Jak to działa

NosTale

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis NosTale

NosTale to gra akcji z gatunku MMORPG okraszona warstwą wizualną w stylu anime, oferująca Ci zostanie częścią epickiego uniwersum z mega aktywną i pomocną społecznością graczy. Ta produkcja oferuje Ci zupełnie darmową zabawę, ponieważ gra oparta jest na licencji free-to-play, a przy tym nie musisz posiadać potężnego komputera, bo NosTale ma bardzo małe wymagania systemowe.

Niegdyś pokojowa i utopijna wręcz kraina zmieniła się nie do poznania. Mroczne siły rozpościerają się nad malowniczym światem NosTale. To właśnie tym bestiom stawi czoła Twój bohater. Rozwiązuj niebezpieczne zadania, pomagaj mieszkańcom krainy i uratuj świat przed ostateczną zagładą.

W NosTale wcielisz się w jedną z trzech głównych klas – Wojownika, Maga lub Łucznika. Oprócz tego wybierzesz jedną z 28 niesamowitych klas-specjalistów i kiedy już opanujesz do perfekcji swój styl gry, oddasz się rozwiniętej kampanii fabularnej PvE albo spróbujesz swoich sił na arenach PvP. Gdyby to okazało się niewystarczające, zawsze możesz urozmaicić swoją rozgrywkę o opiekę nad zwierzakiem, który będzie później Ci towarzyszyć w podbojach.

W mini-landzie dostępnym w Nostale urządzisz sobie przytulne gniazdko, na którego tarasie posadzisz kwiaty, a ogród będą porastać piękne drzewa. Odpoczywając od walk, stworzysz własną krainę, do której z radością będą przybywać Twoi przyjaciele, a przygarnięte zwierzęta spędzą tu najlepsze dni swojego życia.

To darmowe MMORPG to nie tylko starcia z potworami, wykonywanie wymagających questów i udawanie się na rajdy w grupie znajomych, ale to również rywalizacja między graczami na arenach chwały. Gdziekolwiek nie spojrzysz, tam znajdziesz ogrom wspaniałej zabawy.

A może jakiś gracz szczególnie przypadł Ci do gustu? Jeśli tak, Wasze postaci mogą wziąć ślub, któremu towarzyszyć będzie uroczysta ceremonia, a także tort weselny i cała moc fajerwerków.
Zarejestruj się w NosTale i rzuć się w wir ekscytujących przygód!

pełny opis gry
Screeny
NosTale screenshot1 NosTale screenshot2 NosTale screenshot3 NosTale screenshot4 NosTale screenshot5 NosTale screenshot6 NosTale screenshot7 NosTale screenshot8 NosTale screenshot9 NosTale screenshot10
Video

NosTale wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Pentium 3 800 MHz
 • 512 MB
 • GeForce 2 MX
 • 6 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat