Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 24 0
23.12.2023

Moja opinia na temat gry Moviestarplanet :D

OCO CHODZI W GRZE MOVIESTARPLANET I DLACZEGO TO JEJ ROBIE RECENZJE?

Wybrałam ta grę ponieważ jest to gra w którą grałam jako dziecko, i o której dalej wiem bardzo dużo dlatego też chciałam zrobić o niej recenzje :D
Gra Moviestarplanet to gra gdzie jesteś gwiazda filmową, wymieniasz się unikatami(ubraniami za pieniądze) oraz tworzysz ciekawe stylizacje dla siebie i znajomych. Waluta w grze to Star coins(Sc) ,dzięki kupnie Vipa można też zdobyć diamenty za które można dać Specjalne pozdrowienie czy kupić różne przedmioty za tą walute.W gre jest też coś takiego jak Topka, gdzie są osoby z najwyższym levelem, od lat ludzie pragną zdobyc wymarzone pierwsze miejsce w tej grze .Levele można zdobyć też dzięki tworzenia looków ,oglądanie filmów i tworzeniu filmów, oraz inne ciekawe funkcje na zdobywanie Levelu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Moja Historia z ta grą! Gram w Moviestarplanet od 2018 roku ,kiedy byłam młodsza kochałam grać w ta gre godzinami, nigdy mi się nie nudziła ,te ubieranie swojej Moviestarki,te tworzenie swoich projektów oraz filmów było fantastyczne oraz bardzo ciekawe i pochłaniające czas ,niestety nie gram już godzinami w tą grę najdłużej 30 minut na dzień ponieważ nie czuje już takiego samego klimatu jak byłam młodsza.


Moja opinia na temat vipów

Vipy kiedyś były o wiele lepsze ponieważ twórcy dodali inne cenny oraz usunęli przedmioty w tańszych vipach ,ludzią się to nie podoba ponieważ żeby zdobyć unikalne ubrania trzeba kupić najdroszego vipa który kosztuje niewięcej 200zł,a podczas przeceny około 180 czy 160zł, cenny od zawsze były tak wysokie ale chociaż w tańszych vipach były przedmioty.


Coraz mniej osób :<

W grze kiedyś było o wiele więcej osób, ja sama poznałam tak bardzo dużo ciekawych osób ale przez brak nowości, i tego że osoby które kiedyś w to grali urośli i mają inne rzeczy do roboty powoduje to że gra jest zwyczajnie pusta.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

MOJA OPINIA NA TEMAT TEJ GRY

Gra Moviestarplanet to gra w którą może grać każdy, jej główną zaletą jest to że można poczuć się tam jak gwiazda filmowa, gra sama w sobie jest bardzo ciekawa lecz twórcy od kilku dobrych lat nic dobrego nie dodali do tej gry, chociaż ludzie pokazują coraz mniejsze zainteresowanie tą grą, to twórcy zajmują się tylko drugą część gry która powstała w 2020.Gra Msp jest grą która istnieje już 2009 roku, lecz coraz więcej osób przestawia się na 2 wersje tej gry. Gdyby dodali więcej aktualizacji oraz inne świetne pomysły które nawet osoby grające im proponują ta gra by od żyła, niestety Msp staje się coraz nudne a liczba graczy co miesiąc maleje. Gra sama w sobie jest naprawdę dobra, Tworzenie loków wymienianie się różnymi ubraniami czy zbieranie Star coinsów rzeby kupić sobie wymarzony strój, chodzenie po chatroomach i spotykanie znajomych, tworzenie filmów i zarabianie na nich jest naprawde Fajne!! :D

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Saraas

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder War Thunder: Symfonia Bitew na Niebie, Lądzie i Morzu

Recenzja NapoleonCat
2

CSGO Prime (B2P) Jak zmienić prędkość rozgrywki w CS:GO

Poradnik LisiekTV
3

Najlepsza aktualizacja The Sims 4?!

Recenzja Arines
4

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
5

"Drake Hollow" - Ocalona Nadzieja w Zardzewiałym Świecie

Recenzja Zekariya
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
7

Star Stable Star Stable Online (gra o koniach)

Recenzja zuzi023
8

Tanki Online Recenzja gry Tanki Online CHCESZ ZAGRAĆ? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Recenzja MIKInar
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Unturned Jak przetrwać na multiplayerze? - Czyli co i jak o flankowaniu nieprzyjaciół.

Poradnik VeniQs
Chat