Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 2714 0
02.08.2017

5 najrzadziej widzianych postaci w grze!

5) GROHK

Listę rozpoczyna Ork błyskawicy. Jest to healer, który stawiając swój totem leczy obszarowo przez 6 sekund. Grohk jest bardzo rzadko spotykany, ponieważ jest bardzo słaby w spełnianiu swojej roli. Na jego totem musimy czekać aż 15 sekund,można go zniszczyć, a nie leczy on i tak zbyt dużo. Jego zadawane obrażenia wynoszą 75, co 0,1 s. Nie podoba się to zbyt wielu graczom, dlatego wolą wybierać inne postacie do leczenia swojej drużyny.

4) SKYE

Kolejne miejsce zajmuje niewidzialna zabójczyni. Mimo, że często można ją spotkać na niższych poziomach, to na wyższym jest totalnie nieprzydatna. Wystarczy kupić przedmiot iluminacja i będzie można zobaczyć ją z naprawdę dalekiego dystansu. Mimo tej ogromnej wady, Skye zadaje największe obrażenia w grze, na krótki dystans oraz jest niebywale szybka.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3) Trzecie miejsce jest dla Kinessy. Podobnie jak Skye dobra jest tylko na początkowych poziomach. Potem nie ma ona praktycznie żadnych szans z flankerami, a staje się ich głównym celem do zabicia. Mimo, że zadaje po 1200 obrażeń, nie sprawia to, że jest ona często wykorzystywaną postacią. Dobrze sprawuje się tylko na kilku mapach typu Rynek Rybny czy Tartak.

2) Kolejne miejsce należy dla Bucka. Kosztuje on mniej niż reszta championów (5000, a normalnie 7500 lub 12500). Jest on skrzydłowym, który potrafi skoczyć przez 1/4 mapy. Zadaje on dość średnie obrażenia jak na flankowca, do tego atakuje co 0,9 sekundy oraz jego przeładowanie trwa wieczność. Buck zadaje "przyzwoite" obrażenia tylko na krótkim dystansie od przeciwnika. Kombinacja tych wszystkich rzeczy sprawiła, że gracze nie zbyt go polubili.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
1) Pierwsze miejsce trafia do Pipa. Można nim grać jako healer (do tej roli jest przypisany) oraz jako skrzydłowy ( gdzie sprawuje się o wiele lepiej). Pip posiada dość mocne leczenie, bo leczy aż 1200 HP, co 8 sekund, a z legendarną kartą, aż 2400 HP! Mimo to i tak są o wiele lepsze postacie niż on np. Seris, Mal'Damba, Jenos, Ying. Problemami Pipa jest są średnie obrażenia obszarowe, słabe HP oraz to, że aby
długo przeżyć nie może grać w pierwszej linii. Jako skrzydłowy sprawdza się trochę lepiej, lecz i tak nie jest to to co prezentują inne postacie.

Oczywiście w grze Paladins są jeszcze inne postacie, które są dość rzadko spotykane. Do takich można zaliczyć np Inarę, cz nawet Viktora, lecz to właśnie tych powyższych postaci najrzadziej widzę. Jeżeli masz inne zdanie napisz w komentarzu, zapraszam do dyskusji.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
2

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
3

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
4

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
5

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
6

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
7

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
8

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
9

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
10

Eldarya Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Recenzja risulu
Chat