Jak to działa
4.7 3 145 0
30.10.2018

Overwatch - poradnik dla początkującego Bastiona

Bip bu pup (prawdopodobnie jakoś tak brzmiało by witaj w języku robotów) w kolejnym artykule o postaciach w Overwatch. W tym artykule omówię jednego z wielu tysięcy podobnych robotów walczących podczas kryzysu omnicznego postaram się przedstawić jego historię, umiejętności i sposób gry.
HISTORIA
Roboty typu "Bastion" zostały stworzone w celu wysyłanie je na misje pokojowe i potrafią szybko przemienić się w tryb działa szturmowego. Jednak jak wcześniej wspomniałem roboty te zostały zmuszone do walki przeciwko ludziom podczas kryzysu omnicznego. Po zakończeniu konfliktu prawie wszystkie modele zostały zniszczone. Jednak naszemu bohaterowi udało się przetrwać ponad dekadę leżąc w lesie. Mimo poważnych uszkodzeń robotowi udało się reaktywować. Bastion utracił prawie całkowicie oprogramowanie bojowe, więc zdecydował się wyruszyć w podróż by poznać lepiej przyrodę.
Niestety mimo wrażenia pokojowego nastawienia jego podstawowe oprogramowanie uruchamia się gdy wykryje niebezpieczeństwo. W związku z tym robot unika zaludnione obszary i większość czasu spędza w dzikich rejonach świata.
UMIEJĘTNOŚCI
KONFIGURACJA: ZWIADOWCA w tym trybie Bastion porusza się i używa do walki pistoletu maszynowego wystrzeliwującego serie pocisków.
KONFIGURACJA: WARTOWNIK dzięki tej konfiguracji jednostka używa niebezpieczny karabin gatlinga zadający ogromne obrażenia na średnim i krótkim dystansie. Jednak w tym czasie postać nie może się przemieszczać i staje się łatwym celem dla wrogów.
REKONFIGURACJA pozwala na przechodzenie pomiędzy obiema podstawowymi konfiguracjami.
SAMONAPRAWA jak nietrudno się domyśleć ta umiejętność pozwala na naprawienie samego siebie, podczas używania zdolności bohater nie może atakować.
OPANCERZONY ta zdolność pasywna sprawia, że Bastion otrzymuje mniejsze obrażenia w konfiguracji: zwiadowca i czołg.
KONFIGURACJA: CZOŁG to superzdolność robota, która polega na tym, że możemy na chwilę przemienić się w prawdziwy czołg. Zdolność pozwala na używania potężnego działa dalekiego zasięgu oraz poruszania się dzięki gąsienicom.
SPOSÓB GRY
Przed stworzeniem kategorii natarcie Bastion należał do grona bohaterów obrony ponieważ to tam najlepiej się sprawdza ale może też świetnie przydać się podczas ataku zwłaszcza gdy w przyjaznej drużynie są takie postacie jak Łaska i Reinhardt. Bohater jest silny przeciwko m.in Reinhardtowi, Winstonowi i Wieprzu ale może przegrywać gdy w drużynie przeciwnej jest Żniwiarz, Trupia Wdowa i Fara. Postać polecałbym głównie graczom początkującym ponieważ gdy mamy do czynienia z graczami bardziej umiejętnymi mogą oni zbyt łatwo skontrować Bastiona.
4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
2

Jak zrobić Jewelery Store na najtrudniejszym poziomie ? - tutorial | Payday 2

Video Kowalski03
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
5

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
6

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
7

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
8

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
Chat