Jak to działa

PokeWars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis PokeWars

Lubisz Pokemony i jesteś ich fanem? A może zawsze chciałeś zostać trenerem tych magicznych stworków o różnych umiejętnościach? Nie możesz więc przegapić wciągającej bez liku gry PokeWars – o słynnych Pokemonach, jakie na pewno doskonale znasz z bajki! Rozwijaj swoje Pokemony, łap kolejne okazy i zostań… Mistrzem gry!
Powiększaj swoją drużynę o nowe Pokemony i wysyłaj je na wiele bitew – po to, żeby oczywiście w nich… zwyciężyć! W grze występują setki gatunków Pokemonów, które możesz złapać i wytrenować naprawdę wiele z nich. Łap więc stworki z bajki, hoduj je, trenuj swoje Pokemony i stań się… najlepszym trenerem w całej historii rozgrywki PokeWars! W rozgrywce znajduje się aż 7 zróżnicowanych regionów, w których z powodzeniem możesz łapać swoje Pokemony – zarówno te bardziej popularne, jak i... totalnie rzadkie okazy! Każda z siedmiu lokacji jest oczywiście inna, zatem możesz w nich złapać zupełnie różne Pokemony – a, oprócz sympatycznych stworków o wielu umiejętnościach, możesz też znaleźć tam różne inne, cenne przedmioty. Jakie Pokemony kryją się w danych lokalizacjach? I jak skutecznie można je… łapać? Koniecznie wejdź w świat gry PokeWars i postaraj się rozpracować rozgrywkę… samodzielnie!
Chcesz wcielić się w postać trenera Pokemonów, która będzie szanowana i znana w całym świecie gry? A może jesteś fanem Pokemonów i zawsze marzyłeś o tym, żeby wcielić się w rolę właściciela różnych gatunków magicznych stworków, znanych dobrze z telewizyjnej bajki? Koniecznie odpal więc rozgrywkę PokeWars i… zwyciężaj!

pełny opis gry
Screeny
PokeWars screenshot1 PokeWars screenshot2 PokeWars screenshot3 PokeWars screenshot4 PokeWars screenshot5 PokeWars screenshot6 PokeWars screenshot7 PokeWars screenshot8 PokeWars screenshot9 PokeWars screenshot10
Video

PokeWars wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat