Jak to działa

Nosgoth

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Nosgoth

Lubisz gry akcji free-to-play? Nosgoth będzie więc idealną propozycją właśnie dla Ciebie! Akcja osadzona została w uniwersum znanym z kultowej serii slasherów, Legacy of Kain. Światem Nosgoth wstrząsa wojna między ludźmi a… wampirami. Obie rasy dążą do dominacji, przy czym ludzie wykorzystują do tego celu zaawansowaną technologię – krwiopijcy mogą polegać wyłącznie na dzikiej sile i wyjątkowych, nadnaturalnych umiejętnościach. Którą stronę wybierzesz?

W Nosgoth możesz zostać przedstawicielem jednej lub drugiej rasy. Obie oferują zupełnie inny model rozgrywki – ludzie atakują na dystans, natomiast wampiry dążą do walki w zwarciu. Krwiopijcy są szybcy i wytrzymali, a niektórzy z nich potrafią także latać lub przemieszczać się poprzez potężne skoki. Obie strony oferują po trzy klasy postaci do wyboru. Wśród ludzi jest chociażby Scout (snajper z łukiem), Alchemist (miotacz rozmaitych specyfików) i Hunter (kusznik). Z waleczne wampiry to m.in. Reaver (cicho eliminuje wrogów), Tyrant (bardzo silny krwiopijca) i Sentinel (wyposażony w skrzydła). Długie granie daną postacią wiąże się jednocześnie z nabywaniem doświadczenia, przez co możesz odblokowywać nowe bronie czy też umiejętności. Gra jest osadzona w nieco mrocznej scenerii i nie stroni od elementów brutalności – starciom towarzyszy obfity rozlew krwi, nie brakuje też odciętych… członków. Nosgoth to bardzo szczegółowa i efektowna oprawa wizualna, która wciąga na wiele godzin zabawy.

Już wiesz, po której stronie staniesz? Opowiedz się za jedną z ras i… zwyciężaj!

pełny opis gry
Screeny
Nosgoth screenshot1 Nosgoth screenshot2 Nosgoth screenshot3 Nosgoth screenshot4 Nosgoth screenshot5 Nosgoth screenshot6 Nosgoth screenshot7 Nosgoth screenshot8 Nosgoth screenshot9 Nosgoth screenshot10
Video

Nosgoth wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • 2.0 GHz Dual core
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 8800 or ATI Radeon HD 2900
 • 3 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat