Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.8 9 694 0
15.09.2018

Roblox Lumber Tycoon 2 Jak zdobyć czerwone drewno (Lava Wood)

Czerwone drewno (Lava Wood) to drogie drewno całkiem łatwe do zdobycia jedyne co potrzebne do jego zdobycia to samochód (tylko zalecam bez przyczepki) na jednym wyjeździe po czerwone drewno jeżeli ma się doświadczenia można zarobić nawet 10 tysięcy.
Aby je zdobyć należy udać się w góry w podstawowym biomie i jechać drogą cały czas do góry, w końcu dojedziemy do miejsca gdzie kończy się droga i jest jaskinia należy do niej wjechać.
Po wjechaniu do wulkanu (tej jaskini) zaczniemy tracić pasek życia ( ale małe ilości ) dlatego należy jak najszybciej wjechać na szczyt, oprócz tego że będziemy tracić trochę życia drogę będą nam również utrudniać spadające głazy ale nie są one trudne do ominięcia. Jeżeli boisz się że stracisz swoją siekierkę pierwszy raz pojedź bez niej tak testowo sprawdzić drogę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 130 Graj
Na szczycie już nie będziemy tracić życia i będzie tam już spokojnie więc można zająć się wycinką drzew. Jeżeli nie masz dobrej obrabiarki tylko gorszą to bierz tylko gałęzie i cieńsze kawałki. Polecam też zaopatrzyć się w jakąś dobrą siekierę ,ponieważ dość długo się ścina czerwone drewno.

Chociaż moim zdaniem najlepszą metodą zarobku na tym drewnie jest taka aby pojechać z kimś, i twój znajomy czeka na dole i ty ścinasz drewno i zrzucasz na dół to drewno, potem obrabiacie drewno, sprzedajecie i dzielicie się kasą. Metoda ta opłaca się w szczególności jeżeli twój kolega na dole pojedzie z przyczepkami lub ciężarówką. Przy tej metodzie polecam skorzystać z " wychite list" jeżeli tam kogoś dodasz to kwalifikujesz go jako pomocnika i może korzystać z twoich rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 140 Graj
Jeżeli nie wiesz jak przelać komuś pieniądze w Lumber Tycoon 2 to już tłumacze: wystarczy że wejdziesz w menu i wybierzesz opcje "send money" wybierzesz gracza i ilość

Jak dodać kogoś do "wychite list"? Wystarczy że wejdziesz w menu "wychite list" i dodasz gracza tylko uważaj koga dodajesz ,ponieważ jeżeli dodasz kogoś do kogo nie masz zaufania to może cię okraść zabrać ci z działki rzeczy albo nastawiać jakichś dziwnych rzeczy. A i przy okazji jeżeli ktoś ci przeszkadza to możesz go dodać do "black list" dodaje się tak samo jak do "wychite list" ( czyli wchodzisz w menu, wybierasz opcje "black list" i dodajesz gracza) jeżeli dodasz kogoś do niej to np. nie może ci wchodzić na działkę itd.

Czerwonego drewna nie można skutecznie ciąć "Basic Hatched" , "Plain Axe" i nie można go w ogóle ciąć za pomocą topora "Candy Cane Axe"
4.8 (głosów: 9)
Art napisany przez LOGIN

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
6

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
10

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
Chat