Jak to działa
3.7 3 1318 0
31.03.2018

Overwatch - poradnik dla początkującej Smugi

Cześć, dzisiaj pogadam trochę o Smudze a właściwie Lenie Oxton czyli jednej z bardziej znanych postaci w Overwatch, ponieważ możemy ją zobaczyć nawet na samym pudełku z grą. W tym artykule postaram się przedstawić jej historię, umiejętności i sposoby gry.
Historia
Lena Oxton została zaproszona przez Overwatch jako niezwykle utalentowany pilot do przetestowania prototypu teleportującego się myśliwca. Jednak coś się zepsuło i samolot zniknął a naszą bohaterkę uznano za martwą. Pojawiała się kilka miesięcy później, ale jej ciało uległo desynchronizacji czasowej. Nikt nie mógł jej pomóc, aż do momentu gdy pewna małpka imieniem Winston zaprojektował urządzenie, które nazwał akceleratorem czasowym dzięki niemu smuga mogła pozostać w teraźniejszości oraz umożliwiło jej to kontrolę czasu względem samej siebie, dzięki temu stała się jednym z lepszych agentów Overwatch. Po rozpadzie organizacji Smuga dalej walczyła w obronie słabych.
Umiejętności
Pistolety Pulsacyjne to główna broń naszej bohaterki potrafią wystrzelić 40 pocisków w bardzo krótkim czasie. Chociaż z bliska potrafią zadać kosmiczne obrażenia to z daleka są prawie bezużyteczne.
mignięcie dzięki tej zdolności smuga może przemieścić się o kilka metrów w kierunku w którym aktualnie idzie, może zmagazynować maksymalnie 3 mignięcia, odnawiają się one co kilka sekund.
powrót dzięki tej zdolności smuga cofa się do miejsca w którym znajdowała się kilka sekund temu dodatkowo odnawia swoją amunicję i zdrowie. Czas odnowienia tej zdolności to 12 sekund.
bomba pulsacyjna jest jej super zdolnością dzięki niej możemy przykleić bombę do naszego przeciwnika lub rzucić na ziemię , po chwili ona wybucha i zadaje ogromne obrażenia wszystkim wrogom w pobliżu jednak trzeba uważać ponieważ nasza bohaterka też może zostać zraniona.
Sposób gry
Należy pamiętać że Smuga ma tylko 150 punktów życia jest to najmniejsza liczba z pośród wszystkich postaci w grze więc grając nią musimy pamiętać gdzie na mapach znajdują się apteczki. Oprócz tego powinniśmy często zaskakiwać przeciwników od tyłu oraz migać dookoła nich aby nie mogli w nas trafić. Nasza bohaterka jest bardzo dobra na tanki więc jeżeli natkniesz się na smugę w przeciwnej drużynie grając tankiem to najlepiej jej unikaj, no chyba że grasz Winstonem wtedy najlepiej nie daj jej żyć i ciągle raź ją prądem. Podczas gry bardzo często będziemy musieli przeładować broń podczas tej jednej sekundy jesteśmy prawie bezbronni dlatego należy przeładowywać zawsze jeżeli mamy chwilę odpoczynku oraz dobrze jest zawsze do końca wystrzelać magazynek. Podczas gry smugą powinniśmy także uważać na takie postacie jak żołnierz 76, McCree i Mei. Smuga jest dobrym bohaterem zarówno na atak jak i na obronę jednak gra nią wymaga dużo ćwiczeń oraz umiejętności.
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem -> Wszystko o Głowach Zbira!

Poradnik Quaresma
2

Football Team Pierwsze wrażenia ze strony nowego gracza.

Recenzja Diegon
3

Klasy postaci w Aion.

Recenzja TurboBagiety
4

Roblox ROBLOX - Survive the Killer

Recenzja Banan Słodziak
5

CSGO Prime (B2P) E-Sportowa Gra Roku 2015, czyli Counter-Strike: Global Offensive

Recenzja Janusz1234567890
6

TERA Europe TERA, czyli zostań bohaterem

Recenzja Rinkashimikito
7

Forge of Empires Wszystko co najważniejsze o Forge Of Empires

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
8

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
9

Metin2 Gigant wśród mmorpg, który nigdy nie popadnie w zapomnienie.

Recenzja SecondDeltaclav
10

Paladins Niesamowite połączenie MOBY i FPS !

Recenzja Kapcio
Chat