Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 2696 0
03.02.2018

Moviestarplanet - aktualizacje i.. dramy?!

Cześć, dzisiaj opowiem wam o moviestarplanet, krótko powiem o funkcjach, ale najbardziej chciałabym skupić się na aktualizacjach i dramach w czasach mniej więcej od 2016 roku do teraz.

Na początek chyba największa drama w historii całego moviestarplanet - hack by lisa.
Na początku 2016 roku powstał hack by lisa, polegał on na możliwości doładowania max. 10 000 monet oraz 6 poziomu. Użytkownicy raczej nie stosowali go na swoich kontach, ale na stworzonych przez siebie multikontach. Doładowywali tam pieniądze i poziom (od 6 można dawać prezenty), a następnie kupowali swoje listy życzeń wzbogacając się.
Blokowani byliśmy dopiero gdy doładowaliśmy 10 000 monet. Sama to sprawdziłam i doładowałam na moje konto aż 8,500 tysiąca. Tak samo z levelem, nie blokowali za szósty, ale gdy ktoś dwukrotnie użył hacka, dostawał bana. Długość blokady wynosiła w każdym przypadku aż 38000 dni.
Hack działał i był naprawdę niewykrywalny. Zdobył swoich zwolenników, ale także przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przestał działać pod koniec 2016. 90% osób twierdzi, że zgłosił go w tym czasie bardzo popularny i UCZCIWY gracz - Król Shymon. Gracz ten cały czas wypisywał statusy, że trzeba być uczciwym, że oszustwo będzie karane. Gracze więc zaczęli go zgłaszać, aby zablokowali mu konto. 10% twierdzi jednak, że to nie Król Shymon, modzi sami się dowiedzieli, bo hack nie działa na wszystkich serverach gry, nie tylko na polskim.
Kilka dni lub tygodni przed usunięciem hacka był tydzień unikatów, użytkownicy tworzyli taką masę kont, żeby kupić sobie unikaty z listy życzeń, że zdziwiłabym się gdyby administracja się nie zorientowała.
Ja wierzę w tę drugą opcje, ponieważ jest bardziej wiarygodna.

Następna będzie aktualizacja z prezentami za nowy level!
Aktualizacja miała miejsce w grudniu 2017 i dodała nowe nagrody za level, w tym również unikaty oraz możliwość zmiany ich koloru.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ta aktualizacja spodobała się chyba wszystkim. Wcześniej nagrody były brzydkie, nieprzydatne, a do tego nie można było zmienić ich koloru. Dodatkowo na 10 levelu (nie tylko) dostajemy unikat(y) z vipa.

Następnie będzie koszulka za 50 000 monet oraz glich na unikaty z jej użyciem. Dodana została w motywie urodzinowym moviestarplanet.
Gracze wymyślili z nią trick na wbijanie levela i zdobywanie unikatów. Polegało to na wysyłaniu jej cały czas na przemian. Działa trochę jak hack by lisa, bo dodaje 5000 punktów do levelu (z 0 levela wbija 6). Gdy dostajemy prezent i klikniemy vipa dostajemy punkty. Każda rzecz ma przypisane ileś tych punktów. Ta bluzka ma ich aż 5000! Gracze wysyłając je na dodatkowe konta wzbogacili się o wiele unikatów.

To tyle! Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne i stylistyczne. Dziękuję za przeczytanie! :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bananamother

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Recenzja gry: Warface - FPS

Recenzja Cesere
2

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać fame i osiągnąć wyższy level w MSP.

Poradnik Tosiaa0721
3

MovieStarPlanet MSP Recenzja Moviestarplanet

Recenzja Lolastylish1
4

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - tutorial

Tutorial BananoNinja
5

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
6

League of Legends Karma - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

League of Legends Camile - poradnik League of Legends Poradnik

Poradnik TurboBagiety
8

League of Legends Zoe - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends Varus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

League of Angels 3 Wrota do krainy fantastycznej gry

Recenzja Aktee
Chat