Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 2931 0
13.07.2017

Wiktor - jak grać, jakie karty i umiejętności ?

Jeżeli miałbym wybrać najbardziej przypominającą mi postać z gry "Overwatch" w "Paladins : Champions of the Realm" to byłby to bez wątpienia Wiktor. Swoją posturą jak i umiejętnościami przypomina mi bardzo Żołnierza 76. Oczywiście nie wszystko zostało wykonane tak samo jak w produkcji Blizzarda i chwała Hi-Rez za to.
Wiktor jest najbardziej podstawowa postać w całej grze polecana początkującym graczom. Opanowanie tej postaci nie powinno nikomu zająć dużo czasu, a prostota tego herosa to jedna z jego wielkich zalet. Możemy go zaszufladkować do kategorii postaci mających zadawać duże obrażenia. Wskazuje na to między innymi jego poziom maksymalnego zdrowia jak i wartość ataku.
Bronią którą Wiktor dzierży jest karabin posiadający w swoim magazynku aż 31 pocisków, co jest wynikiem wręcz fantastycznym patrząc na to, ze każdy pocisk wystrzelony w przeciwnika zadaje 130 punktów obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wiktor do dyspozycji na polu walki posiada do dyspozycji pięć podstawowych umiejętności :

- Karabin szturmowy - podstawowy atak naszego żołnierza. Pociski można wystrzeliwać klikając lub przytrzymując klawisz myszy. Każdy trafiony w cel pocisk zadaje mu 150 punktów obrażeń.

- Celownik - Opcja znana chyba najbardziej z serii gier "Call of Duty". Przytrzymując prawy przycisk myszy możemy poprawić naszą celność strzelania i precyzyjnie wymierzyć wroga patrząc przez zamontowany w karabin celownik.

- Granat odłamkowy - Zadający obrażenia obszarowe granat zabiera znajdującym się w polu rażenia przeciwnikom 750 punktów obrażeń. Dodatkowo zranieni przez ładunek wrogowie są o 15% bardziej podatni na nasze ciosy przez 4 sekundy

- Krzątanina - Inaczej mówiąc sprint. Wiktor biega o 65% szybciej niż normalnie co powoduje że jego mobilność drastycznie się zwiększa.

- Zapora - Umiejętność specjalna Wiktora. Nasz heros wyciąga z kieszeni latarkę i wysyła we wskazanych przez nas wrogów salwe rakiet zadających 1400 punktów obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli chodzi o karty to nie ma się co dużo zastanawiać. Wiktor to urodzony żołnierz i postać mająca zadawać duże obrażenia, dlatego mój wybór padł na taki zestaw :
- Compensator III - zimniejsza odrzut broni (konkretniej poruszanie się celownika pod wpływem ciągłego ostrzału) o 75%
- Speed Load II - Za każdą eliminację wroga bądź asystę dostajemy dodatkowe 12 naboi. Nie zawsze podczas walki mamy czas na przeładowanie broni, dlatego w krytycznych sytuacjach ta opcja może być bardzo przydatna.
- Grenadier IV - Karta ta zmniejsza czas oczekiwanie na odnowienie się możliwości rzucenia granatu.
- Reflexes I - pozwala Wiktorowi w szybszym tempie spojrzeć przez jego celownik co przydaje się często gdy zaskoczy nas wróg i potrzebujemy szybko wymierzyć parę celnych strzałów.
- Firing Stance II - podczas celowania postać porusza się o 15% szybciej niż normalnie
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
3

Grand Theft Auto V (B2P) DLC - ,,Przemyt broni''

Recenzja tynk12345
4

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - przewodnik po grze

Tutorial LooLxD
6

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
7

League of Legends Samira - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
8

Brawl Stars Gra zwana Brawl Stars

Tutorial Baldi191
9

Roblox Gry, w których budujesz!

Poradnik ketty
10

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
Chat