Jak to działa
Przejdź do gry Mythic Glory
Mythic Glory
0.0 0 353 0
08.02.2018

Fantastyczny świat fantazy

Mythic Glory to gra dla wszystkich: i dla dziewczyn, bo nie brakuje tu pięknych i barwnych postaci urodziwych młodzieńców, elfów i innych bohaterów fantasy, i dla chłopaków, którzy w duszy marzą, by zostać bohaterem i pokonać czyhające wszędzie zło. Gra zainteresuje z pewnością graczy starszych, którzy jeszcze wierzą, że da się ten świat uratować i dla młodszych, którzy jeszcze nie wiedzą, że się nie da.
Po zameldowaniu się w grze przechodzimy najpierw samouczek, z którego nieznający angielskiego gracz może zrozumieć lub raczej zauważyć to, że questy robią się niemalże "same" - bo postać, którą wybraliśmy, sama podąża w miejsce, w którym jest do wykonania przyjęte przez nas zlecenie. Do 20. poziomu gra się nieco bezmyślnie, bo wspomniany samouczek nas początkowo prowadzi, a potem klika się nieco na chybił-trafił i postać zdobywa punkty doświadczenia oraz poprawia swoje umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
"Schody" zaczynają się później, gdy nie wystarczy już klikanie głównych zadań, które pokazują się w prawym panelu gry. Wówczas zaczyna się nasza własna, indywidualna i - właściwie samodzielna gra. To my decydujemy, czy poprzestajemy na zadaniach od postaci (NPC) spotykanych na naszej drodze w licznych lokacjach gry, czy wykonujemy polecenia dzienne, za które otrzymujemy różne nagrody. Poziom trudności takich zadań jest różny, od "zaloguj się w grze" przez "wytrzymaj online określoną liczbę minut" do "ulepsz zdolności swoich współtowarzyszy z drużyny" po "wydaj trochę waluty specjalnej z gry".
Mając pewne doświadczenie w grze dosiądziemy wspaniałego rumaka - będzie nam niezwykle pomocny w pokonywaniu dróg fantastycznego świata i w pokonywaniu licznych przeciwników. Konia bezwzględnie należy regularnie trenować, gdyż poprawia to jego i nasze przy okazji umiejętności walki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Sami decydujemy o ustawieniu podczas walki naszych dzielnych współtowarzyszy. Takie ustawienie jak na powyższym obrazku, wydaje się być najkorzystniejsze, ponieważ daje najwyższą możliwą liczbę punktów BR.
Zdobywając kolejne poziomy coraz bardziej "wsiąkamy" w społeczność tego fantastycznego świata i kierując się chęcią ratowania świata przystępujemy do początkowo nierównej walki z Bossem Świata, ale trenując umiejętności walki, poprawiając swoje wyposażenie, trenując swego rumaka i współtowarzyszy - dajemy rade go pokonać, za co czeka nas wielka nagroda.
Warto zwrócić uwagę na grafikę - postacie są fantastycznie kolorowe, lokacje - pełne tajemniczości, nasz strój - no może nie powala, ale na balu karnawałowym gimbazy zrobiłby wrażenie. Oczywiście twórcy gry nie odeszli od standardu - postacie żeńskie mają biust o kształcie wskazującym na doświadczonego w rzeźbieniu w silikonie chirurgu, rycerze mają skrzydła u ramion, a konie - płonące podkowy, ale przecież w świecie fantazy trudno spodziewać się, że będzie inaczej, prawda?
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Igha

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
10

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
Discord