Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
5.0 2 13499 0
13.06.2017

Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Witajcie Bananki !

Czym jest Rocket League chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedyna w swoim rodzaju gra która opiera się na klasycznych zasadach piłki nożnej. Zakup właśnie tej gry wiąże się z doskonałą rozgrywką , wieloma godzinami zabawy i...... RYNKIEM ! A co daje nam rynek i możliwość wymiany przedmiotów ? Nieograniczone możliwości zarobkowania i ulepszania swojego ekwipunku. No dobrze , ale od czego zacząć ?

Pierwszą rzeczą jaką musimy się zająć , to zdobyć pierwszy przedmiot warty przynajmniej połowę przysłowiowego "klucza". Można to zrobić poprzez granie . Zwykle wystarczy koło 10 godzin zabawy aby odebrać swój pierwszy przedmiot. No dobra , mam jakiś tam przedmiot , i co mam teraz nim zrobić ? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi , jest wiele sposobów na wymienianie przedmiotów za inne , bardziej wartościowe. Oto jeden z nich.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dla przykładu udało nam się zdobyć najnowszą skrzynkę nagród teraz musimy znaleźć osobę która bardzo chce kupić jakąś skrzynkę odrobinę za to przepłacając. Można poszukać ludzi na nieoficjalnej stronie https://rocket-league.com/trading , logując się na konto i szukając odpowiedniej osoby . Jeśli nie jesteś zorientowany co do cen danych przedmiotów i nie chcesz "nadziać się" na oszustów polecam korzystać ze sprawdzonego źródła informacji ---> https://goo.gl/sZ756l . Jest to dokument Excel największego handlarza przedmiotów na PC. Jest ona od 2 lat aktualizowana co tydzień więc nie będzie problemu jeżeli chodzi o porównywanie cen: ) . No dobrze , udało nam się zrobić kilka wymian i z 1 skrzyneczki mamy mase innych przedmiotów jak malowane kółka , jakieś inne skrzynki czy czapeczki. Wartościowo z 1/2 klucza mamy teraz 2 klucze. Tylko jak je teraz zamienić na nasze klucze abyśmy mogli nimi otworzyć skrzynkę ?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
To proste ale dosyć monotonne. Musimy czekać aż pojawi się jakaś oferta kupna jednego z naszych przedmiotów tak jak wspomniałem na początku. Musimy się wymieniać cały czas aż uzyskamy tak wartościowe przedmioty, aż uzyskamy pierwszą ofertę za klucze :)

Osobiście od 1 skrzynki CC4 (Zaczynałem dosyć dawno) która była w owym czasie warta 1/2 klucza w ciągu tygodnia udało się zebrać przedmioty o wartości ponad 5 kluczy. Następnego tygodnia było to już 14 kluczy a prawie 2 miesiące później mój ekwipunek warty był prawie 230 kluczy . Jeżeli chcecie zacząć bawić się w handel przedmiotami musicie uzbroić się w masę cierpliwości gdyż na taki wynik musiałem pracować kilka godzin dziennie .

Pamiętajcie również , aby przy wymianie na dany przedmiot uwzględnić jak szybko uda wam się go sprzedać oraz jak dużo z niego zarobicie . Jeżeli zakupicie przedmiot który bardzo ciężko jest, sprzedać zmarnujecie masę czasu.

To tyle jeśli chodzi o ten poradnik. Powodzenia !
CreaMper
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez CreaMper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Recenzja Papajka2137
4

World of Tanks Jedna z najlepszych linii niszczycieli.

Poradnik Marcielo
5

League of Legends Tristana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Enlisted - Nowa gra od Ganji

Recenzja TurboBagiety
7

CSGO Prime (B2P) Jak nagrać fragmovie na słabszym komputerze?

Poradnik wzarek
8

Minecraft Minecraft-Najlepszy surowiec w grze.

Poradnik MatioNex
9

League of Legends Lux - runy, przedmioty, ciekawostki i umiejętności

Poradnik WiktoriaBananek!
10

Travian Zawalcz o tytuł najlepszego stratega

Recenzja Lollfa
Chat