Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 2 3369 0
15.03.2020

Jak zdobyć fame na MovieStarPlanet?

Czy nie mieliście czasem tak, że brakowało wam tylko parę tysięcy fame do następnego poziomu, ale nie wiedzieliście jak go zdobyć? A może zaczynacie przygodę z tą grą i chcecie mieć jakieś pojęcie o tym, jak wbić level? Jest też możliwość, że wszedłeś tu z ciekawości, lub z nudów. Nieważne, do której grupy się zaliczasz, w tym artykule przedstawię porady na zdobycie fame. Sposoby podzieliłam na dwie zakładki: „BEZ VIP” i „VIP”. W pierwszej są rzeczy, które mogą robić osoby zarówno posiadające VIP-a, jak i takie bez niego. Sposoby z drugiej kategorii mogą niestety wykonywać tylko osoby, które mają (lub, w niektórych sposobach, choć raz miały) VIP-a. Zapraszam!


BEZ VIP


Autografy
Możecie dawać autografy, bez VIP-a co godzinę, z VIP-em trochę krócej. Oczywiście nie tylko dając otrzymujecie fame - otrzymując dostajecie go owiele więcej!


Drogie kolekcje
Aktualnie, taką kolekcją są: dripy, pixelki i inki. Za każdy ciuch dostaje się 10% jego ceny, ale jak to dostać? Już tłumacze. Musicie przesłać sobie item z konta na konto (prezentem) i odbierając go, musicie kliknąć zakładkę zakupu VIP, wtedy fame wam się doda.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Filmy

Możecie je zarówno tworzyć, jak i oglądać. Jeśli stworzycie film, to tylko jak ktoś go obejrzy dostaniecie fame, oglądając natomiast macie 100%, że zarobicie trochę fioletowych gwiazdek.


Stwórz i oceń
Oceniając looki oraz design w „Stwórz i oceń” macie możliwość zarobienia fame. Możecie również dodawać tam looki i design - gdy ludzie będą głosować na twoje dzieło, będziesz dostawał fame.


Looki
Za samo stworzenie looka dodaje wam się trochę fame, a później, jak ktoś go zalajkuję. Poza tym możecie go też dodać do „stwórz i oceń”, tak jak wspominałam w poprzednim podpunkcie.


Gazetka fame
Odbieracie tam fame za różnego rodzaju aktywności.


Awards
Nagrody za różne osiągnięcia. Wchodzicie w „Mój Profil”, a następnie w zakładkę „Awards”, tam macie listę zadań, które można wykonać w zamian za fame.


Kariery

Zadania od trzech postaci: najpierw jest ich dużo, potem zamieniają się w zadania dzienne (po dwa dziennie), można z nich zarobić trochę fame.


Artbooki
Jak zrobicie artbooka i będziecie dostawać lovki pod ty artem, będziecie zdobywać fame.


Eventy
Są okazyjne: Wielkanocne, Świąteczne, Halloweenowe itp. Robiąc je można zarobić mnóstwo fame, w dodatku zdobyć ubrania i boonisa.


Gry
Za granie w gry w zakładce gry, również jest fame, nie tylko, kiedy wygracie, ale kiedy ukończycie grę.


VIP


Vip
Zacznijmy od tego, że za sam zakup VIP-a dostajemy fame.


Booster
Do kupienia w sklepie diamond za 5 diamentów: przez godzinę podwaja wam liczbę zarabianego fame-u


Skarbonka
Dostępna dla VIP-ów, gromadzi się tam fame, który można dostać otwierając skarbonkę.


Pozdra
Kosztują 15 diamentów, dostępne w sklepie diamond, daje fame i obdarowywanemu i dającemu.A teraz porozmawiamy trochę o StarCoinsach, czyli o walucie w naszej różowej gierce. Czy nie było nigdy tak, że znaleźliście piękną bluzkę, ale niestety nie było was na nią stać? A może po prostu chcecie mieć więcej niż macie? Przedstawię wam parę sposobów na zdobycie również ich. Tak jak u góry, podzielę to na kategorie VIP i BEZ VIP, także, zaczynajmy!


BEZ VIP


Koło fortuny
Pojawia się codziennie po zalogowaniu, po zakręceniu dostajemy wylosowaną liczbę StarCoins.


Look
Gdy jakiś gracz kupi waszego looka, dostajecie trochę StarCoins.


Stwórz i oceń
Za ocenianie, w grze „stwórz i oceń” dostajecie troszkę pieniążków.


Gry
Gdy wygracie jakąś grę z zakładki „gry” dostajecie możliwość zalosowania kołem fortuny.


Chat

Na chatcie czasem pojawia się StarCoinsy, a gdy macie zwierzaka możecie wejść na czat dla zwierzaków i wygłaskać zwierzaki.


Zwierzaki
Gdy macie zwierzaka możecie sami go głaskać, a gdy zdobywa on nowy level dostajecie StarCoinsy. W dodatku można chodzić po pokojach popularnych Moviestar i głaskać ich boonisy.


Filmy
Gdy ktoś ogląda wasze filmy dostajecie StarCoins. W dodatku za obejrzenie czyjegoś filmu również dostajecie trochę monet.


Prezenciki
Codziennie po mapie są rozłożone dwa prezenciki.


Kariery
Za wykonywanie ich można zdobyć również sc.


Eventy
Jak już mówiłam są okazyjne: Wielkanocne, Świąteczne, Halloweenowe itp. Robiąc je można zarobić mnóstwo StarCoins.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

VIP


Vip
Za sam zakup VIP-a dostajemy trochę StarCoinsów.


Pozdra
StarCoinsy dostaje i obdarowywany, i kupujący.


Szalone zakupy
Nie jest to może sposób na zarobienie sc, ale na pewno na przyoszczędzenie. Kosztuje 25 diamentów i zniża ceny wszystkich rzeczy za StarCoinsy o połowę.


Skarbonka
Rozbijając ją można dostać StarCoinsy.


Diamond ride
Da się go zrobić na chatach, kosztuje 15 diamentów, rozsypuje to 1000 StarCoins po czacie w formie do zbierania przez Moviestar i daje 1000 StarCoins osobie kupującej.A może nie macie VIP-a, a chcecie wykonać te sposoby? A może po prostu podoba wam się idea posiadania VIP-a? A może po prostu chcecie już doczytać ten artykuł do końca? Niezależnie od tego, do której grupy należycie, dam wam też parę sposobów na VIP-a.


Zakup
Oczywiście możecie VIP-a zakupić, im droższy, tym więcej korzyści wam daję.


Konkursy
Są dostępne konkursy na: Filmy, Looki, Artbooki i pokoje. W Pierwszym trzeba zrobić i zgłosić do konkursu film odnoszący się do motywu, posiadający tło, meble i ubrania na postaciach z aktualnego motywu. Jeśli chodzi o looki, to trzeba zrobić look posiadający ubrania z motywu, po czym zgłosić go do konkursu. W Artbooku natomiast trzeba zrobić arta, odnoszącego się do aktualnego motywu, a jeżeli chodzi o pokój to należy go udekorować w meble i styl aktualnego motywu. Za pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce można zdobyć VIP-a.


Doładowania
Przy zakupie Star VIP-a na rok dostaje się doładowanie VIP na tydzień. Można go dać komu tylko się chce, więc często osoby po zakupie VIP-a na rok robią konkursy na doładowanie.


Bananki
Oczywiście grzechem byłoby nie wspomnieć o Banankach! Można je wydać na doładowanie PSC, a nim zapłacić za VIP-a.


Gazetki MSP
W niektórych gazetkach MSP można zgarnąć VIP-a.


Mam nadzieje, że porady, które przedstawiłam będą pomocne i że niczego nie pominęłam. Chce też dodać, że to jest mój pierwszy artykuł, więc przepraszam, jeśli coś zrobiłam nie tak, jak powinnam. Spodobało mi się pisanie takiego artykułu, więc myślę, że na jednym nie zakończę, ale nie jestem pewna, czy następny również będzie z MSP. Mam nadzieje, że nie tylko mi ten artykuł sprawił przyjemność :-)

Dziękuje za przeczytanie, papa.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez mucipuci

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

Poradnik lynnSSky
Chat