Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
2.3 3 958 0
01.09.2017

Wspaniała gra zwana Roblox

Roblox to bardzo znana i kochana przeglądarkowa gra przez wielu graczy dlatego że,nie jest trudna ,ale za to bardzo wchłaniająca. W tej grze każdy może znaleźć coś dla siebie ponieważ w samą grę się nie gra tylko w stworzone do niej tryby które są tworzone przez graczy. Oprócz tego że gry z Roblox-a są tworzone przez użytkowników to jeszcze na oficjalnym kanale na Youtub-ie można się nauczyć podstaw informatyki i tworzyć w specjalnym progamie gry na Roblox . Szukanie trybów też nie jest trudne więc każdy poradzi sobie ponieważ widoczne są na stronie www.Roblox.com. Czasami są na stronie organizowane Eventy czyli wydarzenia np powstania jakiegoś filmu
i w specjalnych trybach można dostać jakieś przedmioty do upiększania avataru.
Na Trybach w można używać chat-u ,oraz różnych emotek w większości trybów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Moim ulubionym trybem jest Phantom Force który jest typową grą Fps czyli First Person-Shooter ang. strzelanką pierwszoosobową z innymi graczami.W grze chodzi o robienie różnych celów misji np Capture The Point ang. (przejęcie punktów) albo Team Deadmatch (gra do określonej liczby zabójstw) . W tym trybie bronie są darmowe ale żeby zdobyć nową broń trzeba levelować albo kupić za pieniądze z gry. Można też zagrać w różne inne dobre gry w zależności od czyjegoś gustu.
Kolejnym genialnym trybem jest Mecha Cube który został stworzony niedawno w dniu pisania tego artykułu bo w roku 2017,ten tryb jest takim prostym tower defence czyli obroną przed kwadratami które można pokonać tylko różnymi rodzajami wież. Oprócz tego za każde logowanie się codzienne zdobywa się skrzynki które zawierają różne dobre ulepszenia do twoich wierz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
.Roblox ma swój własny sklep na stronie której można kupić różne przedmioty do twojej postaci. Roblox oferuje w sklepie czasami różne ciekawe nowe przedmioty za darmo. Jeżeli napotkasz jakiegoś hackera albo kogoś kto bez powodu spamuje albo obraża kogoś możesz go zgłosić bez problemu w grze
Podsumowując Roblox to Gra przeglądarkowa w dobrej grafice i prostej obsłudze oraz z małą ilością graczy którzy wyzywają się bez powodu do której trzeba tylko pobrać launcher i go regularnie update-ować. Jedyny minus to to że niestety Roblox nie jest po polsku ,nawet moim zdaniem nie jest minus ,lecz plus do uczenia się angielskiego ,ale ten mały minus nie przeszkadza tak bardzo jak by mogło się wydawać. bardzo chętnie polecam moim przyjaciołom grę w Roblox bo tam łatwo znaleźć łatwy i dobry tryb do zagrania z kimś.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez wiktore

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
6

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
7

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
8

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
Discord