Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 4136 0
10.12.2017

Roblox - Dobra gra na nudę

Roblox jest grą, która nie należy do gier nudnych. Cały czas tworzone są nowe tryby (osobiście najbardziej lubię serwery ''Obby'') i co jakiś czas realizowane są eventy, w których możemy zdobyć fajny equipment dla naszej postaci :) Mikropłatności nie są wymagane, więc nie nazwiemy tej gry ''Pay To Win'', walutą w grze są ''Robuxy'', które możemy kupić w celach kosmetycznych, typu ciuchy dla naszej postaci. Na serwerach także możemy zapłacić Robux'ami, by ułatwić sobie grę :) Uważajcie jednak na scammerskie (złodziejskie) strony z ''darmowymi robuxami''. Polegają one na tym, że gdy wchodzicie na taki serwer, wyskakuje Wam wiadomość, abyście weszli na daną stronę, która jest reflinkiem, który po kliknięciu w ''skip ad'' przerzuci Was do kolejnego reflinka i tak w kółko, aż Wam się znudzi. Na takich serwerach używane są również boty, aby gracz pomyślał, że naprawdę owy serwer działa... W skali 1-10 gra dostaje ode mnie mocne 9/10 :) Pozdrawiam
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tu jest przykład takiego eventu - fajne nagrody za wykonanie łatwych (w wielu przypadkach) misji, polecam zapoznać się z nim, gdyż przedmioty, które otrzymamy są naprawdę fajnym smaczkiem. :D. O eventach dowiedzieć możemy się w sekcji ''wiadomości'' dostajemy info o trwających wydarzeniach. Po kliknięciu w linka podanego w wiadomości zostajemy przekierowani na stronę z eventem. Gdy już przeczytamy o co chodzi w zadaniach, powinniśmy zabrać się za robienie ich. W razie problemów polecam poszukać na internecie podpowiedzi, sam musiałem raz użyć, ale tu nie o tym :P. Gdy już wykonamy zadanie nasze przedmioty znajdą się u Nas w ekwipunku i możemy cieszyć się metamorfozą naszego bohatera/ naszej bohaterki. Nie zapominajcie o częstym sprawdzaniu nowych wydarzeń. bo jak widzicie są naprawdę opłacalne :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oto tryb ''Tycoon'' - jest to tryb, w którym można naprawdę nieźle się wyluzować . Po wejściu na serwer najczęściej pojawiamy się na środku mapy bez niczego (czasami dostajemy miecz do walki z innymi graczami, ale nie liczyłbym na sukces w walce, zwłaszcza z tymi, którzy już są na wysokim poziomie rozbudowania, pewnie mają już RPG, czy inne chore bronie :P) Skoro pojawiliśmy się w mapie to pora chyba zacząć grać :) Szukamy wolnej fabryki i zaczynamy zabawę. Nasz stan majątkowy musi w końcu zacząć rosnąć, a nasza baza musi być silniejsza. Kupujemy więc generator pieniędzy. Polecam również jak najszybciej ulepszyć ściany oraz drzwi właściciela, ponieważ gracze potrafią naprawdę być uparci, gdy widzą nowego gracza. Gdy mamy już generator i jesteśmy bezpieczni, to właściwie pozostaje Nam czekać, aż zbierzemy więcej pieniędzy. Można wtedy wyjść z psem, lub z kolegami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez VeDuu*

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Recenzja kulkowski
3

Mała, tania, dobra gra - BROKE PROTOCOL: Online City RPG

Recenzja Kubsoon243
4

Star Stable Najlepsza gra o koniach

Recenzja Questionmark.
5

Grand Prix Racing Online Poczuj się jak menedżer F1!

Recenzja toya_xd
6

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
7

CSGO Prime (B2P) MAC-10 VS MP9 - ale który jest lepszy?

Poradnik JestemKacper
8

Invisible, Inc. Skradanka w jaką jeszcze nie graliście.

Recenzja Banankowiec2453
9

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
10

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
Chat