Jak to działa
0.0 0 522 0
19.01.2018

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Playerunknows's Battlegrounds jest to gra typu igrzyska śmierci/battle royale. Ma bardzo wiele podobnych cech do na przykład H1Z1 lub Fortnite. Ale zdecydowanie wyróżnia ją kilka rzeczy, pierwszą z nich jest grafika. Gra w PUBG'a jest świetna kiedy można jeszcze przy okazji popatrzeć na ładne widoki. Inną różnicą między H1Z1, a Battlegroundsem jest taka, że to sami wybieramy gdzie chcemy polecieć. Wszystko zależy też od miejsca startu samolotu, ale i tak mamy ogromny wybór. A w czym według mnie ta gra jest lepsza od Fortnite? Na przykład w tym, że jest mniej cheaterów, gameplay jest bardziej ciekawy, chodzi o to, że budowanie strasznie może zniszczyć klimat takiego battle royala. Sam styl graficzny, według mnie jest bardziej pasujący w Playerunknows's Battlegrounds. Ale wracając już do tematu we wszystkich wymienionych powyżej grach chodzi o zabicie jak największej ilości przeciwników i zostanie tym "last man standing".
Najważniejszym punktem w grze jest walka. Przez całą rundę możemy spotkać różne ilości przeciwników, wszystko zależnie od tego gdzie polecimy. Ważnym plusem w tej grze jest możliwość ulepszania broni. Nie znajdziemy tego w żadnej podobnej do tej grze. Modyfikacje znajdziemy na całej mapie i w każdym miejscu. Są to przeróżne rzeczy. Mogą to być celowniki: holograficzny, kolimatorowy, x2, x4, x8, kolby, powiększone magazynki i wiele innych. Każda broń może wyglądać bardzo różnie. PUBG może nam sprawić bardzo wiele przyjemności, jedno z najlepszych uczuć to pierwszy frag i pierwszy "kurczak" - czyli wygranie jako ostatni żywy. Inny plus to 2 tryby gry, dobre dla osób, którym znudziło się kampienie na trzecioosobowej perspektywie. Oprócz tego możemy zagrać solo, duo albo w pełnym składzie (maksymalnie 4 osoby).
Przejdźmy do minusów. Na pierwszym miejscu stoi optymalizacja gry. Zdecydowanie jeśli jesteś w zakresie minimalnych wymagań gry, to nie licz na świetną grafikę i więcej niż 60 FPS. Błędy w grze też są często denerwujące, ale jest ich dosyć mało. Ważne jest to, że gra cały czas się rozwija, więc wszelakich błędów będzie z każdym tygodniem coraz mniej. Kod sieciowy też jest słabą stroną tej gry. Jakiś czas temu było to dobrze widać, gdy wszystkie serwery były przeciążone. Na szczęście obecnie sytuacja jest dosyć spokojna, ale czasami nadal są serwerowe lagi. Inny minus to monotonność gry na samym początku. Wszystko sprowadza się wtedy do wyląduj, zgiń, wyląduk, zgiń i tak dalej. Ale według mnie mimo to wszystko PUBG jest świetną grą i chyba najlepszą tego typu. Wystarczy trochę potrenować, zagrać z kolegami i przymrużyć oko na drobne bugi.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rafik1233

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Roblox Robuxy za darmo???? (to możliwe) #Bananki

Video KoxekosPL
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
10

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
Chat