Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 4417 0
11.01.2018

Moje wspomnienia z gry

Witajcie chcę wam opowiedzieć moje wspomnienia z MSP. Moje najprawdopodobniej pierwsze konto (To na zdjęciu poniżej) zostało stworzone w maju 2011r. więc moja przygoda zaczyna się w 2011r. Pamiętam, że jak tworzyło się postać nie było za ładnych ubrać (hyhy). Na zdjęciu możecie zobaczyć jak wyglądała ta moja pierwsza postać (nie licząc dodatków). Niektórzy robiąc filmiki mówią o roślinkach, ja ich zbytnio nie pamiętam :/ za to co pamiętam? np. osoby posiadające vip miały login na kolor czerwony. Jako jedenastoletnie dziecko, które nie wiedziało o co z tym chodzi cały czas się zastanawiałam o co z tym chodzi i też tak chcę :') Pamiętam, że były tylko trzy boonies do wyboru, podobał mi się bardzo smoczek ♥ ale był dla vip (smuteczek) lub z tych mrocznych wampirek o skośnych czarnych oczach. Było można kupić osobno vip oraz StarCoins. Ubrania były dla mnie strasznie drogie, przez co na moim koncie nie miałam żadnego unikatu (smuteczek x2). Ubranka całkowicie się różniły od tych nowych co można zauważyć na tygodniu unikatów (co dla mnie jest bez sensu gdyż niektórzy dużo zrobili by je dostać a teraz można je po prostu kupić).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak zaczynałam przygodę nie wiedziałam, jaką frajdą jest tworzenie filmów! Stworzyłam jak dla mnie kiedyś cudowną serię pt: "Świat motyla" co prawda było tam dużo błędów ortograficznych oraz nie miało dużą oglądalność ale budziło to we mnie pewną ekscytację i wyobraźnie. Następnie tworzyłam filmy wchodzące powoli w mroczne klimaty na koncie EVA :D (już miały większą oglądalność <3) Teraz się rozwijałam twórczo na moim oficjalnym koncie Kaja Miszewko. Lubiłam również tworzyć look'i przebierając się za inne postacie ((Niżej na zdjęciu macie obraz tego jak Bardzo zmieniała się moja postać)).
Pamiętam również, że wielką popularność miał chat skatepark i plaża. Wtedy zazwyczaj każdy pisał "Zapraszam u mnie Top Model" To była najlepsza zabawa! Przychodziło się do pokoju twórcy konkursu , były różne etapy, zazwyczaj pytali się nas o imię, wiek, hobby, było trzeba pokazać np. 3 swoje najlepsze animacje, wybierano nam kategorie na które było trzeba się przebrać. W późniejszym czasie wielkie wow zrobił chat YT gdzie na środku były krzesła (jako tło) a na środku (na ścianie) był telebim, na którym były puszczane najczęściej teledyski z msp, był tam prawie każdy przez co były straszne lagi (teraz już ten chat został zlikwidowany). Na chatach było można znaleźć Samantę oraz takiego kolesia w stroju nindży, mogliśmy razem z nimi zagrać a mianowicie powtarzać ich ruchy i dostawać sc lub fame, były też gwiazdki, autograf, serduszko.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Byłam użytkowniczką, która grała jeszcze w tym "starym MSP" jak było czarne tło, animacje były całkiem inne, życie bez kratek, po prostu wszystko praktycznie było inne. Można tam było znaleźć różne osoby, ja nawet natrafiłam na zboczeńców. Wtedy największym levelem był chyba 20 a później 25. Najwyższy level miała Ananaseq. Tak zazdrościłam jej level'u, ubrań, popularności. Miałam wtedy takie małe marzenie by mieć 22/23/24 level ahhh a teraz.. zdobyłam go ale po mimo tyle czasu nie byłam zauważona, nikt mi nie pogratulował wytrwania w grze lecz cieszę się z tego co mam teraz. Pamiętaj nie usuwaj kąt, one niosą ze sobą wiele wspomnień. A za czym ja tęsknię? Przede wszystkim chyba za ludźmi, którzy przestali grać, przyjaciół, ludzi, których łączą pasje, oglądalności filmów bez interesowności, nie błaganie o prezenty czy pozdrowienia w grze czy nawet na yt.
Wszystko z czasem przemija, możemy o tym zapomnieć.
Ja jakoś inaczej patrzę na tą grę.. Powodzenia w tworzeniu swojej histori w planecie gwiazd, może się kiedyś spotkamy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Weronikamis

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

Poradnik lynnSSky
2

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

League of Legends W sprawie postaci tak zwanych ''OP''

Recenzja Blachabana
4

League of Legends Darius - poradnik do gry

Poradnik kosiu123
5

Eternal Fury Recenzja o grze "Eternal Fury"

Recenzja Queen345
6

Gears 5 - Moja Recenzja

Recenzja Kacper12361838
7

Roblox Czy warto grać w roblox?

Recenzja kikiniki
8

Minecraft MINECRAFT DUNGEONS - Recenzja i poradnik

Recenzja żałpa
9

Hearthstone talie - GALAKROND SECRET ROGUE

Poradnik Porarzo
10

Among Us - recenzja i oprowadzenie po grze!

Recenzja Arines
Chat