Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
1.0 1 365 0
13.05.2019

Roblox - pierwsze spotkanie z grą

Krótki wstęp


Na pewno każdy słyszał kiedyś o grach. Na świecie istnieje ich wiele, w czym również masa ich kategorii oraz ogrom rodzajów...graczy. Każdy z nich ma własne zdanie, a także wybrane typy gier. Jedni wolą gry akcji, gdzie zawsze coś się dzieje, inni wolą spokojne, w których na efekt trzeba poczekać lub idzie on wolniej niż w przypadku gier dynamicznych, a jeszcze inni - gry dla całej rodziny czy z podziałem na płeć. Choć każdy ma inny gust do gier, to wszystkich graczy łączy jedno - chęć najlepszej grafiki, postaci oraz fabuły.


Ja także gram w różne gry. Zainspirowało mnie to do korzystania z tej strony. Od niedawna jest możliwość pisania artykułów o tematyce gier. Ja także masz duszę pisarza i postanowiłam zacząć pisać na tej stronie. Więc w każdym artykule postaram się przedstawić jedną grę oraz uzasadnię dlaczego warto w nią grać. Podam zarówno plusy jak i minusy danej gry, jak również poddam ją ocenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Opis i przedstawienie gry


Roblox, bo tak nazywa się pierwsza wybrana przeze mnie gra, jest typu MMORPG z kreskówkową grafiką. Wcielamy się w niej w postać, którą możemy ubrać i dodać jej detale czy nawet animację. Jest to gra z minigrami, gdzie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Począwszy od symulatorów i tycoon'ów, przez parkoury ( w grze nazywane obby), aż do gier z "fabułą", czyli z zarysowaną wcześniej rozgrywką.Dlaczego warto grać w Robloxa?Pierwszymi, zarazem najogólniejszymi, argumentami są zabawa i nauka w jednym. Gra daje dużo rozrywki przez swoją rozmaitość minigierek, a także uczy języka. Głównym jest angielski, lecz dla potrzeb danego gracza są do wyboru także inne. Gra rozwija wyobraźnię, również przestrzenną, dzięki takim grom jak na przykład " Welcome to Bloxburg" oraz, w niektórych przypadkach, uczy cierpliwości w dążeniu do wybranego celu. Jest także możliwość tworzenia własnej gry czy ubrań w serwisie "Roblox Studio".

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jakie są minusy?


Jedynymi minusami tejże gry są robuxy, czyli waluta w grze oraz Builders Club.

Robuxy trzeba kupić za prawdziwą gotówkę, jak w przypadku wielu gier. Uważam jednak, że gra, która stworzona jest szczególnie dla osób młodych, nie powinna "wyłudzać" pieniędzy od tych graczy.

Builders Club natomiast jest to klub, za który także trzeba zapłacić. W grze dostępne jest tworzenie oraz dołączanie do grupek, jednak aby to zrobić trzeba posiadać takowy klub.
Ocena


Moim zdaniem Roblox to idealna gra dla tych, którzy chcą podszlifować język, nauczyć się nowych rzeczy oraz zapewnić sobie rozrywkę. Jeśli macie gotówkę, możecie sobie tą grę ułatwić, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać w nią za darmo, bez ulepszeń ani dodatkowych rzeczy, których może będą wam zbędne.


Moja ocena: 9/10

1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Frosty_04

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
5

Star Stable JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

Poradnik Lesbiss
6

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
7

Minecraft Najlepsze mody do Minecrafta

Poradnik świerzak
8

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
9

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
10

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
Chat