Jak to działa

Rage War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rage War

Rage War to stosunkowo niedawno wydana strategia z elementami MMO dostępna na PC. Wcielisz się tu w postać szalonego naukowca Deonardo, który chlubi się skonstruowaniem wehikułu czasu. Niestety, pewnego razu naukowiec przeniósł się w czasy prehistorii, a maszyna uległa ciężkiej awarii. Teraz musisz pomóc w rozwoju ludzkości i w końcu odbudować wynalazek!

W Rage War rozgrywka polega głównie na rozwijaniu swoich ziem, podbijaniu nowych terenów należących do AI oraz innych graczy, a także stworzenie sprawnie funkcjonującej gospodarki królestwa, która jest gwarantem sukcesu w tej grze.

Zanim jednak zaczniesz machać szabelką, dobrze będzie zadbać o dwa podstawowe zasoby, tzn. o ludzi i złoto. Ci pierwsi będą lgnęli do Ciebie, jeśli zobaczą, że w Twoim kraju jest dużo pożywienia, a domy sukcesywnie się mnożą - nawet jeśli na początku są to proste szałasy. Z czasem uzyskasz dostęp do bardziej zaawansowanych budowli, ale to przyjdzie w miarę rozwoju społeczeństwa. Temu musisz z kolei zapewnić nie tylko podstawowe potrzeby, ale także takie gałęzie życia społecznego, jak kulturę i edukację. Dzięki temu będziesz mógł trenować nowe jednostki i odkrywać coraz to lepsze usprawnienia.

Ekspansja w Rage War może odbywać się na dwóch poziomach. Pierwszym wyjściem jest postawa agresywna i zawłaszczanie nowo zdobytych ziem przy użyciu wojska. Nie samą wojną jednak człowiek żyje, dlatego jeśli zależy Ci na efektywnym i zrównoważonym rozwoju swojego imperium, czasami lepiej wdać się w sojusz z jednym z graczy lub przekupić sztuczną inteligencję, aby poddała się bez walki.

Sprawdź, czy Twój umysł szalonego naukowca poradzi sobie z takim ciężarem, jakim jest budowa cywilizacji!

pełny opis gry
Screeny
Rage War screenshot1 Rage War screenshot2 Rage War screenshot3 Rage War screenshot4 Rage War screenshot5 Rage War screenshot6 Rage War screenshot7 Rage War screenshot8 Rage War screenshot9 Rage War screenshot10
Video

Rage War wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Core 2 Duo
 • 1 GB
 • GeForce 8800, Radeon HD 4200
 • 25 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat