Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
0.0 0 1297 0
25.11.2017

Top 10 najdziwniejszych ubrań dla dziewczyn na msp

Może zacznę od tego, że NAJdziwniejsze ubrania powstawały kiedyś, teraz są całkiem normalne, choć zdarzają się wyjątki. Twórcy próbowali nas kiedyś zaskoczyć stylem gry, teraz jest ona normalna i niezbyt wyróżnia się od innym. Ale nie o tym dzisiaj, mianowicie chciałbym wam przedstawić 10 najdziwniejszych ubrań (według mnie) dla dziewczyn na moviestarplanet.

Zaczynamy z miejscem 10 ( Zobacz na obrazku :3), czyli z włosami. Przedstawiają one kucyk z górnej części głowy z wielkim rogiem nosorożca (chyba) na głowie. Kolory są bardzo dziwnie dobrane, a pomysł na tak dziwną i niecodzienną fryzurę, aż dziwi. Nie wspominam już o cieniach, które są po prostu koszmarne.

Czas na miejsce 9! Znowu włosy, nawiązujące do Star Trek'a. Są w dziwych kolorach, wydłużają nam ucho i dodają brzydkie czułki. Kto by to nosił?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Miejsce 8, a wraz z nim buty dla klown'a. Kolor dosyć znośny, jednak same w sobie buty są dziwne i nie do wytrzymania. Są dziwnie przekrzywione, jakby naszej moviestar stało się coś ze stopami. Są one naprawdę tanie bo kosztują jedynie 150 star coin's, jednak nawet za taką cenę nie warto ich kupić.

Miejsce 7 to BARDZO dziwne buty - nogi kurczaka (chyba tak to powinienem opisać). Są w bardzo dziwnych kolorach (kto wiedział, że kurczaki mają zielone paznokcie?) Ogólnie nienadające się do użytku.

Miejscem 6 będzie niezwykle szykowna i przepiękna sukienka inspirowana piórami pawia (sarkazm) Sukienka jest dosyć droga i jest bardzo dziwna. Myślę, że mało kto ją kupił.

Na 5 miejscu znajdziemy tygrysią sukienkę. Ma pazur (lub nie) Jest niezwykle ekstrawagancka i przeznaczona tylko dla szalonych osób.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na 4 miejscu jest żółta sukienka z kolcami. Ciekawe, jak nasza moviestar się w nią ubrała XD Zrozumiałbym, gdyby była ona czarna, no bo dla gothów itd, ale żółta, serio?

Wchodzimy na top 3 ^^

Na 3 miejscu znajdzie się kosmiczna, futurystyczna sukienka w kolorach fioletowo-biało-różowych. Styl graficzny podostawia wiele do życzenia, sama sukienka jest droga, dziwna i naprawdę niekorzystna dla wyglądu naszej moviestar.

2 miejsce to nowy nabytek na moviestarplanet. Jest to spódnica.. z macek. Tak, dobrze przeczytaliście. Skąd w ogóle taki pomysł? Kto by w tym chodził? Po co została stworzona? Na te pytania nie zna odpowiedzi nikt, prócz grafików tej różowej gry.

W końcu 1 miejsce, a na nim sukienka z kryształami inspirowana Lady Gagą. Jest to jedna z pierwszych ubrań na moviestarplanet, dlatego nie zachwyci nas graficznie czy kolorystycznie, jednakże jest ona niezwykle odważna i podejrzewam, że teraz nikt w niej nie chodzi.

To by było na tyle, niedługo podobna lista, tylko dla chłopaków, ciao~
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Blondek !!!

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
5

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
6

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
7

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
8

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
9

Mount and Blade Warband 9 porad dla nowych graczy.

Poradnik Banankowiec2453
10

The Flame in The Flood

Recenzja TurboBagiety
Chat