Jak to działa

Mythic Glory

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Mythic Glory

Przed Tobą zupełnie nowa rozgrywka MMORPG, która totalnie zawróci Tobie w głowie! Zdziwisz się, kiedy zaczniesz stawiać pierwsze kroki w świecie Mythic Glory – to rozgrywka, w której staniesz się częścią żywego, oddychającego świata, tuż obok setek innych graczy.

Emocjonująca seria zadań z ekscytującą i zapadającą w pamięć historią na pewno Cię urzekną. Spersonalizowani bohaterowie, broń kolekcjonerska i sprzęt, legendarne artefakty oraz o wiele więcej ciekawych rozwiązań pozwoli na niemal dowolne zarządzanie rozgrywką. Czeka Cię naprawdę ogromny i szczegółowy świat do odkrycia, gildie społeczne, turnieje PVP i wspólna gra o zwycięstwo z przyjaciółmi! Niech Twoja postać stale rozwija się, podczas gdy Ty będziesz mógł kontrolować siły nieumarłych. Mythic Glory oferuje zupełnie nową przygodę w świecie magii i fantasy – uwolnij więc swoją duszę i walcz wraz z mitycznymi bohaterami w dążeniu do… chwały. Zajmij swoje miejsce wśród mistrzów gry dzięki rozpoczęciu ekscytującej, nowej przygody w królestwie bohaterów. Odkrywaj ogromny świat i przyłącz się do innych graczy podczas wspólnej walki!

Zmierz się z tajemniczymi lochami, walcz z silnymi bossami, uczestnicz w walkach gildii i turniejach PVP lub po prostu… spędzaj miło wolny czas w swoim ulubionym zakątku świata, rozmawiając ze znajomymi! Nowa przygoda czeka na Ciebie – czy jesteś gotowy na podjęcie się naprawdę trudnych wyzwań? Włącz Mythic Glory już dziś na bananki.pl i przekonaj się, jak wspaniała może być zabawa w tym rozległym świecie fantasy!

pełny opis gry
Screeny
Mythic Glory screenshot1 Mythic Glory screenshot2 Mythic Glory screenshot3 Mythic Glory screenshot4 Mythic Glory screenshot5 Mythic Glory screenshot6 Mythic Glory screenshot7 Mythic Glory screenshot8 Mythic Glory screenshot9 Mythic Glory screenshot10
Video

Mythic Glory wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat