Jak to działa
One Piece 2 - Pirate King

One Piece 2 - Pirate King

One Piece 2 - Pirate King
3.5 (ocen: 90)
Graj Wymień walutę
Opis

Szukasz idealnego połączenia świata anime i uniwersum piratów? Możesz już przestać, bo właśnie znajdujesz się na odpowiedniej stronie! Wejdź do cudownego świata piratów i zostań potężnym kapitanem, aby przy pomocy zaawansowanych umiejętności siać postrach wśród przeciwników!

Luffy i jego gang już po raz drugi zabierają Cię na statek pełen przygody w tym ekscytującym MMORPG. Zanim wyruszysz na morskie wojaże, staniesz przed wyborem czterech klas dostępnych w grze. Możesz wcielić się w rolę żeglarza, mrocznego czarodzieja, snajpera lub doktora. Każda z tych profesji charakteryzuje się odmiennym stylem gry, dostosowanym do Twoich preferencji. W One Piece 2: Pirate King zostaniesz potężnym tankiem, siejącym spustoszenie zabójcą lub nieocenionym wsparciem dla drużyny. Potem pozostanie Ci tylko nazwanie swojego bohatera i ucharakteryzowanie go zgodnie z pomysłem, który siedzi Ci w głowie.

Podczas swojej przygody z tym MMORPG wykonasz setki zadań, które polegają głównie na pojedynkowaniu się z różnymi wojownikami i pozostałymi piratami. Każda taka bitwa będzie Cię kosztować 5 z przysługujących Ci na początku 200 punktów witalności. Za wygrane potyczki otrzymasz gwiazdki, a im więcej ich zdobędziesz, tym lepsze nagrody czekają na Twojego bohatera.

Walka w systemie PvE opiera się na zasadach turowych, a podczas kolejek będziesz mieć czas na wybranie umiejętności, których użyjesz przeciwko wrogim postaciom. Po osiągnięciu 20 poziomu będziesz już w stanie zupełnie zautomatyzować proces potyczek. Oprócz tradycyjnych walk, czekają na Ciebie rozmaite wydarzenia PvE, z których będziesz czerpać równie dużą przyjemność.

To jeszcze nie koniec, bowiem druga część tego MMO prowadzonego w stylu anime oferuje także ciekawy system rozgrywek PvP, włączając w to bitwy indywidualne, a także mecze drużynowe piratów, w których udoskonalisz swoją moc bitewną poprzez ulepszanie sprzętu, a także umieszczanie w nim magicznych kryształów.
Piraci – do abordażu!

pełny opis gry
Screeny
One Piece 2 - Pirate King screenshot1 One Piece 2 - Pirate King screenshot2 One Piece 2 - Pirate King screenshot3 One Piece 2 - Pirate King screenshot4 One Piece 2 - Pirate King screenshot5 One Piece 2 - Pirate King screenshot6 One Piece 2 - Pirate King screenshot7 One Piece 2 - Pirate King screenshot8 One Piece 2 - Pirate King screenshot9 One Piece 2 - Pirate King screenshot10
Video
Podobne gry