Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1187 0
15.06.2021

MovieStarPlanet - poradnik

"MovieStarPlanet" jest grą stworzoną pod młodszych, lecz grają w nią także starsi. Gra jest bardzo podobna do gry "BlockStarPlanet", a jednak się różni. Została stworzona przez tych samych twórców, którzy stworzyli "BlockStarPlanet" oraz "BooniePlanet" niestety "BooniePlanet" zostało usunięte z powodu braku zainteresowania wobec użytkowników. "MovieStarPlanet" to zwykła gra oparta głównie na tym samym co "BlockStarPlanet". Jednak jest parę różnic. Nie można tam budować światów, przechodzić parkour'ów ani budować prefabrykatów. Nie można też kupować klocków, broni i innych rzeczy. Nie można grać w bitwy, ale za to są inne opcje, które zapewnią rozrywkę. Więc, w "MovieStarPlanet" podobnie jak w "BlockStarPlanet" można popisać z różnymi ludźmi, dodać ich do znajomych. Można również tworzyć tam tak zwane "looki". Możesz tworzyć je dla siebie, jak i dla innych graczy. Na "MovieStarPlanet" istnieje coś takiego jak "księga gości", do której można się wpisać.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Tak samo, jak w "BlockStarPlanet" trzeba stworzyć tam konto. Gdy już otworzysz grę i klikniesz "Graj teraz" przeniesie Cię do kreatora postaci. Możesz tam wybrać karnacje, ubrania, włosy i dodatki. Kiedy stworzysz już postać, należy wpisać nick. Jeśli nie masz pomysłu na nick, możesz wziąć losowy. Po stworzeniu konta Twoja postać wychodzi na wybieg, następnie podjeżdża do niej auto, z którego wychodzi "Pixi Star", czyli jeden z moderatorów "MovieStarPlanet". Po przywitaniu przez "Pixi" przenosisz się już do świata "MovieStarPlanet". Znajduję się tam wiele kategorii. Możesz np. udać się na jakiś "chat", pójść na zakupy, pograć w gry i wiele innych. Możesz również robić zadania, aby uzbierać "starcoins'y", za które możesz kupić ubrania i inne dodatki. Na "msp" również znajdują się diamenty, za które można kupić różne ubrania, dodatki itp. ale można za nie kupić również "specjalne pozdrowienie", które można następnie wysłać do jakiegoś znajomego online. Specjalne pozdrowienie daje dość dużo "fame" oraz "sc".

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na "MovieStarPlanet" znajdują się również "autografy", za które również jest "fame". Autografy można dawać co godzinę. Jeśli natomiast jest się użytkownikiem "vip" czas się zmniejsza. Są 3 rodzaje "vip'ów". Pierwszy "vip" nazywa się "zwykły", autografy można dawać co 15 minut. Drugi nazywa się "elite", autografy można dawać co 4 minuty. Trzeci nazywa się "star", autografy można dawać co 2 minuty. Tak samo jest na "BlockStarPlanet". Wraz z grą "MovieStarPlanet" powstała gazetka. Są tam różne moviestars. Znajdują się w niej również albo różne ubrania, diamenty i starcoins'y albo "vip" zazwyczaj na tydzień, diamenty i starcoins'y. Kosztuje ona zazwyczaj około 10/11 złotych. Aby dostać rzeczy z gazetki, należy wpisać kod z niej. Gdy klikniesz w ustawienia (prawy górny róg) pojawi ci się zakładka z napisem "kod aktywacyjny", po kliknięciu, będziesz mógł/mogła wpisać kod z gazetki. Po wpisaniu dostaniesz rzeczy z niej. Mam nadzieję, że spodoba ci się ta gra.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez smiesznie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
2

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
3

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
5

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
6

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
7

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
8

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
9

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
10

The sims 4 - jedna z popularniejszych gier

Recenzja Hanuśś
Chat