Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 15297 0
14.03.2022

JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

W tym artykule pokaże ci jak zdobyć darmowe robuxy


Robienie gier


Robienie gier polega na tym że do swojej gry dodaje się tak zwane passy za dowolną ilość robuxów. Warto wziąć pod uwagę też że roblox pobiera z tego podatek który wynosi od 30% do 55%. Oczywiście dochód zależy od tego jak dobra jest nasza gra na ile wyceniliśmy passy ale według mnie jest to najlepszy sposób na darmowe robuxy i przy tym jest najbardziej zalecany jeżeli chodzi o darmowość. Jednak może on zjeść na sporo cennego czasu który moglibyśmy wykorzystać na dwa inne sposoby zawarte w tym artykule bo zrobienie takiej gry potrwa jakieś 2 miesiące gdy podczas dwóch pozostałych zarobiliśmy jakieś 4 razy więcej i jest skierowany dla BARDZO cierpliwych i wytrwałych ponieważ normalnie jeżeli chodzi o zestawienie dwóch pozostałych sposobów jest najmniej opłacalny i jeżeli tworzymy grę tylko dla zysku możemy się szybko zniechęcić.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Stronki typu bananki.pl itp.


Zarabianie robuxów na tego typu stronkach nie jest złym pomysłem. Jednak trzeba na to poświęcić o wiele więcej mniej czasu niż przy tworzeniu gry i umieszczeniu w niej passów. Wracając jest to sposób O WIELE bardziej opłacalny sposób pierwszy i trzeba poświęcić o wiele mniej czasu szczególnie że tego typu stronek jest więcej niż jedna. Działa to tak że my wykonujemy np. zadania w grach. Następnie po wykonaniu takiego zadania twórca gry płaci twórcą stronki który płaci tobie w wirtualnej walucie używanej na stronie. Później za otrzymane pieniądze za wiele naszych zadań twórca stronki wypłaca nam nasze ukochane robuxy. Oczywiście nasze sposoby zarobkowe wirtualnej waluty nie ograniczają się tylko do wykonywania zadań w grach mamy też między innymi chociażby na bananki.pl jest jeszcze dodatkowo aktywne na przykład bananapiedia, banana tv, mobilna aplikacja i wiele więcej

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Trady


Niezależnie od tego czy wybierzesz legalną czy nielegalną ścieżkę tego procederu jest to dobry pomysł szczególnie jak ktoś nie jest zorientowany w rzeczywistej rzeczy której chcesz mu upchnąć. Nie musi być to koniecznie dawanie noża z mm2 za peta w Pet sim x tylko możemy za nasz nóż i nie tylko można wszystkie rzeczy z gier które posiadają system wymiany. Jednak co zrobić aby otrzymać za przedmiot robuxy wystarczy do naszego procederu dorzucić dodatkowe gry pokroju Pls Donate ( w razie czego link https://www.roblox.com/games/8737602449/PLS-DONATE-NEW). Warto zażądać płatności z góry żeby w razie czego nie zostać oszukany przez takiego scammera. Na temat scammerów warto dodać że zawsze najlepiej by nie zostać oszukany warto powiedzieć aby przez wspomnianą wcześniej grę osoba z którą chcemy się wymienić zapłaciła pierwsza w innym wypadku może już nie zapłacić i możemy się pożegnać z nożem co jest dużą stratą.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PogromcaTrolli

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
2

Portal. Świetny początek świetnej serii.

Recenzja Banankowiec2453
3

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
4

Metin2 Gigant wśród mmorpg, który nigdy nie popadnie w zapomnienie.

Recenzja SecondDeltaclav
5

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć fame w grze MovieStarPlanet?

Poradnik RoseGold85
6

Najlepsze gry typu - skoki narciarskie.

Recenzja Kubsoon243
7

League of Legends Poradnik Jak Grać Lucianem

Poradnik Rogaczovv
8

Minecraft Minecraft - Niezwykła Kreatywność w Pikselowej Rzeczywistości

Recenzja Andzia99
9

Eternal Edge+ Prologue Recenzja gry “Eternal Edge+ Prologue”

Recenzja Piotrex3111
10

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
Chat