Jak to działa
Przejdź do gry My Free Zoo
My Free Zoo
5.0 1 1928 0
14.12.2017

Moje własne zoo - moja opinia o grze

Gra wypuszczona przez upjers.com, firmę która specjalizuje się w tworzeniu gier przeglądarkowych. Jeżeli ktoś z was grał kiedyś w My little farmies, to wie czego może oczekiwać od My Free Zoo. Zacznę o tej przyjemniejszej strony i wspomnę, o tym co mi się podoba w tym tytule. Gra oferuje całkiem ładną grafikę i dużą różnorodność zwierząt jakie możemy posiadać w naszym zoo. Dodatkowo w pewien sposób przybliża nam środowisko naszych zwierząt, poprzez wprowadzenie różnych wybiegów. Również fajną sprawą jest to, że gra się ciągle rozwija wprowadzane są nowe rejony, a gracze, którzy wolą osiągać coś wspólnie mogą zakładać organizacje i rywalizować z innymi. Firma upjers.com bardzo często wprowadza różne eventy np. z okazji Dnia Matki czy Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo co jakiś czas możemy korzystać z wydarzeń, które np. zwiększają ilość otrzymanego exp. za podlewanie roślin. Gra nagradza nas za aktywność, im więcej zaglądamy do naszego zoo, tym więcej pieniędzy i punktów doświadczenia możemy zgromadzić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Niestety, moim zdaniem zbyt duża ilość przedmiotów i zwierząt jest możliwa do zakupienia tylko za diamenty, które są bardzo drogie. Przykładowo za 20 złotych dostajemy 50 diamentów. Za taką kwotę, czasami nie jesteśmy nawet wstanie kupić jednego zwierzaka. Dodatkowo jest to gra, w której wymagany jest zakup diamentów do zrobienia kilku zadań, za które możemy otrzymać punkty doświadczenia. Najsmutniejsze jest to, że w pewnym momencie nie będziemy wstanie powiększyć naszego zoo, ponieważ również będzie to zmuszało nas do zakupu diamentów. Uważam, że twórcy próbują wciągnąć od gracza jak najwięcej pieniędzy, nie dając mu możliwości do radości z tej gry. Rozumiem, że nie ma nic za darmo i jakoś muszą utrzymać serwery płacić swoim ludziom itp. lecz są takie gry, w których waluta premium nie służy prawie do każdej czynności, a jest po prostu miłym dodatkiem, który pozwala nam na trochę więcej niż zwykłym graczom, którzy nie chcą wydawać pieniędzy.
Jeżeli jesteś samotnym wilkiem i nie lubisz grać ze znajomymi to ta gra nie jest dla Ciebie, bo żeby korzystać z wszystkich opcji gry - nie ukończysz misji, nie zapiszesz się do klubu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moja przygoda z zoo jest długa, myślę że będzie trwała już ponad dwa lata. Raczej mam tak, że wchodzę raz dziennie, aby poklikać i się odstresować. Gram z dłuższymi lub krótszymi przerwami najdłuższa wynosi pół roku. Mam kilka fajniejszych zwierząt, ale szału nie ma :D. Obecnie ma trzy rozbudowy i będę zbierać zoodolary na nowy region i zwierzęta. Mam nadzieję, że firma upjers.com planuje jeszcze bardziej rozwijać swoją grę i skupi się również na graczach, którzy nie planują kupować diamentów, bo po prostu nie mają pieniędzy.

Można się wciągnąć szczególnie, jeżeli ktoś ma pracę, w której może od czasu do czasu zerknąć na swoje zoo. Jeżeli lubisz gry przeglądarkowe, chciałbyś kierować własnym zoo, poklikać z innymi, może zawrzeć nowe znajomości czy też mieć swoją małą hodowlę zwierząt to polecam zagrać w My Free Zoo.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Evilflower

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat