Jak to działa

Ram Pressure

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Ram Pressure

Ram Pressure to oparta na fabule gra MMO typu science fiction, łącząca turową walkę X-COM z wciągającym światem gry. Taktyczna rozgrywka wieloosobowa jest głównym składnikiem RAM Pressure, chociaż dostępna jest również spora ilość rozgrywki dla jednego gracza. Jeśli lubisz turowe taktyczne gry walki, prawdopodobnie… pokochasz RAM Pressure!

W nie tak odległej przyszłości, w Ziemię uderzył rój meteorytów, składający się z pozostałości po obcej flocie. Rządy na całym świecie, chcąc zapobiec panice ludności, ukryli prawdę i wysłali zespoły specjalnych najemników w różne miejsca katastrofy, aby zabezpieczyć teren i ewentualną, nowoczesną technologię. To właśnie Ty staniesz się przywódcą jednej z jednostek najemników i zaczniesz się uczyć, że w tej całej kosmicznej historii jest coś więcej, niż sądzą władcy całego świata. Zbuduj swój zespół dzięki starannie dobranym, elitarnym agentom, wybierając spośród 12 różnych klas i ponad 150 różnych umiejętności. Wyposaż drużynę w ponad 100 różnych rodzajów broni i przedmiotów. Grać w Ram Pressure możesz zarówno w pojedynkę, jak z innymi graczami – w turowych misjach dziennych i w misjach nocnych, które wymagają taktycznego myślenia i planowania. Mapy są generowane stopniowo, więc nigdy nie zagrasz dwa razy w tę samą misję!

Lubisz gry, w których główną rolę grają przybysze z obcych planet? Odpal więc Ram Pressure na bananki.pl! Nawiąż kontakt z ocalałymi kosmitami, odkryj, co się z nimi stało i rozwikłaj rządowe tajemnice, ukrywane przed całym światem.

pełny opis gry
Screeny
Ram Pressure screenshot1 Ram Pressure screenshot2 Ram Pressure screenshot3 Ram Pressure screenshot4 Ram Pressure screenshot5 Ram Pressure screenshot6 Ram Pressure screenshot7 Ram Pressure screenshot8 Ram Pressure screenshot9 Ram Pressure screenshot10 Ram Pressure screenshot11
Video

Ram Pressure wymagania

 • Windows 7 64bit
 • Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
 • 6 GB RAM
 • NVIDIA GeForce GTX 750
 • 14 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat