Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
5.0 1 1931 0
30.06.2017

Rail Nation - Gry za bananki #4

Do tej pory Rail Nation nie było grą, o której słyszałem. Postanowiłem jednak, ze względu na bananki, dać jej szanse.

W Rail Nation wcielamy się w... hmm... zarządce naszego kolejowego królestwa :D Od naszego rodzimego miasta musimy łączyć się z torami, aby zwiększyć zasięg swoich usług. Ustawiamy plan przejazdu pociągów (wagony + zawartość + trasa) i otrzymujemy dzięki temu przychody. Zwiększać poszczególne możliwości naszych pociągów możemy za pomocą badań, natomiast mnożyć nasze przychody na wiele sposobów za pomocą rozbudowy budynków. Mamy wśród nich takie, które łączą się bezpośrednio z naszą stacją kolejową, ale i takie jak na przykład Restauracja, która działa całkowicie autonomicznie.

Misje dotyczące bananków nie są bardzo wymagające. Po kilku(nastu) minutach gry jesteśmy w stanie wykonać pierwsze zadanie i cieszyć się naszą banankową walutą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Porozmawiajmy o plusach i minusach tej produkcji. Pierwszym plusem jest tak na prawdę brak konkurencji. Nie słyszałem nigdy o grze opartej na budowie swojej sieci kolejowej. Nie jestem w stanie powiedzieć na ile aktywność graczy jest duża, grałem w grę zbyt krótko, aby to zweryfikować. Mechaniki gry są dość rozwinięte - badając nowe technologie możemy rozwijać różne statystyki naszych pociągów, aby odblokowywać coraz nowsze i lepsze. Mało tego przewozić możemy różne rzeczy. I to poczynając od węgla w pociągach towarowych, aż po ludzi w pociągach turystycznych, które odblokować możemy dopiero po jakimś czasie gry.

Jakie są minusy tej gry? Większych wad nie zauważyłem. Pay To Win i mikropłatności nie rzucały się bardzo w oczy podczas mojej rozgrywki; był widoczny jedynie standardowy system przyspieszania budowy za walutę premium. Produkt nie posiadał jakiś rażących błędów, czy też bugów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czy warto zagrać w Rail Nation? Uważam, że jest to produkt mierny. Z jednej strony niczym mnie nie zachwycił, ale z drugiej ani nie ma żadnej konkurencji, ani też rażących błędów co powoduje go w pewien sposób unikalnym.

Jeśli ktoś lubi obracać się w takich klimatach, myślę, że Rail Nation spełni jego oczekiwania w 100%. Warto w każdym razie tej produkcji dać szansę, z powodu nie najgorszej grywalności. Przejdźmy jednak do kwestii bananków. Po krótkiej rozgrywce stwierdzić jestem w stanie, że pierwsza misja jest na tyle łatwa, że każdy powinien spróbować ją wykonać. Nikomu to nie zaszkodzi (a wręcz wygeneruje nam zyski na naszej wspaniałej stronie), więc na pewno można pierwsze zadanie wykonać, a potem zadać pytanie samemu sobie: czy dalsza rozgrywka w Rail Nation będzie miała jakąkolwiek przyszłość?

Dziękuję za doczytanie do tego momentu! Każdego proszę o zostawienie opinii w komenatrzu i łapki adekwatnej do artykułu:)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
2

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
3

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
4

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
5

Stronghold Kingdoms Do czego służy honor i jak go zdobyć.

Poradnik Banankowiec2453
6

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
7

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
8

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
9

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
10

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
Chat