Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
5.0 1 835 0
30.06.2017

Rail Nation - Gry za bananki #4

Do tej pory Rail Nation nie było grą, o której słyszałem. Postanowiłem jednak, ze względu na bananki, dać jej szanse.

W Rail Nation wcielamy się w... hmm... zarządce naszego kolejowego królestwa :D Od naszego rodzimego miasta musimy łączyć się z torami, aby zwiększyć zasięg swoich usług. Ustawiamy plan przejazdu pociągów (wagony + zawartość + trasa) i otrzymujemy dzięki temu przychody. Zwiększać poszczególne możliwości naszych pociągów możemy za pomocą badań, natomiast mnożyć nasze przychody na wiele sposobów za pomocą rozbudowy budynków. Mamy wśród nich takie, które łączą się bezpośrednio z naszą stacją kolejową, ale i takie jak na przykład Restauracja, która działa całkowicie autonomicznie.

Misje dotyczące bananków nie są bardzo wymagające. Po kilku(nastu) minutach gry jesteśmy w stanie wykonać pierwsze zadanie i cieszyć się naszą banankową walutą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 260 Graj
Porozmawiajmy o plusach i minusach tej produkcji. Pierwszym plusem jest tak na prawdę brak konkurencji. Nie słyszałem nigdy o grze opartej na budowie swojej sieci kolejowej. Nie jestem w stanie powiedzieć na ile aktywność graczy jest duża, grałem w grę zbyt krótko, aby to zweryfikować. Mechaniki gry są dość rozwinięte - badając nowe technologie możemy rozwijać różne statystyki naszych pociągów, aby odblokowywać coraz nowsze i lepsze. Mało tego przewozić możemy różne rzeczy. I to poczynając od węgla w pociągach towarowych, aż po ludzi w pociągach turystycznych, które odblokować możemy dopiero po jakimś czasie gry.

Jakie są minusy tej gry? Większych wad nie zauważyłem. Pay To Win i mikropłatności nie rzucały się bardzo w oczy podczas mojej rozgrywki; był widoczny jedynie standardowy system przyspieszania budowy za walutę premium. Produkt nie posiadał jakiś rażących błędów, czy też bugów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 300 Graj
Czy warto zagrać w Rail Nation? Uważam, że jest to produkt mierny. Z jednej strony niczym mnie nie zachwycił, ale z drugiej ani nie ma żadnej konkurencji, ani też rażących błędów co powoduje go w pewien sposób unikalnym.

Jeśli ktoś lubi obracać się w takich klimatach, myślę, że Rail Nation spełni jego oczekiwania w 100%. Warto w każdym razie tej produkcji dać szansę, z powodu nie najgorszej grywalności. Przejdźmy jednak do kwestii bananków. Po krótkiej rozgrywce stwierdzić jestem w stanie, że pierwsza misja jest na tyle łatwa, że każdy powinien spróbować ją wykonać. Nikomu to nie zaszkodzi (a wręcz wygeneruje nam zyski na naszej wspaniałej stronie), więc na pewno można pierwsze zadanie wykonać, a potem zadać pytanie samemu sobie: czy dalsza rozgrywka w Rail Nation będzie miała jakąkolwiek przyszłość?

Dziękuję za doczytanie do tego momentu! Każdego proszę o zostawienie opinii w komenatrzu i łapki adekwatnej do artykułu:)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
7

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
8

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
9

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
10

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
Chat