Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 2394 0
01.10.2017

Margonem jak szybko expić

jest to krótki artykuł o tym jak szybko zdobyć wyższy lvl w grze Margonem. Postanowiłem poruszyć ten temat ponieważ wiele osób nie potrafi skutecznie i szybko expić. Jest to wiedza przydatna w każdej grze RPG nie tylko w Margonem. Po co więc długo się męczyć jak można szybko expić. Skończmy więc to gadanie i przejdźmy do artykułu. Teraz jest część której nie musisz czytać - ja mam konto na banankach od dłuższego czasu, szukałem jakiejś interesującej gry szczególnie gry RPG aż tu nagle zjawiło się Margonem moją upragnioną nagrodą na Banankach jest steam wallet 5$ dlatego gram w Margonem aby to zdobyć P.S. wydam to na skiny do csgo (:
Pragnąłbym także wspomnieć o tym że nie należy w 100% stosować do rad przedstawionych w tym artykule jest to tylko moja subiektywna opinia o tym co znajdziecie w tym artykule. A więc zapraszam i życzę wam miłego czytania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
rzeczy ważne

1) rozkład dnia - jeśli szybko chcesz osiągnąć wyższy lvl musisz rozplanować sobie dzień w ten sposób, dzisiaj wbiję 38 lvl jutro 40 lvl a pojutrze 43. Dzięki temu unikniecie sytuacji typu na dzisiaj już koniec wystarczy, a zwykle prowadzi to do klęski.
2) teleportacja - Nie wiem jak wy ale ja nie wyobrażam sobie Margonem bez teleportacji. W każdym mieście znajduje się członek zakonu planu astralnego u którego możemy wykupić teleportację do różnych miast, więc jak masz questa aby pójść do Ithan i coś zrobić w Ithan to zamiast iść pieszo i tracić czas przeteleportuj się do Ithan.
3) aukcje - załóżmy że masz questa na jedną dynię oraz trzy białe rzodkiewki, zamiast iść do innego miasta i je tam kupić podejdź do aukcjonera w tym mieście i kup te przedmioty.

przejdź na dół aby zobaczyć kompletnie najważniejsze rzeczy dotyczące expienia w grze Margonem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
rzeczy najważniejsze

1) cisza i spokój - podstawą szybkiego zdobywania wyższego poziomu w każdej grze RPG jest to abyś był spokojny i opanowany, nie możesz być nadpobudliwy, skoncentruj się albo możesz zacząć podejmować głupie decyzje które doprowadzą do twojej śmierci.
2)odpowiednie miejsce - w Margonem kluczem do sukcesu jest to abyś zadbał o odpowiednie miejsce gdzie jest dużo questów i masa przeciwników, idealnymi miejscami na początek są: przełęcz łotrzyków, dolina rozbójników oraz mokradła.
3) Margonem mini - jest to bardzo przydatna aplikacja na telefon instalujecie ją, logujecie się na swoje konto i zaczynacie zabawę. jest to aplikacja stworzona tylko i wyłącznie do expienia. Odpalasz ją walczysz i zdobywasz wyższy lvl.
4) zdobywane przedmioty - mówię wam że jeśli walczycie na przykład z wilkami i co chwilę zdobywacie skórę wilka, pazury oraz inne nieprzydatne przedmioty nie bierzcie ich ponieważ nic nie dają oraz są tanie, zajmują one sporo miejsca w ekwipunku, a jak pod koniec twojego expienia znajdziesz jakiś dobry przedmiot, nie będziesz miał już na niego miejsca w ekwipunku. Naprawdę lepiej mieć jeden dobry przedmiot niż dużo słabych.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez pankwadracik1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Czy warto grać w roblox ?

Recenzja rzygi
2

World of Tanks World of Tanks - popularna gra za do pobrania za darmo

Recenzja PanPillager
3

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
4

Roblox Jak zacząć grać w Bloxburg ? - ROBLOX

Tutorial LooLxD
5

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
6

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
7

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - krótka recenzja

Recenzja wzarek
8

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
9

8 najlepszych modów do Gothica

Poradnik Tybero
10

Blasphemous - Recenzja Gry

Recenzja Kacper12361838
Chat