Jak to działa

One Piece 2 - Pirate King

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis One Piece 2 - Pirate King

Szukasz idealnego połączenia świata anime i uniwersum piratów? Możesz już przestać, bo właśnie znajdujesz się na odpowiedniej stronie! Wejdź do cudownego świata piratów i zostań potężnym kapitanem, aby przy pomocy zaawansowanych umiejętności siać postrach wśród przeciwników!

Luffy i jego gang już po raz drugi zabierają Cię na statek pełen przygody w tym ekscytującym MMORPG. Zanim wyruszysz na morskie wojaże, staniesz przed wyborem czterech klas dostępnych w grze. Możesz wcielić się w rolę żeglarza, mrocznego czarodzieja, snajpera lub doktora. Każda z tych profesji charakteryzuje się odmiennym stylem gry, dostosowanym do Twoich preferencji. W One Piece 2: Pirate King zostaniesz potężnym tankiem, siejącym spustoszenie zabójcą lub nieocenionym wsparciem dla drużyny. Potem pozostanie Ci tylko nazwanie swojego bohatera i ucharakteryzowanie go zgodnie z pomysłem, który siedzi Ci w głowie.

Podczas swojej przygody z tym MMORPG wykonasz setki zadań, które polegają głównie na pojedynkowaniu się z różnymi wojownikami i pozostałymi piratami. Każda taka bitwa będzie Cię kosztować 5 z przysługujących Ci na początku 200 punktów witalności. Za wygrane potyczki otrzymasz gwiazdki, a im więcej ich zdobędziesz, tym lepsze nagrody czekają na Twojego bohatera.

Walka w systemie PvE opiera się na zasadach turowych, a podczas kolejek będziesz mieć czas na wybranie umiejętności, których użyjesz przeciwko wrogim postaciom. Po osiągnięciu 20 poziomu będziesz już w stanie zupełnie zautomatyzować proces potyczek. Oprócz tradycyjnych walk, czekają na Ciebie rozmaite wydarzenia PvE, z których będziesz czerpać równie dużą przyjemność.

To jeszcze nie koniec, bowiem druga część tego MMO prowadzonego w stylu anime oferuje także ciekawy system rozgrywek PvP, włączając w to bitwy indywidualne, a także mecze drużynowe piratów, w których udoskonalisz swoją moc bitewną poprzez ulepszanie sprzętu, a także umieszczanie w nim magicznych kryształów.
Piraci – do abordażu!

pełny opis gry
Screeny
One Piece 2 - Pirate King screenshot1 One Piece 2 - Pirate King screenshot2 One Piece 2 - Pirate King screenshot3 One Piece 2 - Pirate King screenshot4 One Piece 2 - Pirate King screenshot5 One Piece 2 - Pirate King screenshot6 One Piece 2 - Pirate King screenshot7 One Piece 2 - Pirate King screenshot8 One Piece 2 - Pirate King screenshot9 One Piece 2 - Pirate King screenshot10
Video

One Piece 2 - Pirate King wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat