Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1225 0
11.11.2021

MovieStarPlanet - Moja opinia o tej grze

Wstęp!

Na początku chce napisać, że ten artykuł jest opisem gry zwanej MSP z mojego punktu widzenia, więc już nie przedłużam i zapraszam do czytania! :)


Na czym polega? Co się w niej robi?

Gra polega na zdobywaniu leveli i starcoinsów za które możemy kupić rożne rzeczy np. animacje lub odzież. Levele zdobywa się dość ciężko dlatego w grze można kupić VIPA po którym dostajemy diamenty i możemy je przeznaczyć na "Booster" czyli coś co podwaja nam exp zwany "fame", po samej nazwie nawet możemy się domyślić na czym ona polega Movie-Star-Planet czyli jakby to przetłumaczyć na : Planeta sławy. Można tu tworzyć filmy, projekty lub wysyłać zdjęcia, również dodawać znajomych lub chodzić po czatach i świetnie się bawić.


Jak zarabiać starcoinsy?

Na początku zainstalowania gry na komputer można dostać tylko 1000 waluty, dlaczego "tylko", ponieważ rzeczy w sklepie są okropnie drogie i dużo osób zarabia starcoinsy w tym ja przez chodzenie do pokoi osób z top i głaskanie ich zwierzaków, za pogłaskanie dorosłego zwierzaka dostajemy 5sc czyli dość sporo jak na jednego. Można też starcoinsy zdobywać przez oglądanie cudzych filmów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak zarabiać fame?

Fame zarabiamy przez dawanie autografów, dostawanie ich lub robienie looków czyli przebrań, filmów oraz artbooków, leczn najlepszą opcją jest wymienianie się autografami.


Dlaczego ludzie wydają na to pieniądze i kupują VIPY?

Wydają, ponieważ chcą mieć unikaty z pakietu lub mieć dodatkowe funkcje np. dawanie częściej autografów nie jestem pewna co ile ale chyba co 30minut a zwykli gracze mogą dać co godzinę. Osoby VIP mogą wchodzić do specjalnych chatów które są tylko dla VIPÓW, potrafią dodać więcej niż 6 osób do filmu. Za każde kupienie VIPA "ELITE" lub "STAR" dostają etykietę do profilu. Niektórzy po poprostu kupują VIPA tylko po to, żeby mieć unikatowego zwierzaka.


Od kiedy msp funkcjonuje?

MSP beta funkcjonuje od 2009 roku, a jeśli się nie mylę to taka jakby wersja pełna tak to nazwę chyba funkcjonuje od 2011 lub 2012 nie jestem pewna, więc osoby które grają od początków mają ogromnie dużo unikatów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Czemu MSP straciło tak dużo graczy?

Straciło, ponieważ MSP stwierdziło, że będą robić tygodnie unikatów czyli różne unikaty ze starszych wersji co zdenerwowało graczy, że ich unikaty straciły wartość. Może i gram od 2016 ale naprawdę msp zawiodło i zignorowało starych graczy robiąc tygodnie unikatów, np. na tygodniu unii znajdował się unikat z chyba pakietu VIP. Moim zdaniem powinni zrobić coś lepszego np. msp powinno zrobić taki nietypowy tydzień unikatów, żeby dodali jakieś nowe unikaty na te tygodnie i wtedy byłyby więcej warte i nowi gracze jak i starsi cieszyli się z tego, że są nowe unikaty oczywiście przeważnie tylko kolekcjonerzy. Cieszmy się jeszcze, że zwierzaki ze starych gazetek nie trafili do sklepu na tydzień unii lub stare oczy. ;). (taki bonus) Jak zacząć z unikatami ja np. zbieram na Vipa na jakiś ładny pakiet i później będę się wymieniać, ale jak ktoś nie chce wydawać pieniędzy to może wziąść udział w jak konkursie z grupek różnych. :)


Zakończenie!

Jeśli to czytasz to cieszę się, że dotarłeś do końca i przeczytałeś mój artykuł, napisz w komentarzu czy Ci się podobał i pa! :D5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xOliwicia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
2

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
3

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
4

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
5

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
6

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
7

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Margonem Opinia na temat Margonem.

Recenzja Szejmut
9

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat