Jak to działa
Przejdź do gry NosTale
NosTale
5.0 1 4107 0
24.01.2018

NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Witam. Chciałbym dzisiaj wam przybliżyć, jak najszybciej wykonać zadania narzuce przez bananki w grze NosTale. Gra głównie polega na walce z potworami oraz na wypełnianiu wspaniałych zadań, abyśmy poczuli się jak w grze fabularnej - oczywiście zadania polegają na zabijaniu potworów. Oprócz zabijania krążących w tym samym miejscu możemy tutaj posiadać swoje własne zwierzątko (jest to chyba najlepsza rzecz w tej grze). Gra jest tylko online, więc możemy grać razem ze znajomymi. Jeśli chodzi o nasze konto - możemy być spokojni. Posiada ono więcej zabezpieczeń niż nasze konto bankowe. Przechodząc do rzeczy - zadania polegają głównie na osiągnięciu konkretnego poziomu. Wydaje się to proste, jest jednak zupełnie na odwrót. Gra charakteryzuję się tym, że za wykonanie zadania nie otrzymujemy PD.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Niestety. Po grze oprowadza nas wspaniały samouczek, a następnie jesteśmy ściśle przywiązani do misji, które musimy wykonywać. Za misje nie otrzymamy żadnego PD. Co więc dostaniemy za wykonywanie misji lub codziennych quest'ów? Za te wspaniałe zadania możemy otrzymywać kamyki do ulepszenia zbroi, pył z których możemy wykonać kamyki do ulepszenia zbroi, przedmioty pomocne w wykonaniu pyłu do ulepszania zbroi oraz narzędzia służące do ule...
Oprócz tego z zadań otrzymujemy zbroję, pożywienie, które przywraca punkty życia (jest zupełnie niepotrzebne - punkty życia odnawiają się same) oraz miksturki na życie lub energie. W tym przypadku są one BARDZO PRZYDATNE w walce z przeciwnikiem trudnym do pokonania. A więc w jaki sposób zdobyć PD potrzebne do wykonania zadania? Odpowiedź znajdziecie poniżej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tak jak wspomniałem na samym początku, Pd zdobędziemy tylko i wyłącznie poprzez zabijanie potworów. Bardzo przyda nam się tutaj zwierzątko, które jest naszym pomocnikiem i również zadaje potworowi obrażenia. Podczas przechodzenia misji, radzę zabijać te określone potwory oraz potwory o wyższym lv, aby być zawsze do przodu. Taka taktyka bardzo się nam przyda ponieważ szybciej zdobędziemy wyższy poziom. Potrzebujemy też nowszych zbroi które są dostępne w sklepie, lub otrzymamy je wykonując misje. Podczas wysłania zdjęcia na bananki radzę wszystkim, aby w następny dzień dalej wybrali się na łące w celu zabijania potworów - następne zadanie najprawdopodobniej będzie dotyczyło poziomu, a my będziemy bliżej jego zdobycia. Tę czynność należy wykonywać codziennie. Warto również zabijać potworki w pętli czasu, tam dają oce najwięcej PD.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
2

FIFA 17 - przedstawienie gry i moja opinia.

Poradnik lynnSSky
3

RETRO: Castlevania: The Adventure/Belmont's Revenge

Recenzja LiquidSnake
4

CSGO Prime (B2P) JAK STAWAĆ SIĘ LEPSZYM W CS:GO?

Poradnik Mesashii
5

CSGO Prime (B2P) Wabik - Czy on w ogóle ma jakieś zastosowania?

Poradnik JestemKacper
6

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
7

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
10

Hero Zero Recenzja gry: Hero Zero

Recenzja Cesere
Chat