Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
2.3 3 2812 0
01.09.2017

Wspaniała gra zwana Roblox

Roblox to bardzo znana i kochana przeglądarkowa gra przez wielu graczy dlatego że,nie jest trudna ,ale za to bardzo wchłaniająca. W tej grze każdy może znaleźć coś dla siebie ponieważ w samą grę się nie gra tylko w stworzone do niej tryby które są tworzone przez graczy. Oprócz tego że gry z Roblox-a są tworzone przez użytkowników to jeszcze na oficjalnym kanale na Youtub-ie można się nauczyć podstaw informatyki i tworzyć w specjalnym progamie gry na Roblox . Szukanie trybów też nie jest trudne więc każdy poradzi sobie ponieważ widoczne są na stronie www.Roblox.com. Czasami są na stronie organizowane Eventy czyli wydarzenia np powstania jakiegoś filmu
i w specjalnych trybach można dostać jakieś przedmioty do upiększania avataru.
Na Trybach w można używać chat-u ,oraz różnych emotek w większości trybów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Moim ulubionym trybem jest Phantom Force który jest typową grą Fps czyli First Person-Shooter ang. strzelanką pierwszoosobową z innymi graczami.W grze chodzi o robienie różnych celów misji np Capture The Point ang. (przejęcie punktów) albo Team Deadmatch (gra do określonej liczby zabójstw) . W tym trybie bronie są darmowe ale żeby zdobyć nową broń trzeba levelować albo kupić za pieniądze z gry. Można też zagrać w różne inne dobre gry w zależności od czyjegoś gustu.
Kolejnym genialnym trybem jest Mecha Cube który został stworzony niedawno w dniu pisania tego artykułu bo w roku 2017,ten tryb jest takim prostym tower defence czyli obroną przed kwadratami które można pokonać tylko różnymi rodzajami wież. Oprócz tego za każde logowanie się codzienne zdobywa się skrzynki które zawierają różne dobre ulepszenia do twoich wierz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
.Roblox ma swój własny sklep na stronie której można kupić różne przedmioty do twojej postaci. Roblox oferuje w sklepie czasami różne ciekawe nowe przedmioty za darmo. Jeżeli napotkasz jakiegoś hackera albo kogoś kto bez powodu spamuje albo obraża kogoś możesz go zgłosić bez problemu w grze
Podsumowując Roblox to Gra przeglądarkowa w dobrej grafice i prostej obsłudze oraz z małą ilością graczy którzy wyzywają się bez powodu do której trzeba tylko pobrać launcher i go regularnie update-ować. Jedyny minus to to że niestety Roblox nie jest po polsku ,nawet moim zdaniem nie jest minus ,lecz plus do uczenia się angielskiego ,ale ten mały minus nie przeszkadza tak bardzo jak by mogło się wydawać. bardzo chętnie polecam moim przyjaciołom grę w Roblox bo tam łatwo znaleźć łatwy i dobry tryb do zagrania z kimś.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez wiktore

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Jak zostać SUPERbohaterem?

Recenzja sliweczkaxdd
2

League of Legends Garen - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
4

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
5

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
6

CSGO Prime (B2P) Kilka porad jak stać się lepszym w CSGO

Poradnik Advance
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

World of Warships Celowanie i strzelanie

Poradnik Eton
Chat