Warships Miej frajdę i ucz się historii, czyli World of Warships

Recenzja Exrad
7

Cuphead - Recenzja + Moja Ocena

Recenzja Kacper12361838
8

Clash of Clans Porada - Jak dobrze zacząć grać w Clash of Clans?

Poradnik MaxxY
9

Dice Dreams - Mobile - Android Czasozabijacz, całkiem przyjemny.

Recenzja Mahtuha
10

CSGO Prime (B2P) BIG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat