Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
2.3 3 2546 0
12.07.2017

Jedyna gra o Naruto po polsku?!

Naruto Online jest jedyną grą Naruto po polsku. Przez co ma dużo fanów z polski. Którzy grają na polskich serwerach. Gra typu MMORPG opowiadająca o historii anime Naruto i Naruto Shippuuden. Gra stworzona przez OASIS GAME. W grze jak w innych grach jest tryb automatycznego prowadzenia do zadań. W grze wspieranych jest 6 języków: Angielski-podstawowy, Portugalski, Niemiecki, Hiszpański, Polski i Francuski. W polskiej wersji jest 7 serwerów. Ja gram na serwerze 4: Rock Lee który na ten moment jest najlepszy i najsilniejszy ze wszystkich. Myślę że dbają o nas tworząc nowe serwery, ponieważ jest dużo osób chętnych. Dużo eventów, dużo rzeczy do roboty, można wbić nawet ok. 90 leveli. Gra się nie nudzi, jest co robić. Można rekrutować ninja do swojej drużyny, poprzez zdobywania fragmentów bohaterów ninja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Można tworzyć różne swoje kombinacje ninja i tworzyć duże comba. Na początku jest do wyboru 5 bohaterów: Tańczący Wicher-Wiatr (jej specjalności: Ogromny Rasengan/technika ninjutsu "w wietrze ukrycie"), Ostrze Nocy-Piorun (jego specjalności: technika ninjutsu "w piorunie ukrycie"/walka mieczem), Źrenica Lotosu-Ogień (jego specjalności: Jego źrenice potrafią dostrzec słaby punkt przeciwnika oraz wzmocnić własne siły), Lazurowy Kieł-Woda (jej umiejętności: technika ninjutsu "w wodzie ukrycie"/technika ninjutsu "leczenie"), Kamienna Pięść-Ziemia (jego umiejętności: technika ninjutsu "w ziemi ukrycie"/taijutsu). Gra wciąga tak bardzo, że można przy niej spędzić kilka dobrych godzin dziennie. Bardzo polecam tą grę. Jest cudowna i warto w nią zagrać nawet jeśli nie jest się zaznajomionym z anime o którym jest ta gra.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Może ta gra wciągnie tak że ktoś zacznie oglądać Naruto i anime. Planowane są Update do tej gry na naszą wersję, tylko nie wiadomo kiedy. Moim zdaniem warto zagrać w tą grę i rosnąć w siłę. A zapomniałam w grze istnieje dodatkowa waluta oraz vip. Za którą trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi. Ten medal (vip) ułatwia grę na początku bardzo. To trochę p2w. Ale bez tego vipa można się lepiej bawić grając w grę i trochę się pomęczyć w wbijanie poziomów i zdobywanie przedmiotów. Gra się rozwija i będzie się rozwijać przez cały czas. Niby gry o anime są słabe i łatwo się nudzą, ale tak nie jest w tym przypadku. Wiem, mówię o tym już któryś raz, ale ta gra jest najlepszą grą o anime w jakie grałam i nigdy się nie nudzi :P .Co mogę jeszcze powiedzieć? To że bardzo polecam, gra jest dla osób lubiących MMORPG.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez Majkax600

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Howrse Jak zarobić equus i kupony

Poradnik Dressykamila1
2

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins?

Poradnik cocoa123853
3

Historia gier - League of Legends

Recenzja LiquidSnake
4

Transformice Transformice - Myszki w 2D

Recenzja Questionmark.
5

Rail Nation Rail Nation - Gry za bananki #4

Recenzja toya_xd
6

League of Legends League of Legends - jak zacząć?

Tutorial evengace
7

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
8

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
9

CSGO Prime (B2P) Konto PRIME - Jak i czy warto aktywować?

Poradnik DR25
10

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
Chat