Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 4073 0
13.07.2017

Wiktor - jak grać, jakie karty i umiejętności ?

Jeżeli miałbym wybrać najbardziej przypominającą mi postać z gry "Overwatch" w "Paladins : Champions of the Realm" to byłby to bez wątpienia Wiktor. Swoją posturą jak i umiejętnościami przypomina mi bardzo Żołnierza 76. Oczywiście nie wszystko zostało wykonane tak samo jak w produkcji Blizzarda i chwała Hi-Rez za to.
Wiktor jest najbardziej podstawowa postać w całej grze polecana początkującym graczom. Opanowanie tej postaci nie powinno nikomu zająć dużo czasu, a prostota tego herosa to jedna z jego wielkich zalet. Możemy go zaszufladkować do kategorii postaci mających zadawać duże obrażenia. Wskazuje na to między innymi jego poziom maksymalnego zdrowia jak i wartość ataku.
Bronią którą Wiktor dzierży jest karabin posiadający w swoim magazynku aż 31 pocisków, co jest wynikiem wręcz fantastycznym patrząc na to, ze każdy pocisk wystrzelony w przeciwnika zadaje 130 punktów obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wiktor do dyspozycji na polu walki posiada do dyspozycji pięć podstawowych umiejętności :

- Karabin szturmowy - podstawowy atak naszego żołnierza. Pociski można wystrzeliwać klikając lub przytrzymując klawisz myszy. Każdy trafiony w cel pocisk zadaje mu 150 punktów obrażeń.

- Celownik - Opcja znana chyba najbardziej z serii gier "Call of Duty". Przytrzymując prawy przycisk myszy możemy poprawić naszą celność strzelania i precyzyjnie wymierzyć wroga patrząc przez zamontowany w karabin celownik.

- Granat odłamkowy - Zadający obrażenia obszarowe granat zabiera znajdującym się w polu rażenia przeciwnikom 750 punktów obrażeń. Dodatkowo zranieni przez ładunek wrogowie są o 15% bardziej podatni na nasze ciosy przez 4 sekundy

- Krzątanina - Inaczej mówiąc sprint. Wiktor biega o 65% szybciej niż normalnie co powoduje że jego mobilność drastycznie się zwiększa.

- Zapora - Umiejętność specjalna Wiktora. Nasz heros wyciąga z kieszeni latarkę i wysyła we wskazanych przez nas wrogów salwe rakiet zadających 1400 punktów obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli chodzi o karty to nie ma się co dużo zastanawiać. Wiktor to urodzony żołnierz i postać mająca zadawać duże obrażenia, dlatego mój wybór padł na taki zestaw :
- Compensator III - zimniejsza odrzut broni (konkretniej poruszanie się celownika pod wpływem ciągłego ostrzału) o 75%
- Speed Load II - Za każdą eliminację wroga bądź asystę dostajemy dodatkowe 12 naboi. Nie zawsze podczas walki mamy czas na przeładowanie broni, dlatego w krytycznych sytuacjach ta opcja może być bardzo przydatna.
- Grenadier IV - Karta ta zmniejsza czas oczekiwanie na odnowienie się możliwości rzucenia granatu.
- Reflexes I - pozwala Wiktorowi w szybszym tempie spojrzeć przez jego celownik co przydaje się często gdy zaskoczy nas wróg i potrzebujemy szybko wymierzyć parę celnych strzałów.
- Firing Stance II - podczas celowania postać porusza się o 15% szybciej niż normalnie
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
2

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
3

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
4

CSGO Prime (B2P) CS:GO - najpopularniejsza strzelanka na rynku.

Recenzja lynnSSky
5

CSGO Prime (B2P) Co dropi z jakich skrzynek? CS:GO (II Część)

Poradnik _SkyLone
6

Smite Rozgrywki Rankingowe

Poradnik XxHellcatxX
7

Star Stable Już teraz dowiedz się co to star stable i co kryje ta wspaniała gra. Oto idealny artykuł o star stable i wszystkim co musisz wiedzieć na początek.

Recenzja atoria
8

ENLISTED Poradnik do gry Enlisted

Poradnik Szmigacz
9

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Recenzja Papajka2137
10

MovieStarPlanet MSP Jak rozsądnie kupować pakiet/doładowanie na MovieStarPlanet?

Poradnik Tytianka
Chat