Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 985 0
28.06.2017

Paladins jako odpowiednik słynnego Overwatch'a?

Paladins jest to gra multiplayer w której dwie drużyny stawają naprzeciwko siebie w walce, która często polega na kontrolowaniu danego punktu lub przepychaniu pewnej przesyłki. Jest to pierwszoosobowa strzelanka, stawiająca na refleks i współpracę drużynową. Wiele osób twierdzi że jest to tańszy odpowiednich mocno nagłaśnianej gry Blizzard'a pod tytułem Overwatch. Gra oferuje szeroki wybór bohaterów i płynną oraz dynamiczną rozgrywkę w której cały czas coś się dzieje. Posiada również specyficzny aspekt- formę budowania postaci za pomocą kart, które ulepszają statystyki oraz umiejętności. Dzięki temu gra nabiera jeszcze większego potencjału, umożliwiając kreację postaci każdemu graczowi tak, jak jemu to najbardziej odpowiada do jego własnego stylu gry. Akcja gry toczy się szybko a przeciętna rozgrywka trwa od 10-20minut.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Rozgrywka wymaga od gracza podejmowania szybkich, przemyślanych decyzji oraz sprawnej komunikacji z drużyną. Dzięki wprowadzonemu niedawno trybowi komunikacji głosowej, gracze mogą komunikować się ze sobą nawet w momentach wymagających największego skupienia. Pod koniec rozgrywki wybierane jest zagranie meczu, które prezentuje urywek z gry gracza który został wybrany jako ten który wykonał najlepszą zagrywkę. Wprowadza to element który zapewnia stałą chęć do polepszania swojej gry - bardzo miłym aspektem jest zobaczysz swoją własną akcję po pełnej emocji grze, wraz ze świadomością że wybrana została spośród wielu innych akcji rozegranych w tym meczu przez wszystkich innych zawodników. Podobnie jak wiele innych gier tego typu, ta gra nie należy do tych wybaczających błędy - najmniejsze potknięcie w ważnym momencie gry może doprowadzić do porażki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oprawa graficzna Paladins posiada swój własny osobliwy urok, który dla niektórych może być minusem a niektórym się spodobać - wszystko zależy tu od indywidualnych upodobań i oczekiwań od twórców. Pozytywnym aspektem gry jest to że jest całkowicie darmowa, a płatne elementy dotyczą kosmetyki postaci, oraz mogą być zdobyte nawet bez poświęcania na nie prawdziwych funduszy. W grze występują skrzynki po których otwarciu mamy szanse na zdobycie różnych przedmiotów, a za regularne logowanie się w grze dostajemy walutę premium, którą możemy przeznaczyć na wybrany cel. Moja opinia o tej grze jest pozytywna, wprowadza dynamiczną, szybką rozgrywkę która daje mnóstwo satysfakcji i zabawy. Społeczność graczy jest z reguły przyjazna a komunikator głosowy nie jest nadużywany. Jeśli komuś ten tytuł jest jeszcze obcy, a szuka nowych doznać komputerowych, z pewnością powinien dodać go do swojej listy gier.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez evengace

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
3

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
4

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów cz.2

Tutorial kubb
5

Crossout Crossout - Akcja, akcja i ... wybuchy

Recenzja RainWalker04
6

League of Legends G2 Esports Eurpejska potęga

Poradnik margoni12
7

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
8

Jak zrobić piston??

Recenzja Kubsoon243
9

Arena Mody Zostań najpiękniejszą modelką

Recenzja Julcia1
10

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
Chat