Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
0.0 0 822 0
10.12.2017

Roblox - Dobra gra na nudę

Roblox jest grą, która nie należy do gier nudnych. Cały czas tworzone są nowe tryby (osobiście najbardziej lubię serwery ''Obby'') i co jakiś czas realizowane są eventy, w których możemy zdobyć fajny equipment dla naszej postaci :) Mikropłatności nie są wymagane, więc nie nazwiemy tej gry ''Pay To Win'', walutą w grze są ''Robuxy'', które możemy kupić w celach kosmetycznych, typu ciuchy dla naszej postaci. Na serwerach także możemy zapłacić Robux'ami, by ułatwić sobie grę :) Uważajcie jednak na scammerskie (złodziejskie) strony z ''darmowymi robuxami''. Polegają one na tym, że gdy wchodzicie na taki serwer, wyskakuje Wam wiadomość, abyście weszli na daną stronę, która jest reflinkiem, który po kliknięciu w ''skip ad'' przerzuci Was do kolejnego reflinka i tak w kółko, aż Wam się znudzi. Na takich serwerach używane są również boty, aby gracz pomyślał, że naprawdę owy serwer działa... W skali 1-10 gra dostaje ode mnie mocne 9/10 :) Pozdrawiam
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Tu jest przykład takiego eventu - fajne nagrody za wykonanie łatwych (w wielu przypadkach) misji, polecam zapoznać się z nim, gdyż przedmioty, które otrzymamy są naprawdę fajnym smaczkiem. :D. O eventach dowiedzieć możemy się w sekcji ''wiadomości'' dostajemy info o trwających wydarzeniach. Po kliknięciu w linka podanego w wiadomości zostajemy przekierowani na stronę z eventem. Gdy już przeczytamy o co chodzi w zadaniach, powinniśmy zabrać się za robienie ich. W razie problemów polecam poszukać na internecie podpowiedzi, sam musiałem raz użyć, ale tu nie o tym :P. Gdy już wykonamy zadanie nasze przedmioty znajdą się u Nas w ekwipunku i możemy cieszyć się metamorfozą naszego bohatera/ naszej bohaterki. Nie zapominajcie o częstym sprawdzaniu nowych wydarzeń. bo jak widzicie są naprawdę opłacalne :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Oto tryb ''Tycoon'' - jest to tryb, w którym można naprawdę nieźle się wyluzować . Po wejściu na serwer najczęściej pojawiamy się na środku mapy bez niczego (czasami dostajemy miecz do walki z innymi graczami, ale nie liczyłbym na sukces w walce, zwłaszcza z tymi, którzy już są na wysokim poziomie rozbudowania, pewnie mają już RPG, czy inne chore bronie :P) Skoro pojawiliśmy się w mapie to pora chyba zacząć grać :) Szukamy wolnej fabryki i zaczynamy zabawę. Nasz stan majątkowy musi w końcu zacząć rosnąć, a nasza baza musi być silniejsza. Kupujemy więc generator pieniędzy. Polecam również jak najszybciej ulepszyć ściany oraz drzwi właściciela, ponieważ gracze potrafią naprawdę być uparci, gdy widzą nowego gracza. Gdy mamy już generator i jesteśmy bezpieczni, to właściwie pozostaje Nam czekać, aż zbierzemy więcej pieniędzy. Można wtedy wyjść z psem, lub z kolegami.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez VeDuu*

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
5

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
6

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
9

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
10

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
Discord