Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1067 0
03.02.2018

Jak szybko wbić level?

Witaj, z pewnością wszedłeś tu, bo chciałbyś szybko zdobyć wysoki level. Niemożliwe? Nic bardziej mylnego! 25k w godzine? Nie wierzysz? Przeczytaj i sprawdź.
Sposób będzie polegał na wykonywaniu awards, w których chodzi o zaproszenie przyjaciół, którzy po zarejestrowaniu się i osiągnięcu 6 poziomu "dają" nam 200 starcoins oraz "wypełniają" zadanie. Oczywiście dostajemy to od msp, ale można powiedzieć, że dzięki naszemu przyjacielowi. No tak, ale co jeśli nie mamy takiej osoby, która mogłaby nam pomóc? To proste! Zróbmy to sami! Tylko, że pozostaje pytanie "Jak mamy wbić tak szybko 6 level?". To również wcale nie jest skomplikowane, a dzięki temu dodatkowo będziemy mogli wysłać sobie kilka (bądź kilkanaście) ubrań! Jest tu bardzo wiele korzyści, a nie zajmuje to jakoś bardzo dużo czasu, a wręcz trwa to kilka minut!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zaczynajmy! Róbcie wszystko po kolei, tak, jak ja.
1. Wchodzimy na stronkę: 10minutemail.com i kopiujemy wygenerowany e-mail.

2. Wchodzimy na msp, a następnie w zakładkę przyjaciele i klikamy "zaproś znajomych i otrzymaj starcoins" po czym wkejamy nasz wygenerowany e-mail.

3. Z powrotem wchodzimy na naszą stronkę 10minutemail.com i odbieramy e-mail.

4. Wchodzimy w link z e-mailu

5. Po wyświetleniu komunikatu "[twój nick] zaprosił/a cię do gry. Czy chcesz dołączyć teraz?" (nie jestem pewna dokładnie, ale coś takiego) klikamy "tak"

6. Tworzymy nowe konto

7. Robimy zadania. Przy zadaniu z wysłaniem i otrzymaniem grafa od przyjaciela online wchodzimy na nasze konto i dajemy z niego. Przy zadaniu z kupieniem 2 rzeczy oraz 2 rzeczy z top kupujemy (z top) najtańsze bluzki za 75sc i przy zadaniu z kupowaniem 2 rzeczy z top kupujemy 3 bluzki (można też za pierwszym razem kupić 3, a za drugim 2, chodzi oto, żeby razem kupić 5 bluzek).

8. Zadania z kupowaniem oczu nie robimy!

9. Idziemy do zwierzaków i kupujemy dwa smoki za 650sc.

10. Odbieramy awardsy (za 1 zwierzaka, za 2 zwierzaki i za kupienie 5 bluzek i topów)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz wystarczy tylko wysłać ciuchy i zalogować się na swoje konto! Pracuj, żeby dużo zarobić, a się nie narobić! Uważam, że to świetny sposób i zamiast męczyć się godzinami zarabiając pikselowe monety i wbijając level, to lepiej jest w tę godzinę zarobić 1000 starcoins, kilka stron ubrań i rzecz jasna awardy -czyli level.
Macie inne sposoby na szybkie wbijanie levela lub po prostu triki do moviestarplanet? Podzielcie się nimi w komentarzach!
Jeśli wam się spodobało i chcielibyście więcej poradników do moviestarplanet (głownie) i nie tylko piszcie w komentarzach! Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna i jeśli tylko zobaczę, że wam zależy i chcecie więcej od razu wezmę się za pisanie kolejnego artykułu. Musicie jednak pamiętać, że nie zawsze mam czas, chęć i wenę aby pisać.
Mam nadzieję, że pomogłam. Życzę powodzenia we wbijaniu levela. <:
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bananamother

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
4

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
5

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
6

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
7

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

Age of Musketeers Pomoc w grze dla początkujących

Tutorial Kate123
Discord