Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 827 0
09.08.2017

Wszystko o mapie Wyspa Żaby

Mapa, jak sama nazwa wskazuje, jest wyspą. Można grać na niej tryb Oblężenie. Punkt przejęcia znajduje się w środku. Mapa jest bardzo dobra dla postaci dystansowych, ponieważ znajdują się tu dwa okienka snajperskie, z widokiem na środek mapy. Dobrze będzie sprawować się tutaj Grover (jego obrażenia rosną wraz z odległością).

Środek jest dość otwarty. Można zaatakować go z 3 stron. Od południa znajduje się tutaj kilka kolumn i dwa drzewa, za którymi można się schować. Jest to główne miejsce walk skrzydłowych, kiedy jeszcze żadna drużyna nie przejęła punktu. Ze wchodu atakuje jedna drużyna. Zazwyczaj właśnie tędy kieruje się swoje główne siły. Baza drużyny nr 2 znajduje się na północnym-wschodzie, lecz atak przebiega od północy.

Można także zauważyć, że mapa jest dość symetryczna, no może oprócz środka. Sprawia to, że obie drużyny mają w tym samym miejscu strategiczne punkty obrony.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jedna strona mapy jest odsłonięta (południe), przez co niektóre postacie będą mogły zepchnąć wrogich championów do wody. Przydatne są tu umiejętności Torvalda (Ult), Ash (F, PPM), czy Cassie (PPM). Oprócz tego mogą służyć one jako odepchnięcie przeciwnika od ładunku, kiedy został włączony overtime.

Na południu (zdj u góry) walki toczą głównie flankerzy. Jest to praktycznie ich jedyna szansa, aby zrobić coś pożytecznego, ponieważ gdyby zaatakowali od północy szybko zostaliby zabici. Jest tam bardzo mało miejsca, a atak musiałby zostać przeprowadzony bardzo blisko środka.

Dla drużyny, która ma bazę ze wschodu najlepiej będzie się bronić od razu kiedy wróg przejął punkt. Trzeba tylko się trzymać dość blisko siebie i wyeliminować skrzydłowego z drużyny przeciwnej. Następnie można cofnąć się pod wielką doniczkę gdzie rośnie palma. Jest to również świetne miejsce do obrony. Założenia dla drużyny z zachodu są identyczne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na mapę tą wystarczy tylko jeden tank. Zdecydowanie lepiej drużyna będzie sobie radzić z dwoma healerami, bądź napastnikami. Wsparcie będzie przywracało jeszcze więcej życia pierwszej linii. Trzeba zaznaczyć, że punkt znajduje się na otwartym polu, więc tankowi będzie łatwiej przyjąć obrażenia. Natomiast napastnicy zdecydowanie powinni posiadać umiejętność latania. Mapa jest bardzo mała, a będą mogli oni zobaczyć praktycznie ją całą.

Najlepsze postacie na tę mapę to:

-> Tank -> Torvald, Ash (możliwość wyrzucenia poza mapę)

-> Support -> Mal'Damba, Seris (leczenie bez zbytniego narażenia własnego zdrowia) + Grover (walka na daleki dystans)

-> Damage -> Drogoz, Willo (umiejętność latania, podgląd na całą mapę)

-> Flanker -> Zhin, Lex (szybkie przemieszczanie się pomiędzy obiektami, łatwa ucieczka)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
5

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
6

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
7

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
8

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
10

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
Chat