Jak to działa

Orcs Must Die! Unchained

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Orcs Must Die! Unchained

„Orcs Must Die! Unchained” jest grą akcji, która łączy w sobie elementy kilku innych typów gier, włączając w to MOBA, strategię, a także karciankę. W Orcs Must Die zagrasz zupełnie za darmo, a system mikropłatności w żaden sposób nie determinuje Twojego progresu w grze.

To MMO nie posiada warstwy singleplayer – weźmiesz udział wyłącznie w rozgrywkach wieloosobowych. Na początku wybierzesz swoje wirtualne „drugie ja” spośród kilkudziesięciu dostępnych bohaterów. Każdy awatar posiada unikalny oręż, a także umiejętności pasywne i aktywne. Rozpoczynając swoją przygodę z tą darmową grą online opowiesz się po jednej z dwóch wrogich frakcji. Zadecyduj, czy zasilisz szeregi Ludzkiego Zakonu, czy obdarzysz tym zaszczytem frakcję Rozkutych.

W Orcs Must Die! Unchained weźmiesz udział w oblężeniach twierdz, w których po przeciwnej stronie staną do walki dwie pięcioosobowe drużyny. Każda drużyna musi bronić swojej bazy i zniszczyć fortecę wroga, korzystając z pomocy jednostek sojuszniczych, które są zupełnie niezależne od nas, a kieruje nimi tak zwana sztuczna inteligencja. Akcja toczy się z perspektywy osoby trzeciej (TPP), a więc całość wydarzeń oglądamy zza pleców postaci.

Tocząc bitwy z innymi graczami możesz je urozmaicać poprzez budowanie przeszkód i wymyślnych pułapek, które skutecznie spowolnią przemarsz wrogich wojsk na Twoją stronę. W zależności od wybranego bohatera, będzie on miał umiejętności ulepszania postawionych wcześniej pułapek, natomiast każda z postaci wyposażona jest w umiejętności pozwalające jej na sabotowanie budowli wroga. Ekwipunek, a także ulepszenia przywołasz poprzez grę w karty, które otrzymasz za udane podboje i wpleciesz je do wcześniej skomponowanych talii.

Jak widzisz, jest z czego wybierać. Twój wybór jest prosty, a odpowiedź podamy już za Ciebie – grać!

pełny opis gry
Screeny
Orcs Must Die! Unchained screenshot1 Orcs Must Die! Unchained screenshot2 Orcs Must Die! Unchained screenshot3 Orcs Must Die! Unchained screenshot4 Orcs Must Die! Unchained screenshot5 Orcs Must Die! Unchained screenshot6 Orcs Must Die! Unchained screenshot7 Orcs Must Die! Unchained screenshot8 Orcs Must Die! Unchained screenshot9 Orcs Must Die! Unchained screenshot10
Video

Orcs Must Die! Unchained wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X1950
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat