Jak to działa
Przejdź do gry OGame
OGame
5.0 2 1540 0
04.08.2017

Ogame - Zdobądź panowanie nad kosmosem! - recenzja gry.

Niesamowita gra kosmiczna zupełnie bezpłatna i na przeglądarkę z nutką strategii. Oferująca wiele frajdy i ciesząca dużym upodobaniem w zakresie gier Sci-Fi. Dlaczego jest tak uwielbiana? Specjalnie dla Was sprawdziłem ją. Czytajcie dalej... Łatwo powiedzieć muszę zdobyć panowanie w kosmosie, ale dużo bardziej wykonać to zadanie. Poniżej znajdują się informacje, które pomogą Wam w pewnym stopniu osiągnąć ten cel.
Gra pozostawia nam wolną wolę jeśli w kwestii rozwoju naszej postaci. Możemy żyć agresywnie poprzez ataki na inne floty oraz planety graczy lub jako pokojowo nastawiony do wszechświata rozbudowywać planety pełne złóż surowca w celu uzyskania bogactw oraz mieć wpływ na życie polityczne w grze, lub posiadać potężny sojusz – Tylko ty masz kontrolę nad tym co robisz. Jeżeli postanowisz dołączyć do sojuszu ważna jest umiejętna dyplomacja aby go zachować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Żeby zdobyć władzę w kosmosie należy utworzyć gospodarkę i wojskową infrastrukturę. Posiadamy takie surowce: kryształ metal oraz wodór. Lecz najpierw musisz je wydobyć poprzez budowe kopalń na polach mineralnych. Możemy surowce zdobyć również na inne sposoby, np. poprzez grabież z pokonanych graczy, wyprawę na tereny bogate w złoża surowców i nie odkryte oraz handel z innymi graczami. Gdy już rozwiniemy trochę wszystkie budynki możemy zacząć powoli nasz podbój kosmosu. Dużo mają do tego badania naukowe.
Badania naukowe i wiedza są bardzo ważne. Posiadamy liczne nowe technologie w ramach czterech dziedzin podstawowych badań: naukowych, napędu, zaawansowanych oraz walk, dzięki którym gracz łatwiej ma na misji, ułatwia budowanie jednostek, budynków oraz w przejęciu innych planet. Gra nie narzuca się nam dając wolną wolę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak dla mnie wszyscy powinni współpracować, wtedy każdy na pewno osiągnął by to czego chciał. Również gra poleca wstąpienie do sojuszu lub po prostu takowego założenie. Bardzo często potężne sojusze rozwijają się do takiego stopnia, że możemy pełnić obowiązki ministra np. gospodarki. W grze między sojuszami są różne stosunki jedni ze sobą współpracują drudzy toczą nie potrzebne wojny. No ale jak kto woli.
Gra jest bardzo udana jak na przeglądarkową o tematyce Sci-Fi. Udany styl gry polegającej na budowie i strategii wraz z mężną bitwą we wszechświecie i daje gwarancję zabawy dla wszystkich. W końcu popularność mówi sama za siebie i to w tak wielu krajach. Każdy fan gier Sci-Fi lub strategicznych mógłby dać upust swoim fantazjom i przemierzać nieskończone kilometry wszechświata. Gorąco polecam dla wszystkich. Pozdrawiam. Cześć.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
3

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
4

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
5

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
6

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
7

Bloodborne - "dar od bogów"

Recenzja PapecThe
8

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
9

MovieStarPlanet MSP Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
10

Team Fortress 2 Ciekawostki cześć pierwsza

Recenzja King_Tomson_IV
Chat