Jak to działa
4.7 3 419 0
15.09.2018

Overwatch - poradnik dla początkującej Trupiej Wdowy

Cześć, dzisiaj chciałbym zaprezentować wam bezlitosną zabójczynię zwaną przez wszystkich Trupią Wdową, postać ta pochodzi oczywiście z naszej ulubionej gry Overwatch. Przedstawię wam ostro skróconą historię, umiejętności i sposób gry postacią.
HISTORIA
Dawniej Amélie Lacroix była żoną Gérarda Lacroix czyli jednego z agentów Overwatch, który dowodził akcjami przeciwko Szponowi. Po kilku próbach zmiecenia Gérarda z powierzchni ziemi szpon zmienił swoją strategię i zainteresował się jego żoną. Organizacja porwała Amélie a następnie poddała procesowi prania mózgu. Zmienili ją w nieświadomego agenta, gotowego przystąpić do akcji na dany znak a gdy Overwatch wreszcie znalazł Amélie wypuścili ją do domu żeby mogła tam normalnie funkcjonować. Jednak już po dwóch tygodniach zamordowała swojego męża.
Gdy już wykonała swoją misję Wdowa powróciła do Szponu, gdzie zupełnie przemieniono ją w maszynę do zabijania, nie podobnej do starej Amélie. W Szponie szkolono ją oraz poddano różnym modyfikacjom na przykład zmniejszono jej pracę serca przez co przestała odczuwać emocje a jej skóra stała się sina i zimna. Jedyne co czuje Trupia Wdowa to satysfakcja z wykonania swojego zlecenia.
UMIEJĘTNOŚCI
POCAŁUNEK WDOWY to główna broń postaci dzięki niemu można eliminować wrogów pojedynczymi strzałami lub strzelać przy pomocy karabinku.
KOTWICZKA przy jej pomocy Wdowa wystrzeliwuje hak, który przyczepia się do elementów otoczenia i przyciąga postać.
JADOWITA MINA może zostać przyczepiona do każdej powierzchni, kiedy cel zbliży się do niej ta wybucha otaczając pobliski obszar chmurą niebezpiecznego dymu.
INFRAWIZJA to superzdolność Trupiej Wdowy polegająca na tym, że cała drużyna może przez ograniczony czas widzieć wszystkich przeciwników przez ściany.
SPOSÓB GRY
Trupia Wdowa jest bohaterem natarcia czyli jak wszyscy wiemy jej głównym zadaniem jest zabijanie wrogich postaci. Postać sprawdza się dobrze zarówno na obronie jak i na ataku pod warunkiem, że potrafi się nią dobrze grać. Niestety opanowanie gry snajperami w Overwatch jest niewyobrażalnie trudne ale jeżeli jednak nauczymy się nią grać to drużyna przeciwna będzie mogła się automatycznie poddać. Wdowa bardzo dobrze się sprawdza w walce przeciwko Zennyacie. Farze i Łasce ale nie radzi sobie z Winstonem, smugą i genjim. Postać jest bardzo złym wyborem dla początkujących graczy ze względu na to, że wymaga wysokiej celności jednak po zapoznaniu się z grą polecam wypróbowanie postaci.
4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
8

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
9

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
10

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
Chat