Jak to działa
Przejdź do gry NosTale
NosTale
5.0 1 1437 0
14.12.2017

Nostale - gra dla osób, która lubi anime, chce spędzić miło czas

Czy marzyłeś/marzyłaś może o grze, w której możesz stać się bohaterem, walczyć ze złem no i wyglądać trooochę uroczo? Taka gra już istnieje, a jest nią nostale! Nostale jest grą sieciowa typu MMORPG stworzona miłą dla oka grafiką (chodzi tu o kreskówkową grafikę). Można się w niej zakochać od pierwszego wejrzenia! Gra powstała w 2006 roku przez koreańską firmę Entwell, która specjalizuję się grami o tematyce fantasy. Nieważne, czy masz 10, 15 czy 30 lat, jeżeli czujesz, że potrzebujesz rozerwać się w świecie fantastyki, w świecie, gdzie grasuję niebezpieczeństwo to ta gra jest dla Ciebie! Nie zastanawiaj się tylko się rejestruj i graj ! Jesteście może też ciekawi, co ta gra nam oferuję, oprócz słodkiego wyglądu? Zapraszam na dalszą część artykułu ^^.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pozwolę się teraz trochę rozpisać o tej jakże słodkiej grze. O co chodzi tak naprawdę w tej grze, czym się charakteryzuje ta gra? Już Wam rozjaśniam! Z pierwszego aktu możemy się dowiedzieć, że wszyscy kiedyś żyli w zgodzie z plemieniem Kenkos, jednak to nie trwało długo. Plemię Kenkos zbuntowało się, ponieważ warunki pracy w kopalniach były bardzo złe. Z dnia na dzień było coraz gorzej, zapowiadało się na wojnę. Tylko MY mogliśmy uratować świat. Mamy 4 klasy : Podróżnika, Maga, Ninja oraz Wojownika. Na początku jesteśmy podróżnikiem. Poznajemy świat, jakim jest nostale, mechanizację gry oraz NPC, które będą nam towarzyszyć w późniejszej rozgrywce. Po osiągnięciu 15 poziomu postaci oraz 20 profesji możemy swoją postać zmienić klasę. Każda z klas ma unikatowe umiejętności, które się ciągle rozwija. Mamy też do czynienia z żywiołami ognia, wody, światła, ciemności i elementu neutralnego. Pozwolę się teraz trochę rozpisać o danych klasach. Zacznę na początku od poszukiwacza przygód. Poszukiwacz przygód to początkowa klasa postaci będąca zarazem najsłabszą. Ta klasa ma też swoje karty specjalizacji a są nimi : pajama, pirat i kurczak (gdzie ja obecnie miałam tylko pajame ale to już inna bajka ^^> Zalety :
Wyrównany poziom HP i MP.
Średnia prędkość poruszania się.
Stosunkowo szeroka gama umiejętności i ataków
Wady:
Małe AoE.
Nie posiada on ani swoich sp, ani eq powyżej 18 poziomu
Teraz czas na Wojownika. Jego zaletami są:
Ma najwięcej HP ze wszystkich klas.
Średnia prędkość poruszania się.
Posiada bardzo dobre SP.
Użyteczny do pvp.
Wadami:
Ma słabe AoE
Jego kusza wymaga bełt.
Aczkolwiek ma z kuszy mało kiedy korzystałam bo najwyraźniej w świecie była dla mnie najmniej potrzebna...Wolę miecze.
Klasa ta ma swoje karty a są nimi: Wojownik, Samuraj, Krzyżowiec, Berserker, Gladiator oraz Bojowy Mnich.
Maga sobie zostawiłam na koniec, ponieważ moim zdaniem ma ona nam najmniej do zaoferowania oprócz tego, że oczywiście leczy co jest oczywiste dla tego typu klasy.
Klasa maga jest najpowolniejszą klasą. Karty specjalistyczne : Czerwony magik, Święty magik, Niebieski magik, Mroczny magik, Volcano, Posejdon.
Najbardziej polecam wojownika i łucznika. Chyba najwięcej grałam tymi postaciami. Aczkolwiek najlepiej grało mi się łucznikiem. Ale co do tego no to wiadomo, każdy ma inny gust ^^
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto też zwrócić uwagę na to, że w grze często są różne wydarzenia, mamy miniland (domek z ogródkiem, gdzie trzymamy swoje zwierzęta oraz pomocników). Od jakiegoś czasu też raz dziennie możemy zakręcić kołem fortuny i dostać super nagrody ! Gra, mimo, że powstała w 2006 roku, nadal cieszy się ogromną popularnością i coraz więcej osób w nią gra czy to sami, czy z przyjaciółmi. Prawie zapomniałabym jeszcze dodać, że nawet jak chcemy grać inną postacią na tym samym serwerze, ale nie chcielibyśmy zaczynać wszystkiego od nowa (chodzi mi tu bardziej o pieniądze, ekwipunek) to jest możliwość przeniesienia z pierwszej postaci rzeczy, które nas interesują i wzięcia ich na drugą postać z minilandu, co dla mnie jest wielkim plusem. Plusem też są dla mnie czasoprzestrzenie. Czemu zapewne ktoś się może spytać, przecież trzeba szybko robić daną czasoprzestrzeń, bo czas, czasami nie wiadomo w którą stronę iść i często też możemy spotkać się z różnymi pułapkami. Ano i może właśnie dlatego mnie to ,,rajcuje'' Lubie takie rzeczy i żałuję, że mało jaka gra ma taki typ przechodzenia misji. Ale nie będę się tu też rozpisywać za bardzo o plusach, bo jak każda gra ma też swoje minusy. A minusem takim jest na pewno tworzenie postaci. Szkoda trochę, że każda postać wygląda tak samo, różni się tylko nickiem i daną klasą postaci. Nie mamy jakoś za dużo wyboru..Możemy wybrać sobie tylko płeć, włosy <gdzie mamy typ a bądź b włosów> i ich kolor. Nie narzekałabym jakby można było jeszcze wybrać sobie twarz, by chociaż odrobinę te postacie się różniły. Kolejnym, który można w sumie zaliczyć jako plus i minus (bo zależy dla kogo) to muzyczka...jest bardzo, ale to bardzo słodka...fakt faktem pasuuje do tej gry, ale po jakimś czasie grania, można się już nią znudzić i może nas denerwować. Ale mimo tego wszystkiego gra jest godna polecenia, można poznać ludzi, rozerwać się od rzeczywistości! Ja grając w nią miło spędzam czas i tego życzę też Wam!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez CandyKiller

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
3

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
4

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
5

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MOBILE NA PC

Poradnik HansOmen
6

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 5 Gothic 3

Recenzja Tybero
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Recenzja Sylwiszel
8

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

League of Legends Yuumi - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat