Jak to działa
4.5 2 338 0
10.06.2022

Outriders - czy warto zagrać??

W poniższym artykule chciałbym przedstawić grę Outriders. Gra ‎‎została opracowana przez People Can Fly oraz opublikowana przez ‎‎europejską spółkę zależną‎‎ ‎‎Square Enix‎‎. Jej wydanie miało miejsce 1 kwietnia 2021 roku na takie platformy jak: ‎‎Microsoft Windows‎‎, ‎‎PlayStation 4‎‎, ‎‎PlayStation 5‎‎, ‎‎Xbox One‎‎, ‎‎Xbox Series X / S‎‎ i ‎‎Stadia‎‎. W oczach krytyków gra została odebrana bardzo różnorodnie. Otrzymała bowiem liczne pozytywne recenzje ( najczęściej za grafikę gry jak i jej personalizację) ale i sporą część tych negatywnych z czego twórcy gry pewnie nie są zadowoleni (najczęstsza i największa krytyka padła między innymi za postacie w grze). Gracz na samym początku gry wybiera postać z możliwych. Każda taka postać posiada swoje unikalne umiejętności, które na pewno przydadzą się w późniejszym etapie gry.

Istnieją 4 klasy bohaterów, z których tworzymy daną postać i jest to:

  • Trickster - Posiada on zdolność manipulowania czasem.
  • Pyromancer - który ma zdolność manipulowania ogniem.
  • Devastator - posiadający zdolność tworzenia ataków sejsmicznych.
  • Technomancer - używający wieżyczek i innych urządzeń.

Każdą postać możemy ulepszać poprzez badanie i zdobywanie nowych umiejętność podczas walki z innymi graczami. Gra oferuje różnego rodzaju bronie, różnego rodzaju: strzelby, karabiny, pistolety i nie tylko. Nasze życie po osłabieniu przez celne trafienia wrogich graczy może zostać odnowione poprzez zabicie lub zranienie wroga. Mi osobiście wiele z broni, które są dostępne w grze przypadło do gustu. W grze dostępna jest również tarcza odpowiadająca za ochronę przed atakami wrogich graczy. W grze występują klasy ( inaczej rangi) więc im szybciej stajecie się potężniejsi tym szybciej będziecie walczyć z mocniejszymi wrogami.

Często denerwuje mnie jak wygenerują mi mocniejszego przeciwnika z którym nie mam szans na zwycięstwo ale tak to już bywa w tego typu grach. Wraz ze wzrostem naszego poziomu rozgrywek zwiększa się atrakcyjność łupów, które możemy zdobyć za zwycięstwo. Dostępna w grze jest również zbroja ( pancerz ), dzięki któremu możemy otrzymywać mniejsze obrażenia . W grze bardzo spodobała mi się grafika, która wygląda epicko. Fajne są również efekty specjalne, które prezentuje nam gra jak i wygląd samych postaci. Mi osobiście gra się bardzo przyjemnie w tą grę ale znam osoby nie podzielające mojego zdania w żądnym stopniu. Mimo możliwości wpływania na decyzje postaci ( dialogi podczas gry z postaciami i możliwość wybierania odpowiedzi i wywierania odpowiednich decyzji bohatera) fabuła gry pozostaje niezmienna co może wydawać się dosyć dziwne biorąc pod uwagę, że każda inna decyzja powinna oddziaływać na tworzoną przez nas historię.

To tyle dziękuję za uwagę i Pozdrawiam

4.5 (głosów: 2)
Art napisany przez Duman1222

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
2

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
3

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
4

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
5

League of Legends Ocena bohatera - Zyra

Recenzja NibyFajna
6

Star Stable Fabuła Star Stable - czy warto?

Recenzja Dzonitaa
7

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
8

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
9

CSGO Prime (B2P) Flipsid3 Tactics - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
10

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
Chat