Jak to działa
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rift

Rift to jedno z najpopularniejszych MMORPG, prosto spod skrzydeł Trion Worlds. Wejdź do krainy Telara, która od jakiegoś czasu ciągle jest nękana wojną i wciel się w jednego z nieśmiertelnych bohaterów, aby stanąć do walki przeciwko spaczonemu bóstwu.

W Rift będziesz zmagać się nie tylko z Niszczycielem Regulosem, ale także z innymi graczami. Dla przyszłości Twojej postaci niebanalne znaczenie będzie miał wybór jednej z frakcji - tutaj staniesz przed możliwością dołączenia do Strażników, którzy służą dobrym bogom, lub do Buntowników, którzy są zniesmaczeni postępowaniem bogów i postanowili się od nich odłączyć.

Wybierz jedną z czterech dostępnych klas postaci: wojownika, łotra, kleryka i maga, po czym dobierz dla niej umiejętności spośród ośmiu drzewek talentów, z których jedno zarezerwowane jest ściśle dla PvP. To właśnie bogactwo rozwoju bohaterów jest elementem wyróżniającym Rift na tle innych tytułów MMORPG.

W Rift na pewno nie będziesz narzekać na monotonię, ponieważ oprócz standardowych zadań, jakie można napotkać w niemalże każdym MMORPG, tutaj mamy do dyspozycji mechanizm inwazji, który w sam raz przełamuje monotonne grindowanie poziomów. W losowych miejscach pojawiają się portale, które łączą świat Talary ze sferami żywiołów. Z tych portali wyłaniają się z kolei magiczne bestie, które niszczą wszystko, co spotkają na swojej drodze. Dzięki zebraniu odpowiedniej grupy bohaterów i efektywnej współpracy, będziesz mógł zdobyć wyjątkowe przedmioty dla swojej postaci.

Przemierzaj ogromny świat Rift i ciesz oko niesamowitymi krajobrazami. Gra jest wykonana z wyjątkową precyzją, a świat zmienia się dynamicznie nie tylko przy wydarzeniach i zadaniach, ale także przenosi nas w zupełnie różne od siebie strefy zarówno pod kątem wizualnym, w tym kolorystyki, flory, fauny, czy atmosfery.

pełny opis gry
Screeny
Rift screenshot1 Rift screenshot2 Rift screenshot3 Rift screenshot4 Rift screenshot5 Rift screenshot6 Rift screenshot7 Rift screenshot8 Rift screenshot9 Rift screenshot10
Video

Rift wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Dual Core 2.0 GHz
 • 2 GB
 • Nvidia GeForce FX 5900, ATI/AMD Radeon X300, Intel GMA X4500
 • 15 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat