Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 6613 0
16.08.2017

Roblox - co to, czy warto

Roblox to jest strona ,dzięki której można grać w naprawdę fajne gry ( po zainstalowaniu wtyczki, której instalacja zajmuje max 5 minut). Na screenie zaledwie mała część gier. Gry są ogólnie ciekawe i łatwe do obsługi. Gry są nie dla wszystkich ponieważ w większości zamiast rąk ma się klockopodobne łapki, ale wynagradzają to ładne modele broni. Sam silnik gier jest ładny i mimo ładnej grafiki można tam naprawdę uzyskać więcej niż 60 fps. Na pierwszy rzut oka strona nie zachęca wygląda jak by była pełna kiczu, lecz podejście zmienia się po kilku minutach i kilku grach ;). Niestety nie ma tam instrukcji obsługi ale wyjest podobne do gier typu MINECRAFT CS:GO CS:16. Strzelanie i celowanie nie sprawia problemów można sterować intuicyjnie. Problem sprawia tylko duży wybór gier i trzeba pograć w te 100 gier żeby coś sobie znaleźć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Z mojej strony dodam, że niektóre gry są strasznie nie dopracowane ale to rzadkość ;) Większość gier jest dobrych. Do mnie osobiście przemawiają 2 gry. Wyróżniają się tematyką i szatą graficzną. UNIT 1968: Vietnam jest grą naprawdę idealną. Zachęciła mnie broń ( tak zwana dwururka ) jest naprawdę szybką i bardzo zabójczą bronią w połączeniu z dobrym graczem celem i dobrze ustawioną czułości myszy. Najładniejsze w tej grze są bronie. Jestem pod wrażeniem jakości broni, dorównują one większości z nowszych i drogich gier, ale te ręce i postacie nie są zbyt udanym pomysłem ale i tak jest dobrze jak na grę free to play chociaż widzę w innych darmowych grach bardzo dużo mikropłatności co mnie osobiście wkurza. Chęć zarobku na grach jest ogromna ale większość takich gier już usunięto :) Chęci dobre ale wykonanie średnie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
I FPS NERF 2017. Można tam naprawdę szybko spędzić 100h bez znudzenia. Polecam jest warto. Są tam naprawdę dobre darmowe gry :) A zaczyna się bardzo szybko a wolno kończy mocno zjada czas. Fajnie było by gdyby gry były bez mikro płatności ale nic na to nie poradzę :( Jestem zadowolony szczególnie że można zdobyć w grach kilkadziesiąt bananków. Po wykonaniu zadań na pewno będę grał na tej platformie ponieważ jest naprawdę dobra. Dla nowych graczy polecam sobie zostawić godzinkę i zapoznać się z grami i ich sterowaniami i systemami zdobywania broni, skinów i ulepszeń. Gdy poświęciłem trochę czasu naprawdę byłem bardzo dobry we wszystkie gry. Nie polecam używania wszystkich typów ''czitów'' naprawdę tak tylko ludzie niszczą gry. Niektóre niestety musiałem porzucić ze względu na hakerów. Ale ogólnie bardzo polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xImprezowiczPl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
2

CSGO Prime (B2P) Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Poradnik JestemKacper
3

Kowboje na atomie. Recenzja Fallout New Vegas

Recenzja Tybero
4

Warframe Kiedy F2P pokonało giganta

Recenzja Kub77a
5

Neverwinter Typowe MMO, w cieniu klasyki.

Recenzja Tybero
6

World of Warships Miej frajdę i ucz się historii, czyli World of Warships

Recenzja Exrad
7

Cuphead - Recenzja + Moja Ocena

Recenzja Kacper12361838
8

Clash of Clans Porada - Jak dobrze zacząć grać w Clash of Clans?

Poradnik MaxxY
9

Dice Dreams - Mobile - Android Czasozabijacz, całkiem przyjemny.

Recenzja Mahtuha
10

CSGO Prime (B2P) BIG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat