Jak to działa

Otherland

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Otherland

Otherland jest dość nietypową, ale bardzo oryginalną grą RPG. Jeżeli jesteś fanem literatury fantastycznej, to z całą pewnością kojarzysz tytuł tej produkcji! Została ona bowiem oparta o cykl powieści napisanych przez …Tada Williamsa.

Trafisz zatem do przyszłości, kiedy ludziom w codziennym życiu towarzyszy rzeczywistość wirtualna i niezwykle nowoczesne komputery. Rozgrywkę rozpoczniesz w Lambda Mall z którego możesz teleportować się do jednego z wielu udostępnionych światów – a to daje Ci ogromne pole do manewru. Każdy ze światów oferuje odrębny typ rozgrywki oraz swoje własne cechy – jedne są nieco średniowiecze z domieszką magii, a inne… odległe. Każdy świat ma kilka poziomów – Twoja gra polegać będzie zatem na standardowej eksploracji poszczególnych z nich oraz wykonywaniu licznych zadań, np. zamiast bawić się w rzemieślnika tworzącego bronie, musisz stworzyć je przez napisanie… komputerowego kodu. Jak na hakerów zwiedzających wirtualną rzeczywistość przystało, możesz także opracowywać wirusy! Mało tego, możesz nawet atakować nimi także innych graczy. Istotna w grze jest opcja oszukiwania, zarezerwowana wyłącznie dla ryzykantów – nie zapominaj, że wykrycie przekrętów będzie jednak dość boleśnie… karane.

Tytułowa gra z całą pewnością wciągnie Cię na wiele godzin emocjonującej rozgrywki. Zwiedzaj zatem bardzo duże i dość zróżnicowane stylistycznie lokacje w świecie wirtualnej rzeczywistości. Jesteś ciekaw, co kryje się w tych odległych światach? Odpal Otherland i zacznij przygodę już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Otherland screenshot1 Otherland screenshot2 Otherland screenshot3 Otherland screenshot4 Otherland screenshot5 Otherland screenshot6 Otherland screenshot7 Otherland screenshot8 Otherland screenshot9 Otherland screenshot10
Video

Otherland wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat